HTC One (M8)

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC One (M8)

Post od znemanja »

HTC nikako da nauči, megapikseli su ipak bitni :)
Mislim da cela ta priča oko ultrapiksela ne valja, jednostavno trebali su staviti kameru od 13 ili 16 MPx, mnogo bolji odziv bi bio kod kupaca u tom slučaju. Nokia je svima zadala domaći zadataka sa svojom PureView tehnologijom i u tom pravcu bi trebalo da se razvija tehnologija kamera na mobilnim uređajima. Cenim pokušaj HTC-a sa ultrapikselima, ali kada su uvideli nedostatke na One (M7), trebali su tu grešku da isprave na M8.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One (M8)

Post od El Laki »

Slažem se u potpunosti, ali valjda imaju neki dobar razlog zašto guraju ove ultrapiksel kamere. Ne bi svesno pravili gubitke sebi. Sigurno postoji neka začkoljica.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC One (M8)

Post od Baraba »

Sa druge strane, ovaj model može da bude pun pogodak mlađoj populacije, prednja kamera je 5MP, selfe fon, zvučnici da slušaju muzu na uvce kao crnci što su nekad nosili kasetofon.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One (M8)

Post od Azimuth »

...ali pre kupovine moraju da ojade roditelje ili da opljackaju nesto da bi ga kupili.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One (M8)

Post od El Laki »

@Azimuth ne mora da znači, ima dosta maminih i tatinih sinova i kćerki, koji ionako imaju uvek najnovije Apple i Samsung uređaje, zašto ne i HTC? :)

Šalu na stranu, meni se dosta svidja ovaj uređaj i s obzirom da mi kamera treba samo pristojna, ne ništa preterano, ozbiljno računam na njega sledeće godine kad padne na 250e :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One (M8)

Post od Azimuth »

Eno onaj u ZR iz Hypo banke izgleda pročitao ove komentare, al ga uhapsiše na izlazu :D

Pa da, problem je sto mu cena neće tako brzo pasti. pogledaj M7, posle godinu dana je 350. Isto će biti i sa ovim M8. Nacekaćeš se dok ne dođe na 250, a tada će opet biti i boljih i lepših i onih koji kuvaju, čiste, peru, peglaju i ko zna šta sve još .

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One (M8)

Post od El Laki »

Da, HTC baš dugo drži cenu. Svakako na jesen planiram da kupim G2, N3 ili M7, zavisno od cene koja im bude, ali nešto mi govori da će G2 preko leta žestoko da padne po pitanju cene.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One (M8)

Post od Azimuth »

Ne bih da spamujemo temu, ali da, izgubiće na ceni prilično, isto kao i S4.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC One (M8)

Post od znemanja »

M8 će sigurno držati dugo solidnu cenu, neće ići duži period ispod 350e.Ima modela kojim će na jesen pasti poprilično cena i biće odlična kupovina. Lično čekam obnovu ugovora krajem septembra pa da vidim koje su mi opcije, za sada sam bacio oko na Note 3.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One (M8)

Post od El Laki »

^slažem se, tržište će biti dobro uzdrmano i padaće cene samo tako, pa će zaista dobri modeli biti relativno jeftini. Svidja mi se mnogo M8 ali ne bih davao za telefon preko 250e jer često menjam a cene padaju kao lude, rizik je uzimati nešto što posle nećeš moći lepo da prodaš. Mislim da je nadrealnije G2 tamo u avgustu, septembru kad bude oko 250,možda malo više, pa u januaru februaru N3 ako ode cena ispod 300 mada nisam siguran, s obzirom da je sad na Kp oko 420 čini mi se

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC One (M8)

Post od znemanja »

Note serija solidno drži cenu, sada je Note 2 nov oko 300-320 evra, cenim da će Note 3 biti oko 330-350e krajem godine. Definitivno najbolja kupovina na jesen će biti G2, njemu je sada cena odlična s' obzirom šta telefon nudi, ali kada spadne na nekih 260-270e u septembru, oktobru to će biti zaista, u svakom smislu, best buy.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One (M8)

Post od El Laki »

Tačno tako :) s nestrpljenjem očekujem jesen... I zbog kupovine G2 a i zbog silnih noviteta koji nam se spremaju još s početka leta :)

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One (M8)

Post od zoreli »

M8 se počeo prodavati po oglasima za 600-650€ ,što se tiče vaših komentara o cenama da vas uputim : G2 32gb je nov 335€ / od 16gb je 320€ ...
16 godina na forumu MOBILNISVET

Nemanja 3.5G
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2011. 18:36
:: HTC M8

Re: HTC One (M8)

Post od Nemanja 3.5G »

Da li ima neke bitne razlike u odnosu na M7 model, i dal su zvucnici isti kao na Nokiji N95 8gb po jacini i kvalitetu?
Nokia: N73 ME, N95 8GB, HTC One_M8

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One (M8)

Post od zoreli »

All New HTC One (M8) vs HTC One (M7) - Full Comparison

YouTube: http://youtu.be/Cumo08eViHk
16 godina na forumu MOBILNISVET

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One (M8)

Post od El Laki »

Tvorac Galaxy brenda prešao u HTC

Iz HTC-a su potvrdili da su zaposlili Paula Goldena, bivšeg Samsung-ovog radnika. Radi se o stručnjaku za marketing koji je vodio Samsung-ov marketinški odjel u SAD-u od 2008. do 2012. godine, u periodu najveće ekspanzije Galaxy linije. Upravo se Goldena smatra zaslužnim za veliki marketinški i tržišni uspjeh tog brenda.

Potvrđeno je da mu je prvo ponuđen ugovor na određeno vrijeme, i to na tri mjeseca. Iz HTC-a kažu kako je i ovaj potez u skladu s njihovom politikom zapošljavanja kvalitetnih kadrova, ali i sve većeg ulaganja u marketing na globalnom nivou. Paul Golden će biti pod direktnim nadzorom članice uprave HTC-a Cher Weng, koja je i sama nedavno izjavila da bi se njihova kompanija trebala više posvetiti marketingu.

izvor: balkanandroid

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One (M8)

Post od zoreli »

16 godina na forumu MOBILNISVET

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC One (M8)

Post od znemanja »

Skoro svi ovi wallpaper se već nalaze na Zedge.
...................
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One (M8)

Post od Azimuth »

Pa da. Ja sam pre par nedelja naleteo na neki link, isto svi wallpaperi i zvonjave.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One (M8)

Post od zoreli »

znemanja, Azimuth, eto sad se nalaze i na našem sajtu i to u rezoluciji 2160x1920 :)
16 godina na forumu MOBILNISVET

Odgovori