Kucni bioskop - problem

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Kucni bioskop - problem

Post od Re_EDuCaTiON »

Dobio sam od tetke LG HT303SD-D2, u pitanju je kucni bioskop 5.1 sistem. Kupio sam aux na 3,5mm kabl, povezao, ukljucio dvd prebacio na aux, prikljucio telefon ali nista, nema zvuka. Ubacio fles samo pise srch i tako stoji. Ubacio dvd, slike ima, zvuka nema. Postoji i mogucnost da se testiraju zvucnici da li rade, ali nista, kao da nisu prikljuceni.
Da li neko zna u cemu bi mogao da bude problem? :smutny:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Hitna pomoc

Post od Green »

Na kom input modu ti je postavljen tv? Proveri da li si dobro povezao sistem sa tv-om. Koje kablove imas, RCA Composite ili Component?

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Hitna pomoc

Post od Re_EDuCaTiON »

TV sam povezao preko scart-a, samo preko scarta, nemam aux ulaze u tv malo je stariji, ali onda bi svakako trebao da ima ton na tv ako vec zvucnici ne rade ali on ne pusta ni na tv ton ni na zvucnike.
Mene vise brine aux, jer mi ti zvucnici idu za komp kad ga budem kupio, povezacu ceo kucni bioskop na komp i radice mi kao 5.1 sistem, ne znam sto nece da rade na njemu, kad ukljucim telefon ne reaguje, na telefonu mi pokazuje da sam ukljucio slusalice kao i sto treba da bude i salje signal, ali zvuka nema.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Pomoc u vezi TV

Post od Drakenzen »

Mozes li da isbacis sliku na kojima se vidi kako je sve povezano

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Pomoc u vezi TV

Post od Green »

Mislim da je tom sistemu potreban reset. Kako se izvodi, ne znam, mozda pise u instrukcijama.

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Pomoc u vezi TV

Post od Re_EDuCaTiON »

Ne znam kako da ga resetujem, prvi put cujem da moze da se resetuje. Zvucnici su kao novi, nisu mnogo radili ne znam sta bi mogao da bude problem, nemoguce da su svi zvucnici odjednom crkli.
Ne mogu da uploadujem sliku spor mi net na telefonu, slikao sam evo vec sat vremena je uploaduje i nikako da zavrsi, ali ina one prikljucke za zvucnike koji idu crveni na crveni i crni na crni tako za svaki zvucnik, za kablu pise gde koji ide tako da sam povezao kako treba. Aux tu nemam sta mnogo da pogresim, belo na belo i crveno na crveno, 3.5mm u 3.5mm jack na fonu.

EDIT: http://imgur.com/xJT6tF2
Evo uspeo sam da okacim sliku, najzad.
Poslednja izmena od znemanja u Ned, 10. Maj 2015. 21:36, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne piši post za postom, koristi opciju "izmeni"

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Kucni bioskop - problem

Post od Green »

Ima neki postupak za reset, preko daljinskog upravljaca. Ukucaj u google model sistema + reset i izbacice ti nesto.

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: Kucni bioskop - problem

Post od Re_EDuCaTiON »

Probao sam i nece, ne znam koja fora, nasao sam reset kaze da izvadim dvd, vratim ladicu, cekam da se pojavi no disc i pritisnem pause na daljinski ali kad pritisnem nista se ne desava. :smutny:

Odgovori