HTC One S

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One S

Post od bata bogdan »

Fanatik95
Ovako bi trebalo i kod tebe da bude...
http://img.tapatalk.com/d/13/04/11/ybe5e5eq.jpg
Nije mi uopste jasno kako je kod tebe 666mb...???
http://img.tapatalk.com/d/13/04/11/7u9aqy5a.jpg
Huawei

Fanatik95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 01. Apr 2013. 20:38
:: htc one S

Re: HTC One S

Post od Fanatik95 »

Slika

a evo sta kaze android

Slika

Imate li neki savet kako da povecam memoriju ukoliko je zakljucana ili o cemu se radi stvarno ne znam samo znam da svakim danom imam sve manje i manje slobodne.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: HTC One S

Post od skar »

Momci imam prob,čudan,pomagajte....uzeo sam One S,i daje mi opciju nadogradnje na JB,skinem sistem oko 635mb,resetuje se u bootloaderi ti zaglavi,ni tamo,ni vamo...isto mi se dšava sa hard resetom,bootloader i kraj priče...užas...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

uf... ja nisam imao tih problema... dao mi je 4.1.1 i 4+ sense, skinuo, instalirao i kraj... ne znam sta bi moglo da bude...

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

fanatik95...možda ti je taj rom pojeo memoriju,i prikazuje koliko ti je ostalo,ne računajući ono sto je on zauzeo.Ipak sad nešto kontam,možda i rom nije odradjen kako treba pa dolazi do zabune...

Fanatik95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 01. Apr 2013. 20:38
:: htc one S

Re: HTC One S

Post od Fanatik95 »

Djosa... I ja mislim da je tako, stavio sam juce malo noviju verziju istog ROM-a i nista se nije promenilo, kako god okrenem oko 300mb imam slboodnog. Ako je i kod vas slicno ovoj cifri onda nema razloga da se sekiram. :)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

AW: HTC One S

Post od bata bogdan »

i daa imass 200mb slobodno...nista nece daa.smeta...meni se nekad desi daa imam cak.i.ispod 200mb slobodne memorije...pa fon radi...ne stuca nimalo...tako da se ne.brini za to....
Huawei

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One S

Post od zoreli »

Imam problem sa One S , apdejtovan je na 4.1.1 urađen root i ubačen TWRP recovery telefon je normalno funkcionisao , uradio sam mu hard reset i sad kad stisnem power dugme samo par puta zasvetle tasteri i hoće da se upali samo kad ga stavim na punjač , skinem ga sa punjača i sve normalno - ugasim ga i opet isto - stisnem power i par puta zasvetle tasteri i neće da se upali dok ga ne stavim na punjač :? , druga stvar je da iGO navigacija neće više da radi ,naime prilikom pokretanja izbaci mi da rezolucija 0x0 nije podržana ???!!! :? a ranije je iGO radio besprekorno , zna li neko šta bi moglo biti ??? :?
16 godina na forumu MOBILNISVET

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC One S

Post od toda81 »

Za igo mozes da pokusas da izbrises prvo aplikaciju iz telefona i da posle ponovo pokrenes instalaciju iz foldera igo
Note IV N9100 dual

Sarcophilus
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 27. Apr 2013. 13:07
:: htc one s

Re: HTC One S

Post od Sarcophilus »

Pozdrav gospodo.
Imam ovaj telefon skoro godinu dana i bas sam zadovoljan, osim baterije koja jedva izdrzi 12h pod stalnim koriscenjem.
Imam jedan problem. Kad sam ga uzeo gps je radio super. Na svim slikama je lepo oznacavao mesto. Instalirao sam iGO i radio je citav jedan dan. Onda se desilo nesto cudno. Na otvorenom prostoru uspe da uhvati jedan eventualno dva satelita sto nije dovoljno ni za jednu aplikaciju. Posle pola sata uhvati svih sedam al cim sam u pokretu izgubi se i to.
Jel ima neko ovakav broblem i dali zna kako da ga resim.
Hvala na odgovoru...... :D

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

ja sam isto to primetio na mom fonu,samo sto ako se vozim kolima i sedim pozadi da probam GPS on odmah izgubi signal....A čim ga prinesem do prozora on počinje dase povezuje...I ako se na otvorenom putu vozim preko 100 km/h onda dolazi do povremenog gubitka signala....Malo mi je to bzv na, HTC WILDFIRE nisam imao taj problem.... :unsure:

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

AW: HTC One S

Post od bata bogdan »

Pre par dana odradio mali update od 30MB,i mogu reci da mi je sada stvarno poboljsano trajanje baterije...
Huawei

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC One S

Post od toda81 »

To je bas bez veze ako tako gubi gps signal, a na otvorenom si
Note IV N9100 dual

markonprs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 20. Maj 2013. 22:53
:: HTC One S

Re: HTC One S

Post od markonprs »

Instalirao sam par iGO Navigacija koje sam nasao na netu neke uopste nece da se pokrenu, a neke pokrenem jednom kad instaliram a kad iskljucim i hocu opet da je ukljucim vise ne radi. Moze pomoc?

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

poslao sam ti link na PP tu imas I objasnjenje kako instalirati. .Pooozzz :wink:

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One S

Post od bata bogdan »

Instalirao upravo iGO Primo 9.6.7 235654 ...radi sve je ok...ali sam skinuo i mape od citave evrope...(toda81 mi je poslao sve) e sad jel moye neko da mi kayse kako se mape ubacuje...jer sam pokusao i onda kad pokrenem iGO...nista ne reaguje...nece uopste vise da se pokrene...znaci bitno mi je da ubacim mape...od nemacke ,austrije i madjarske....hvala unapre...pozzz
Huawei

PedjaBL
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Sre, 08. Maj 2013. 08:03
:: Note N7100
:: Note n7000
Lokacija: Banjaluka

Одг: HTC One S

Post od PedjaBL »

Skopcas tel na komp..udjes u folder igo i nadjes molder koji se zove maps...i obrises sve mape koje ti netrebaju

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One S

Post od bata bogdan »

necu ja da brisem mape....vec da ubacim mape i da iGO radi....imam mape od bivse Juge....a hocu i da ubacim mape nemacke,austrije i madjarske....napisao sam vec iznad....
Huawei

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

onda uradiš kao ja,ja Sam sve mape koje mi netrebaju preko ES..F.MEN :) ...izvukao iz foldera maps I prekopirao u neki drugi folder koji Sam napravio...A ostavio mapu koju koristim,i onda po potrebi menjam mape...Možda je malo komplikovano ali,slabo ja kad idem preko da bi menjao mape.... :wink:

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One S

Post od bata bogdan »

najveca fora je sad, instaliram iGo sa postojecim mapama bivse Juge....i radi...izadjem iz iGo....i kad hocu da pokrenem...nema sanse da se pokrene navigacija...izbacuje gresku neku....probao pet puta instal i reinstal...samo prvi put bez problema otvori navigaciju i posle nikako...a bas mi treba navigacija....jbg...molim nekog za pomoc...da radi redovno iGo i da ubacim mape od nemacke ,austrije i madjarske...hvala unapred...:-)
Huawei

Odgovori