Koji film/seriju ste poslednju gledali?

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od sugarcoated_ass »

Bas sam malopre zavrsio Looper-a. Davno nisam gledao ovako dobar mindf*ck! :) Btw, ako zatreba, ja sam sa pajrata svukao "Looper 2012 DVDRip AC3 XViD-RemixHD". Odlican kvalitet i preko 17000 seedera! 8)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

m@c|-|oR, psyhound, zahvaljujem na informaciji za dobar snimak Looper-a. Bas cekam da se pojavi dobar snimak online, iako sam gledao film u bioskopu.

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Krile007 »

psyhound, skinuo sam film ali sam kontao otici u bioskop ipak pa jos nisam odgledao, jako volim filmove, a poslednjih par sto sam gledao su Bornova nadmoc ili kako se vec zove, ovo poslednje i velika glupost, bez Met Dejmona nista :) i Teddy the bear sa Mark Walbergom.....ekstra film...ismejao sam se posteno :lol: ....zaboravih i Savages ili ti Divljaci pre neki dan....dosta dobar film
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od m@c|-|oR »

Green, hvala tebi na preporuci za odličan film (upravo Looper). Čekam ga još od kada si ga ti pomenuo upravo ovde. Strpljiv sam i ne žurim da baš sve mora da bude o'ma', pa sam sačekao nešto što se isplati gledati.
BTW, sinoć sam odlgedao novog Betmena (The Dark Knight rises). Potpuno drugačiji pristup u ekranizaciji stripa, ali je ipak strip. Nekako su mi više legli oni prvi, sa Džek Nikolsonom, Tomi Li Džonsom, Džim Kerijem, Deni de Vitom kao negativcima. Čak je i onaj sa bivšim Guvernerom Kalifornije bio zanimljiv.
Ovo sad, ... Odlilčan film, da se razumemo, samo bi bilo bolje da je prošao bez naznake da je u pitanju nastavak Betmena.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

m@c|-|oR, to je ok, svako prema svom ukusu. Ja sam ipak drugacijeg misljenja kada su filmovi o Betmenu u pitanju, jer oni koji su prethodili Batman Begins filmu, su najblaze receno smejurija. Osim mozda prvog, ajde, gde je glavna zlica Dzoker. Nolanovi Betmen filmovi su ozbiljniji i mracniji, dok ovi ostali podsecaju na crtane filmove. The Dark Knight Rises u globalu i nije neki nastavak, jer se pojavljuje potpuno novi negativac, no dobro, sve je to u neku ruku ok. :)

Nema problema za Looper-a, morao sam ga preporuciti, jer je zaista ekstra, a jos cekam(o) da cujem(o) kakav ce utisak o filmu steci Miskoni, jer je i on veliki sci-fi ljubitelj... :)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od McLaren F1 »

Evo i jednog "must see" za ljubitelje Sci-Fi. :wink:

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od m@c|-|oR »

McLaren F1, odgledao i skroz se slažem. U potpunosti je zaslužio ocenu na IMDB. Ako već pričamo o starijim filmovima, Shutter Island (2010) je još jedan koji me je pomerio. Gledao sam ga sa godinu dana zakašnjenja, i ne kajem se. Mogao bih da ga gledam još deset puta.
Green napisao:Nolanovi Betmen filmovi su ozbiljniji i mracniji, dok ovi ostali podsecaju na crtane filmove.
Možda baš zato sam i rekao da su mi legli. Kao što kažeš, pitanje je ukusa i ličnog doživljaja. Ja sam kao klinac čitao mnogo stripova i uvek sam od filma očekivao da mi vrati atmosferu stripa, kao što je uspeo Sin City, ili 300 koji su mi sad prvi pali na pamet. Prvi Beteni su solidan primer.
Ako je Nolan hteo da bude originalan, nije morao da "troši" Betmena na to. Mogao je da izmisli glavnog junaka i rešena stvar.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od wucinac »

McLaren F1 napisao:Evo i jednog "must see" za ljubitelje Sci-Fi. :wink:
bas sam se ovog filma setio prekljuce i skinuo ga, a juce pogledao na poslu. odlican film.
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od iKe »

m@c|-|oR Uh, što se tiče Batman-a i ja sam istog mišlljenja kao Green, jednostavno oni stariji filmovi ne mogu da se uporede sa ovom novom trilogijom.

m@c|-|oR napisao:McLaren F1, odgledao i skroz se slažem. U potpunosti je zaslužio ocenu na IMDB. Ako već pričamo o starijim filmovima, Shutter Island (2010) je još jedan koji me je pomerio. Gledao sam ga sa godinu dana zakašnjenja, i ne kajem se. Mogao bih da ga gledam još deset puta.

