HTC U11 Plus (U11+)

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Joxy, nisam nista trazio, jer meni to ne predstavlja problem. Ekran je odlican, jedino sto je nedovoljno svetao.
Ivan Cirkovic, znaci ako neki telefon ima problem sa ekranom, to inzenjeri namerno rade?! :roll:

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Ivan Cirkovic »

Pa, sto ne naprave telefon na kome ce sve da bude u fulu? 8) Mislis da je to nemoguce? Nece, jer vise vole da nas kecaju ovako i da za namanju promenu u samom slovu bude navala na novi model... Pogledaj samo koliki su redovi bili za iphone u Beogradu. :lol: :lol: :lol: Kada brend ostvari strast potrosaca, tada moze da manipulise sa tobom... :wink:

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Joxy »

Green napisao:Joxy, nisam nista trazio, jer meni to ne predstavlja problem. Ekran je odlican, jedino sto je nedovoljno svetao.
Upravo sam na jacinu osvetljenja i mislio, to je za vase podneblje od izuzetnog znacaja, inace kad izadjes napolje mozes samo da se slikas. :D [emoji23]
Salu na stranu, bitno je da je ekran sam po sebi dobar, ako je tebi dovoljno jako osvetljen onda problema nema.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Ivane, zato sto je prakticno nemoguce napraviti sve u "fulu". Postoje milioni razloga koji mogu uticati na krajnji rezultat u proizvodnji bilo cega, ne samo telefona.

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od 1808 »

Green, vidi se i na rezultatima merenja koje je postavio Azimuth da je osvetljenje ekrana ispod proseka. Ako je za utehu, ovaj 11+ za EU ima još slabije rezultate, čini se da to nisu isti ekrani.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Ivan Cirkovic »

Auuuuu, pa da li je moguce da su toliko pdobacili? Bas cu da odem do poslovnice i da vidim kada bude izlozen ovaj model. Bio sam zagrejan za njega, ali definitivno mozda samo U serija. Ovo je cist promasaj, a steta za ovako dobar brend...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

1808, da, zaista jeste ispod proseka. Mnogima je dobra vidljivost napolju od izuzetnog znacaja. Meni eto i nije, ne koristim telefon nesto posebno napolju.
Ivan Cirkovic, a sta je ovo, D serija? Opet lupetas. Ovo s ekranom je propust. Cist promasaj su tvoji konstantni nebulozni komentari.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Ivan Cirkovic »

Ja iskreno ne mislim da toliko ljudi u fabrici nije moglo da ima oci i vidi ono sto smo mi uvideli, a to je slabo osvetljenje... Sta su oni, slepi? :D :D :D

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Joxy »

Green, da li mozes da proveris ko je proizvodjac ekrana?

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Ivan Cirkovic »

Na forumu je pisao neki lik za lg g5. Kupio je nov i ekran mu je imao senke, odneo je u servis i odobrili su reklamaicju. Znaci, da ima boljih ekrana koji verovatno nisu u telefonima koji su za nase trziste... Verovatno je isto tako problem i sa ovim. Treba sacekati malo, pa videti da li neko ima problem druge prirode, a da mu je osvetljenje ok.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Martin Mystere »

Aman zar do sada već nisi shvatio da Green ne živi ovde i da nije kupio telefon namenjen našem tržištu.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Ivan Cirkovic »

Nisam, da jesam ne bih ovo napisao. Moja greska i izvinjavam se... Stvarno nisam znao. :smutny:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Joxy, ne znam gde to da proverim. Ima li neka aplikacija sa tim informacijama?
Ivane, svi ekrani na U11+ su isti.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Joxy »

Ne znam da li CPU-Z ili oni phone info programi mogu da prikazuju takve informacije, ili ako ima neki skriveni kod kao kod Samsunga pa tako da se proveri...
U principu nije ni toliko bitno jer kad tebi na tom australijskom suncu ne smeta onda nece ni nama ovde. :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Sunce je svuda isto, i kod mene i kod tebe. Cak su nam i letnje temperature sada izjednacene. ;)
Elem, videcu da nadjem negde info o proizvodjacu ekrana.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od dimi89 »

@Green tudje sunce nikad ne moze da greje kao nase ! :D

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Batak »

Ma sta se opterecujes bespotrebno. Ako ti vec ne smeta boli te uvo da istrazujes ko je proizvodjac panela. ;)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Joxy »

Green napisao:Sunce je svuda isto, i kod mene i kod tebe. Cak su nam i letnje temperature sada izjednacene. ;)
Elem, videcu da nadjem negde info o proizvodjacu ekrana.
Da, da, ali ga ti imas godisnje vise nego mi ovde, tako da mu to dodje na isto. :D
Hvala ti. To me interesuje cisto ovako nevezano za taj nazovi problem, jer kapiram da ni meni to ne bi smetalo pored svih drugih cari koje pruza U11+ u koriscenju. A pored hardvera i softvera koji je vrhunski, dizajn ovog modela je neverovatan. Ako ne najlepsi onda svakako jedan od najlepsih telefona na trzistu, svaka cast HTC-u.
Bas mi je drago da ih je Google uzeo pod svoje, to nam garantuje u buducnosti dosta dobrih modela.
E sad, kao i uvek problem je naravno cena. Da njih i Pixela kod nas ima kao Jabuke i Galaksija, cena bi sigurno bila dosta niza ali sta je tu je.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Green »

Našao sam nešto u vezi display-a. Navodno SLCD panele pravi S-LCD Corporation, firma nastala 2004. godine, koja je vlasništvo Samsunga. Ranije je bila u kooperaciji sa Sony-jem, ali je Samsung kasnije otkupio Sony-jev deo.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: HTC U11 Plus (U11+)

Post od Ivan Cirkovic »

Cim samsung uzme nesto pod svoje, mora da zezne... :) Gaze konkurenciju, a puni su kao dzak sto se love tice... Znaju oni gde guraju najolje ekrane, pa u njihov telefon. :D

Odgovori