Off, opušteno ćaskanje

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od bata bogdan »

Slika

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Huawei

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

;)
Slika

Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

Hristos Vaskrese, srećan Uskrs :)

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Sale_M »

Vaistinu Vaskrse.

Sent from D6503 using tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Ваистину васкрсе!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Festina lente.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od bestboy »

Ваистину воскресе, нек је празник на здравље и спасење!
Слобода или смрт

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

Aj baš kad ste zapeli... Evo vam sa zakašnjenjem.



ХРИСТОС BACKSPACE! :lol:


Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od bestboy »

Алт+ф4 дорате.
Слобода или смрт

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od majkon80 »

sugarcoated_ass napisao:Aj baš kad ste zapeli... Evo vam sa zakašnjenjem.



ХРИСТОС BACKSPACE! :lol:


Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
Ti si neki opasan momak a?mangup?

Hristos Vaskrese

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

bestboy napisao:Алт+ф4 дорате.
Trajing to dešifrujem ali ne ide. :D
Ono sam naleteo na fb i trebalo mi je par sekundi da ukapiram. Prvo sam pročitao normalno, ali mi nešto nije štimalo... e dok je moj mozak proradio. :lol:

majkon80 napisao:Ti si neki opasan momak a?mangup?
Aha. :D

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Osvoji Lester i ode u Ligu sampiona :)

http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 61263.html
Festina lente.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Ledjo »

Najmanji budzet od 20 klubova u premieru. Pukli su englezi nacisto, ne znam da li je neko gledao sinoc Tottenham-Chelsea ali ono je bilo sramota za drzavu koja de naziva kolevkom fudbala. Toliko prljava igra oba tima, fauliraju se, u redu to je fudbala. Ali onda jedan nagazi drugog dok ovaj lezi, konstantno cackanje, Costa padne- drzi suprotnog igraca kod ne ustane. Kod nas na derbiju da nema bakljade, bili bi smo gospoda za ono sinoc...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Navijac sam Junajteda ali sramota je gledati kada ti klub trosi silne pare na skupe igrace, a na kraju opet nema tim. Lesteru svaka cast, ovo je otkrovenje da sa tako malim budzetom pokose sve favorite u ligi. Nisam gledao utakmicu sinoc, medjutim Kostu ne treba komentarisati. Covek ima neke komplekse, frustracije jer to kako se on ponasa na terenu kao da je igrao ulicni, a ne profesionalni fudbal. Engleski fudbal je uvek bio malo zesci u odnosu na ostale, ali ovo sad polako prerasta u nesportske poteze.
Festina lente.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od El Laki »

Da je istorijski uspeh, to svakako. I drago mi je zbog Fuksa i Ranijerija pre svih, ali mi se ne sviđa što se u medijima stvara slika kao da su od ničega napravili ovo. OK, u poređenju sa top timovima jesu. Ali već godinama u Engleskoj timovi koji žele opstanak posluju na identičan način kao Lester kada su transferi u pitanju. Dovede se do 3 dobra pojačanja od para za promociju i sponzora (Okazaki, Kante a donekle i Hat odnosno Užoa) a ostalo su slobodni (Fuks, Olbrajton, Dajer) i jeftini (Simspon, Drinkvoter, Šmajhel, Marez) igrači. Tako da nije Lester sa baš tako malim budžetom pravio tim. Uloženo je tu dobrih 50ak miliona, što je suma za respekt među klubovima u tom rangu. Izuzetak su ovi čiji su vlasnici raskalašni a ne preterano stručni (Njukasl, QPR, Stouk) za razliku od Sautemptona koji je primer zdravog i održivog poslovanja. Još ako se ne varam Lester se dobrano zadužio zbog pojačanja, pa samo plate ne mogu da pokriju iz neto prihoda. Takvu sktuaciju ima eventualno QPR. A razlika u budžetu je vidljiva samo u odnosu na top par klubova, dok 12-3 klubova ima budžete od 25 do 60M što uopšte nije širok opseg. Ali razliku je napravio trener i dobar direktor koji je umeo da prepozna i dovede određene igrače koji su napravili bum iznenadeći i same sebe (Kante, Marez, Fuks, Drinkvoter).

