HTC One (M7)

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One (M7)

Post od Azimuth »

Kupujem prodajem? Oglasi? Prodavnica?

dragec
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 20:41
:: Xperia Arc S
:: HTC One M7

Re: HTC One (M7)

Post od dragec »

Zdravo svima, nov sam na forumu, ovo je moj prvi post :) juce sam kupio polovan HTC One M7, donet je iz Amerike sa AT&T mreže, dekodiran je, radi mi dobro na Telenoru, sve je super, baš sam oduševljen telefonom ali ima jedan veliki problem. Jako slabo čujem sagovornika u slušalici. Kada pustim muziku preko zvučnika sve radi super, glasno je, zvuk je extra kvaliteta. Pri razgovoru mene čuju super, a ja iako je je pojačan in-call volume na max. baš se naprežemda bih čuo sagovornika. Šta da radim?
ps. nisu zapušene rupice, gledao sam pod lupom, nema prašine, prljavštine itd...

zap
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2011. 21:38

Re: HTC One (M7)

Post od zap »

kako se čuje kad u toku razgovora uključiš spikerfon???
svi preporučuju da se četkicom za zube očisti rešetka zvučnika (ti kažeš da je već čista ali vredi probati)

ako ti je telefon rutovan možeš da probaš i ovo

http://androidcure.com/increase-volume-htc-one/

dragec
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 20:41
:: Xperia Arc S
:: HTC One M7

Re: HTC One (M7)

Post od dragec »

Kada ukljucim spikerfon cuje se sve super, s tim sto je donji zvucnik glasniji i ima malo vise bass-a a gornji vise ide na trebble, tj. malo je visi u tonovima, to je takodje izrazeno i kada pustim muziku sa plejera preko zvucnika. Izgleda ja je hradverski kvar i da je jedan zvucnik tiši. Telefon je nov tako da rupice nisu zapusene, juce sam rootovao telefon, majstor mi rece da ce pokusati da skine neke linkove, predpostavljam da je to ovo sto si mi poslao pa ćemo probati...

vesely
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 20. Avg 2014. 22:32
:: htc one

Re: HTC One (M7)

Post od vesely »

pozdrav ljudi. ovo mi je prvi post na sajtu, nadam se vasoj pomoci, ili savetu. kupio sam htc one m7 u maju, i sve normalno radi, medjutim, imam problem sa mikrofonom. kada telefon drzim normalno tokom razgovora, osobe sa kojima pricam me ne cuju dobro, kazu da prekida, a kada pricam tacno u mikrofon, ili bas jako blizu mikrofona, onda me normalno cuju. telefon je rutovan. da li je neko od vas imao slicnih problema, i sta da radim?

Mataros
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 20. Avg 2014. 17:59

Htc one (neki problem)

Post od Mataros »

Pre 1-2h mi se pojavila poruka "Restricted access changed" znam da ima veze sa mrezom ali meni sve radi. Poruka se pojavila dva puta u sat vremena.
Poslednja izmena od Mataros u Čet, 21. Avg 2014. 20:46, izmenjeno 2 puta ukupno.

dule382
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 26. Avg 2014. 20:35
:: htc one
:: htc one mini

Re: HTC One (M7)

Post od dule382 »

drustvo nov sam na forumu. imam htc one iz amerike sa at&t mreze. jel moze neko da mi kaze kako da skinem at&t software sa telefona jer ne mogu da uradim ni jedan update :(

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: HTC One (M7)

Post od kopitaneskita »

kakva je kamera nakon svih zadnjih stock apdejta? može li neko staviti neku sliku sa auto podešavanjima?

gledao sam benchmark.rs duel s4 vs m7 i razlika u kameri je prosto OGROMNA na tim verzijama firmwarea koji su im bili na testu. zato me zanima kakva je sad situacija.

i još nešto, te pink fleke na noćnim snimcima, da li su rešene?

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: HTC One (M7)

Post od Chobby88 »

Nista se ne menja oko kamere,slike su bedne i nema tog softvera koji ce ih popraviti.Pink fleke nastaju usled cestog zagrevanja telefona jer se tad i modul kamere greje pa rikne posle odredjenog vremena.Jedino zamena modula resava problem,ali to je neisplativo.