Ja sam kao klinac čitao mnogo stripova i uvek sam od filma očekivao da mi vrati atmosferu stripa, kao što je uspeo Sin City, ili 300 koji su mi sad prvi pali na pamet.
I ovo su odlični filmovi. Jel gledao neko Cloud Atlas?
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Sale_M »

Shutter Island je extra,davno sam ga gledao,bas jak film.... :) :)

Ljudi ima li neko preporuku za neki dobar triler od ove godine,da se pogleda... ? :)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od znemanja »

Inception i Shutter Island sam odgledo pre nekih godinu dana i to su zasita vrhunski filmovi, jednom rečju odlični. Pošto već pominjemo malo starije fimove, moja preporuka ide za "Identiti" ( http://www.imdb.com/title/tt0309698/ ) mene je film oduševio sa pričom.

Sale_M, Ako nisi odgledao Identiti, moj preporuka za taj film, jeste malo stariji, ali je odličan, od ove godine, preporućujem Deadfall ( http://www.imdb.com/title/tt1667310/ )
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Sale_M »

znemanja, hvala na preporuci,ovaj Deadfall mi deluje kao zanimljiva prica.. :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

Juce sam odgledao Lawless (2012). Prica o trojici brace koji se bave ilegalnom proizvodnjom i prodajom alkohola, u vreme prohibicije, 30-ih godina XX-og veka. Baziran na istinitim dogadjajima. Dobar je film, pa eto koga zanima kako se odvijao okrsaj izmedju brace i korumpiranih vlasti... 8)

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Krile007 »

Sale_M, Savages....vrlo zanimljiv film.....vredi pogledati :D
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Sale_M »

Odgledao sam upravo po treci put Prince Of Persia Sands Of Time posle godinu dana.Prikacio sam 701 na tv kabl i gledao na tv-u. :)

Ko slucajno nije gledao,film za preporuku.

http://www.imdb.com/title/tt0473075/
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od znemanja »

Sale_M, Delim tvoje mišljenje, i da sam odgledao Prince Of Persia Sands Of Time dva pita, odličan film, dosta akcije, dobra i zanimljiva priča, jednom rečju film drži pažnju tokom celih dva sata koliko traje.

Green, Baš sam pre neki dan download-ovao Lawless sa namarom da danas odgledam taj film :)

Evo jedna preporuka i do mene, Exam ( http://www.imdb.com/title/tt1258197/ ), nesvakidašnje dobar film, ko ga nije oddgledao, definitivna preporuka.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Azimuth »

Gde ste nasli Deadfall? Ne vidim ga na torentima... :unsure:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

znemanja, Lawless je iznenadjujuce solidan film, nisam ocekivao nesto specijalno, jer mi je Shia LaBeouf smesan u bilo kojoj ulozi, ali su zato Tom Hardy i Guy Pierce odlicni. Inace, scenario i muziku za ovaj film je potpisao poznati muzicar Nick Cave.
A odgledao sam takodje i novog Dzejms Bonda, Skyfall. Nisam neki ljubitelj Bond filmova, ali nije lose. Nema bas mnogo akcionih scena, ali je prica dobra.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od znemanja »

Green, Mene je Skyfall oduševio, gledao sam sve filmove iz te franšize, ali Skyfall mi je ubedljivo najboolji.

Azimuth, Pogledaj pp, poslao sam ti link za download Deadfall-a.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Azimuth »

Video, skinuo. Ostaje mi jos samo da ga pogledam :D
Blagodarim za linak :wink:

Odgovori