A što se tiče same utakmice Čelsi Totenhem, pravi engleski derbi. Pun naboja, emocija, tenzije, pravi meč za biti ili ne biti. Košta prgav pa prgav, ali potpuno razumljivo ponašanje Dajera, Lamele, Kejna kada su ispustili prvo prednost od 2:0 a samim tim i šanse za titulu i to zbog najvećeg rivala. Nije to bila obična utakmica da bi im se zamerao svaki oštar start.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Ledjo »

I jos kad su napustali teren, zakacise se nesto ispred tunela. Napravi se guzva 30ak ljudi.

Svakako mi je drago zbog Lestera, u principu meni je drago kad god neki tim sa ogranicenim budzetom dobije nekog bogatijeg. Posebno sada, kad bane neki sa istoka, kupi tim, spuca 500 milki I napravi sampiona. A takvih je bas previse.

Nego, jel videste da je Dzon Ma(ako se tako zove, ne mogu da guglam) osnivac Alibabe kupio Milan.

Ja nesto mislim da za 10ak godina, samo par najjacih prvoligasa iz ovih jacih liga nece biti u vlasnistvu nekoga iz Azije.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Drakenzen »

Zanimljivo je kako svi komentarisu Costu a niko ni da spomene kako je sinoć Dembele pokušao da mu izvadi oko...
I ne znam samo otkud vam to da pojedini klubovi u Premier ligi imaju male budžete, pa svaki klub uzme godišnje 100 milki na ime TV prava....

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od El Laki »

Nije baš tako. Nagrada na kraju sezone koja se deli se sastoji iz tri dela. Osnovni deo je jednak za sve i iznosi otprilike 50-60M. Drugi deo zavisi od plasmana, pa tako npr 20.tim dobija milion, 19.tim dva i tako dalje. Treći deo zavisi od broja mečeva koji se prenose uživo tokom sezone. Kada se sve sabere nagrade odu do 110M za šampiona, odnosno 60ak za tim koji ispada. To nama zvuči kao mnogo, ali imajući u vidu plate i transfere, troškove održavanja i druga čuda (tim sa najmanjim budžetom za plate izdvaja bar 30-35M) nije lako pozitivmo poslovati pogotovo kada ti sponzori vezuju ugovor za uspeh. Pa onda kada podbaciš ili ispadneš iz lige odu sponzori, igrači... Nije sve tako bajno tamo. Da jeste zar bi toliko timova ispadalo u 4.rang?

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

El Laki, Nije 50 miliona mala cifra, slazem se. Ali pogledaj npr. moj Junajted, dovede jednog igraca za 60 miliona (plus ostali posto je potroseno 300 miliona otkako je dosao LVG) a ovi sklope citavu ekipu za 50. Tim se ne stvara preko noci, sto ovi u Junajtedu ne mogu da shvate ocigledno pa trose enormne sume novca a kao epilog je ispadanje vec u grupnoj fazi Lige sampiona, i verovatno nece ni uzeti 4. mesto ove godine da bi se u istu plasirali.
Festina lente.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od El Laki »

Apsolutno. Uspon Lestera je krenuo još krajem prošle sezone kad su onim nizom izborili opstanak. Sada doveli Ranijerija i par igrača i idemo dalje. Očigledno da je mnogo toga iza uspeha, sem pukih imena i cena. Pa eno Pereza u Realu i njegovih Galaktikosa 1,2,3,4 svakog leta novi, a rezultata nigde.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Drakenzen »

Laki u pravu si, pogrešio sam. Ja sam pričao o podacima za sledeću sezonu i raspodelu sredstava....

Odgovori