* * * OKUPLJANJE FORUMASA 2006 * * *

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

S'obzirom da sam skoro od pochetka na ovom forumu,dosta je ljudi proshlo ovuda i prichao sam sa vecinom,sa mnogima se znam uzivo a s'drugima pak se chujem svakodnevno preko neta,MSN-a,drugih foruma itd... 8)
Uglavnom znam stariju postavku foruma,pa ne bi bilo loshe da upoznam i ove novije chlanove foruma...

Mozda bi trebalo kad malo otopli,recimo da se nadjemo kod Pravnog fakulteta ili tako neshto gde cemo svi moci da se nadjemo a da se neko ne pogubi (ipak na trgu ima puno ljudi pa bi se verovatno ne bi nashli jedne druge) A pokushacemo da ubodemo neki termin kome bi svakome odgovarao,recimo neki petak uveche sada u Aprilu,ko ima neki predlog neka ga iznese...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Dexter, da tako je najbolje, samo ne moramo bash da chekamo april, mozhe to i u martu... :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa ono,ako zelite shto veci broj ipak morate da sachekate da ovo vecina posetilaca vidi pa da se sci oglase a i moramo to sad mesec dana ranije da bi se svi uklopili jer ako zakazemo sada misli da se vecina nece organizovati tako na brzinu...Ipak shto bi zurili,zamisao je ok pa onda ajmo kako treba da je sprovedemo u delo... :wink:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Meni je daleko,a ni vreme nije bas jos uvek... ako sacekate da se vreme prolepsa i ja za koji dan konacno ugradim taj plin u Audi (ode gorivo na euro/litar) pa i da dodjem do BG-a da se upoznamo!
Pozdrav 8)

DrMilengele
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Čet, 02. Feb 2006. 11:05
Lokacija: Vojvodina

Post od DrMilengele »

Evo,Lomnica_city, ako treba,ja imam Yuga na gas,ce da dodjemo po tebe u Nis ako treba!!! Makar toliko si zasluzio! :D :D :D
A dje je ba zapelo....

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nisam Nislija,samo studiram ovde!Ali sam opet daleeeko! :wink: Sad ce,za koji dan i to da bude gotovo,pa kad ne bude trosio po 10-ak litara/eura/100km mozemo i da se setkamo tamo-vamo!
Pozdrav 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Dexter, u pravu si da treba biti odradjeno sve kako treba, i da se treba ranije najaviti datum da bi svi mogli da uklope u svoje obaveze...Ja predlažem da se skupi mali tim organizatora, koji će preuzeti to na sebe, pa da se krene sa realizacijom :wink:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa dobro,neka budu to oni koji se najvishe cuju uzmedju sebi i koji ce sigurno doci na okup... 8)
Recimo petak,28. april ? :roll:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Dexter, nemoj jer je petak, ipak je radni dan, i ja lično imam obaveze do uveče skoro, a verujem i mnogi još...Neka bude vikend, subota, mislim da će to svima odgovarati, zar ne?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa dobro,hocete onda u subotu,29. april u nekim popodnevnim chasovima tj oko 18-19h ? :roll:
P.S. 1500 post... 8)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ej cekajte mene,bre! :D :D
Ne,salim se,ja sam ipak preeeeedaleko.Mozda doletim u avgustu,ali vi cete se svi vec onda poudavati i pozeniti dotle,hehehe...! :D :D
U svakom slucaju lep predlog za okupljanje,u medjuvremenu,ako se nadjete negde,iznesite utiske da mi u tudjini imamo sta citati :) :) Uslikajte nesto kamericama pa da imamo i za gledanje :o
Poz,z,z,z.....!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ma da,gde zurite!evo ja sam u junu sigurno tamo,pa bih tada mogao da se pridruzim,ali pre toga nista!eventualno kraj maja najranije!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Dexter, meni tako nešto odgovara....Neka se i ostali izjasne :wink:
Green i araphel, pa nadam se da ovo neće biti jedino okupljenje...Ponovićemo ga na leto još jednom, kad dijaspora obično gostuje ovde :D 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa dobro,eto chekamo da se ostali izjasne i da daju josh neke predloge... A za chlanove iz dijaspore bice prilike,napravicemo josh koji okup ovo je probni... :wink:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Onda dogovoreno!Sredina avgusta,subota,vecernji sati,cool mesto u BGD-u(moze i NS)...Tuxedo odelca i vecernje haljine,zlatni satovi i dijamantske ogrlice se podrazumevaju,naravno...
:D :D :D

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

KAo Topic Starter,slazem se sa bilo kojim datumom koji odgovara sto vecem broju clanova 8) :roll:

Pa hajte ljudi da se dobro zezamo bez obzira na godine i predrasude...pozivam sve , jer znam da svako moze da odvoji jedan dan za weekend da se okupi sa jednom novom nesvakidasnjom veselom druzinom :D
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

djolem89
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Sre, 12. Okt 2005. 11:15
Lokacija: Novi Beograd

Post od djolem89 »

pa sve je to lepo ali ko ce to sve da organizuje? ko je dovoljno hrabar(lud) da se prihvati organizacije?


pozdrav :) :)
HTC Desire S

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa za to cemo srediti vec nekako,samo vi dajte predloge pa kad se nekako usaglasimo oko detalja cemo lako,eo tu Zoka,Nina i josh pra ljudi koji su stalno tu pa cemo da sredimo... :wink:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Treba tu dosta dobre organizacije...ali ako svi to zelimo...nema razloga da se ne okupimo...

Verujem da mogu dosta da pomognem u organizaciji...A mozda bi tebalo da se otvori glasanje za datum koji ljudima odgovara...tako cemo imati realnu sliku koji je datum najprihvatljiviji...

Nece moci, naravno svima da se izadje u susret..ali bar da vidimo za sta je vecina...

Pozz 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Malo nezgodno preko postova da se dogovorimo... Predlazem da svako od nas lepo razmisli kad bi mu odgovaralo, gde i kako i onda npr. sledece subote (dogovorimo se kad) svi odemo na Krstaricu u neku zajednicku sobu (#MSForumasi) i tamo svako kaze kako je planirao. Tamo ce dogovor da bude najefikasniji. Na kraju konacan dogovor okacimo kao post najmanje dve nedelje pre da vide svi. Sta mislite?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Zaključana tema