Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrhe

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrhe

Post od majkon80 »

Evo ako se moderatori slazu,mozemo da zapocnemo sa ovom temom,smatram da ima mnogo bolesne dece kojima treba pomoc,a mozemo svako po malo da pomognemo,eto naravno da meni ne treba ovakva stimulacija da bih poslao sms u humane svrhe,ali cilj je da se pokrenemo vise da razmisljamo o tome i da razmenjujemo stvari koje nam ne trebaju vise mozda,a zavrsile bi u kanti za koju godinu,pa je bolje na ovaj nacin to uraditi,eto ja sam poceo sa temom i imam da ponudim ovu kapu zimsku koju naravno nece svi da nose :D odlicno ocuvano vrlo malo nosena,cena je dva sms na broj koji bi se dogovorili

Slika

ako moderatori smatraju da je ovo losa ideja,neka se obrise i zao mi je.Eto neka je sa srecom svima a najvise onom kome je potrebna da bude zdrav

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od kutijagreha »

Poklanjam clanovima foruma sal voljenog kluba. Omatorelo se,pa se nema vise vremena za navijanja. Mene je davno davno grejao dok je moja Zvezda lepo igrala. Nadam se ko ga bude uzeo da ce ga sa istom ljubavlju nositi

Slika

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od majkon80 »

Kutija simbolicno moras da navedes ili postavis broj na koji bi potencijalni dobitnik sala poslao humanitarni sms,poenta je podizanje svesti,meni ne treba poklon ali posmatram to tako kao kada gurnes niz liticu sa snegom malu grudvu pa se ona sve vise uvecava,no da ne duzim nadji neki broj deteta kome je potrebna pomoc i kazi koliko sms vredi sal :wink:

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od kutijagreha »

majkon80, aha,ako je tako,evo neka se na ovaj broj posalju dve poruke. To je inace moja sugradjanka kojoj je pomoc preko potrebna

Aktivirali smo SMS broj za pomoć maloj Tijani. Pošaljite poruku na 3243, cena poruke je 100 dinara. Uključimo se svi zajedno!

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od majkon80 »

Bravo brate eto ko hoce i moju kapu neka na ovaj broj sto je kutija postavio posalje isto dva sms,ako hoce neki delija i jedno i drugo 4 sms na taj broj,jos jednom bravo kutija pokrenuli smo se malo idemo ljudi sve sto vam netreba a da nije havarisano je dobrodoslo

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od Drakenzen »

Steta sto ova ideja nije zazivela, ideja je zaista dobra!!!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od Azimuth »

Zasto? Ako imas volju i zelju da pomognes, to ces i uraditi. Postoji gomila nacina, nije sve u tome da se vidi da si bas ti nesto uradio, nije ni fora u tome da se na nekom forumu ili gde vec pise o tome sta si uradio. Poenta je uraditi, uciniti i pomoci onima kojima je pomoc zaista potrebna.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od majkon80 »

Pa ako citas ja sam i napisao da meni recimo nije potrebna ovaj vid stiulacije da tako kazem,poenta je u tome da svi mi imamo gomilu stvari koje nam ne trebaju i posle izvesnog vremena one se bace,zasto bi to uradili kada moze nekom mozda da zatreba a cena je par humanitarnih poruka,ne vidim tu nista lose niti samoreklamu niti sta,nije otvorena tema sa pitanjem dragi forumasi jeste li nekada pomagali nekom i gde i koliko,ajde nemoj da mracite,ako neko oseti potrebu da ovde napise nesto,napisace,jebem ti ljude nemoz im udovoljiti stalno nesto kritikuju i stalno imaju neke primedbe cak i na banalne stvari koje su pritom lepo objasnjene.Gledajte malo dublje ovo,ja sam napisao da se pokrene mehanizam kod ljudi,svest za pomoc i slicno,kasnije ce taj neko uraditi mozda to i bez da mu treba neka stvar odavde,isto kao i sa psom,nemoz voleti toliko pse ili macke,dok ne budes pribavio neku za sebe,kasnije se tvoj odnos kao individue u mnogome menja.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od majkon80 »

majkon80 napisao:Evo ako se moderatori slazu,mozemo da zapocnemo sa ovom temom,smatram da ima mnogo bolesne dece kojima treba pomoc,a mozemo svako po malo da pomognemo,eto naravno da meni ne treba ovakva stimulacija da bih poslao sms u humane svrhe,ali cilj je da se pokrenemo vise da razmisljamo o tome i da razmenjujemo stvari koje nam ne trebaju vise mozda,a zavrsile bi u kanti za koju godinu,pa je bolje na ovaj nacin to uraditi,eto ja sam poceo sa temom i imam da ponudim ovu kapu zimsku koju naravno nece svi da nose :D odlicno ocuvano vrlo malo nosena,cena je dva sms na broj koji bi se dogovorili

Slika

ako moderatori smatraju da je ovo losa ideja,neka se obrise i zao mi je.Eto neka je sa srecom svima a najvise onom kome je potrebna da bude zdrav
отишло......

ајде идемо ко колико може

http://www.telegraf.rs/vesti/1381077-va ... -cestitkom

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od majkon80 »

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/serge ... ak-1679779

Svoj doprinos u humanitarnoj akciji za pomoć bolesnoj deci možete dati slanjem SMS poruke NA BROJ 5757.

Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od Mr. Jingles »

To je opšti SMS broj humanitarne organizacije "Podrži život", a možete otići na http://www.podrzizivot.com/ i tamo videti kome sve pomažete tim SMS-ovima. Podrška za ovakvu akciju prikupljanja sredstava za tu decu.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od majkon80 »

Петра има непуне 3 године. Крајем новембра јој је дијагностикован дечији тумор неуробластом, који је кроз три операције почетком ове године уклоњен већим делом. Даље лечење изискује и трансплантацију коштане сржи, која би морала да се обави у иностранству. Зато молим све људе добре воље, који су у могућности да нам помогну слањем СМС поруке: број 78 на 3030 цена је 100 динара по смс

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od kutijagreha »

Uvek tu za pomoc,otisle tri poruke

Slika

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od majkon80 »

hvala svima koji su ucestvovali,novac za malu Petru je sakupljen :)

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od Re_EDuCaTiON »

Uvek, ali UVEK kad sam pomagao u dobrotvorne svrhe to sam radio licno, nista preko crvenog krsta, nista preko raznih agencija, nista preko raznih organizacija ili slicno. Dobro znam rad takvih ustanova, pogotovo crvenog krsta i dobro znam sta su radili za vreme poplave, i kako su, i sta su delili nama poplavljenima, i sta su uzimali, pojedini nisu mogli garaze da zatvore. Toliko, ta porula mi nista ne znaci, al ako cu vec dazi tih 100 dinara oticicu i dacu licno, bar znam da ce taj dinar zavrsiti tamo gde je stvarno namenjen.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Stvari koje bi prodali po simbolicnoj ceni,u humane svrh

Post od majkon80 »

Imas i proverene organizacije,koje sigurno pomazu i redovno daju izvestaje u audio,video i papirnoj formi,poput organizacije Srbi za Srbe,tu radi par mojih ortaka

Odgovori