HTC Desire C

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: HTC Desire C

Post od toda81 »

Da li si kupio nov telefon ili polovan i da li si od samog pocetka imao taj problem ili ne? Ako se problem pojavio kasnije verovatno bi ti pomogao hard reset, ali bi u tom slucaju izgubio sve instalirane programe
Note IV N9100 dual

Stole Balkanboy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 23:42
:: Xiaomi Mi 9 Lite
:: Huawei P8 Lite

Re: HTC Desire C

Post od Stole Balkanboy »

Da kupio sam nov,od samog pocetka se poceo pojavljivati problem

user8
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Nov 2013. 21:41
:: WP8
:: Nokia Lumia 925

Re: HTC Desire C

Post od user8 »

Da li imate neku preporuku za custom rom za ovaj telefon? Mala sestra koristi, zapravo se više muči sa ovim telefonom i nenormalno joj stopa, pa hocu da joj nabacim neki custom rom ne bi li to bilo imalo bolje, dok nije u zid odletio :)
miodrage je napisao:
Samo je mrtav Android dobar Android ;)

burstimage
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2016. 23:38
:: htc
:: nokia

HTC Desire: SD kartica je puna

Post od burstimage »

Zamolio bih sve koji znaju kako, ili su imali iskustva sa ovim problemom, da mi pomognu oko njegovog resavanja.
Na telefonu HTC Desire C sam uradio vracanje na fabricko podesavanje(factory reset).
Nakon toga pokusao sam da prebacim sliku sa drugog telefona preko bluetooth-a i pokazao je obavestenje o ne uspelom prijemu:
Nema SD kartice. Ubacite SD karticu da biste sacuvali prenete podatke.
Isti problem sam imao i prilikom obrade slike iz galerije.
Kada sam pokusao da sacuvam takvu sliku izbacio mi je ovo obavestenje: SD kartica je puna.

Napomenuo bih da u memoriji telefona ima 0,94GB slobodnog mesta i da telefon nema u sebi memorijsku karticu.

Odgovori