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: HTC One (M7)

Post od kopitaneskita »

hvala, znači ništa nije rešeno apdejtima .
Poslednja izmena od Lobachewsky u Pet, 12. Sep 2014. 07:03, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nikada ne citiraj ceo post, posebno ne post odmah iznad tvog.

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: HTC One (M7)

Post od Zeljkamp »

U nedelju je moj M7 prestao da.radi. Nije davao znake zivota cak ni kada je na punjacu. Posto imam garanciju, odneo sam ga u Begram gde su konstatovali da mu nema leka I da treba da sacekam zamensku jedinicu, tj. drugi telefon.

Zna li neko koji telefon se dobija u zamenu, M7 ili M8?

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: HTC One (M7)

Post od m@c|-|oR »

Zeljkamp, pa M7 :D
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: HTC One (M7)

Post od acamatic »

Ja mislim da ces sigurno dobiti model taj koji si prvo i kupio :)
Tesko da ces dobiti noviji..

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One (M7)

Post od Azimuth »

Pa normalno. Zamisli kad bi tako delili novije, pa svi bi na raznorazne načine ubijali svoje telefone.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC One (M7)

Post od Baraba »

Ima primera da daju noviji, baš htc.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One (M7)

Post od Azimuth »

Ja ne poznajem nikoga ko je dobio noviji model od onog koji je nemoguće popraviti.
Elem, da ne idemo u off..

sava84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 03. Jan 2014. 23:09
:: Htc Evo 3d

Re: HTC One (M7)

Post od sava84 »

Pozdrav, imam problem sa fokusom kamere na ovom telefonu. Naime, kod mene je odradio update na 4.4.3 i kad uslikam stranicu knjige sa tekstom, onaj dio koji je u gornjem desnom uglu ekrana nikako ne mogu da fokusiram. Ovo je krenulo iz cista mira, mislim nakon sto je odradio update na kitkat, inace nisam ga rootovao, jer je jos u garanciji. Kamera, pogotovo slikanje teksta mi je jako bitna, pa sam mislio da ga reklamiram. Ima li kakvo rjesenje za kameru i javlja li se ovo jos kod nekoga?

Okacio sam par primjera slika, obratite paznju u donjem lijevom uglu slika, jer sam probao okrenuti mobitel naopako prilikom slikanja. Znaci uvijek je u pitanju isti dio slike:

[IMG]http://i58.tinypic.com/103fqf8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/ir86fb.jpg[/IMG]

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: HTC One (M7)

Post od Zeljkamp »

Ovaj M7 sam pre godinu dana dobio po nalogu HTC-a jer mi se One X nekoliko puta kvario. U Begramu nisu mogli (citaj znali) da ga poprave kako treba i onda im je HTC nalozio, na moje insistiranje, da napisu nalog za novi telefon koji sam podigao u Telenorovoj poslovnici u kojoj sam kupio One X. Posto Telenor u to vreme nije imao One X u ponudi, dali su mi M7.

U Begramu su mi rekli da cekaju da mi HTC posalje zamenski telefon i ne znaju koji ce poslati. U slucaju da za 15 dana telefon ne stigne, onda mi pisu potvrdu sa kojom idem u poslovnicu po novi telefon.

Pitao sam za iskustva jer je ovo dosta cest kvar kod M7-ce, pa sam mislio da je neko nesto zna.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC One (M7)

Post od Baraba »

Azimuth napisao:Ja ne poznajem nikoga ko je dobio noviji model od onog koji je nemoguće popraviti.
Elem, da ne idemo u off..
Jel sad znaš? Sedi dole, 1. :lol:

Spiki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 01. Jul 2014. 20:51
:: Htc One

Re: HTC One (M7)

Post od Spiki »

Pozdrav :) Je li normalno da baterija moze da izgura tacno 5h30m,znaci 3g internet,cijelo vrijeme upaljen ekran,brightness na automatic,a od aplikacija fb,novine i Chrome sa 2-3 stranice..Hvala :)

Odgovori