Moneybookers

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Moneybookers

Post od Ivan Cirkovic »

Ljudi registrovao sam se na MB i verifikovao adresu i podatke banke.Ostao mi je problem oko verifikacije kreditne kartice ali imam sledeci problem.Kada mi je skinulo sumu od 1.39 EUR koju sam proverio preko e banking-a,tu sumu sam uneo za verifikaciju kreditne kartice,ali mi kaze da je iznos ne tacan?Da li ne neko imao slican problem i kako ovo da resim?Inace drug mi je rekao da je njemu stigla sms poruka koliko je para skinuto,a ja tu poruku nisam dobio i pise mi na racunu nedospele obaveze?Molim samo ljude koji imaju MB da mi odgovore radi brzeg pronalazenja resenja.

Nisam imao gde da postavim temu,pa sam je otvorio ovde.Molim administratore da je ne brisu,vec da je premeste gde treba...Hvala.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Napravio sam kod njih nalog, ali mi se nesto nije svidjalo pa sam trazio da mi ga obrisu. Ne znam jesu li to uradili, ali od tada je sigurno proslo 2 godine.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

Ovo su mi poslali iz Hypo Alpe Adria banke:

Poštovani Ivane,

Uvidom u Vaše registrovane pokušaje Master karticom i transakcije u našem sistemu vidimo da je razlog odbijanja Vašeg pokušaja od 15.01.2012 u 22:12 nedovoljan iznos sredstava za autorizaciju.

Molim Vas da imate u vidu da je prilikom korišćenja Master Unembossed kartice, iznos sredstava za autorizaciju jednak iznosu u valuti EUR na Vašem deviznom računu, umanjen za 30,00 EUR.

Da li neko moze da mi pojasni ovo,jer mi nije jasna poslednja recenica?Inace deviznu karticu mastercard sam uneo na MB i kada sam trebao da je verifikujem pisalo mi je da mi je zakljucana transakcija i da moram preko banke...Nakon ovog mail-a koji sam napisao iznad izgleda da su odobrili karticu da moze da se koristi za internet,jer danas kada sam probao da je verifikujem izbacilo mi je da transakcija nije moguca iz tri razloga,a to su da je kartica mozda istekla,da nema dovoljno sredstava i da banka ne dozvoljava da se kartica koristi za online...Imam 25 EUR na kartici i da li neko ima racun kod Hypo Alpe Adria banke da mi pojasni ovaj mail.Da li to znaci da su mi sada odobrili karticu i samo prvi put placam 30 EUR za aktiviranje online usluge ili moram imati minimum 30 EUR na kartici za bilo kakav vid kupovine?

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

Samo da javim uspeo sam da registrujem karticu i problem je bio taj sto su mi odblokirali karticu za online placanje i moram da imam minimum 30eur na mastercard hypo alpe adria da bih bilo sta kupovao sa njom...Tako da sam je uspesno verifikovao i prosla je...

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

Da li neko moze da mi kaze kako da vidim stanje na hypo alpe adria e banking?Ulogovao sam se ali mi pise Za ovaj račun nemate dozvolu za pregled?Sta mi znaci ako ne mogu da pogledam stanje?Da li je jos neko koristio uslugu ove banke?Imam deviznu karticu i dinarsku i za obe mi pise da nemam dozvolu da vidim stanje uplata i naplata?

iizuzetan
Postovi: 0
Pridružio se: Sub, 21. Jul 2012. 12:43
:: nokia
Kontakt:

Re: Moneybookers

Post od iizuzetan »

A zasto se ne uvede na celom internetu placanje preko SMS-a i gotova stvar?? To je najbrze, najjednostavnije, najefikasnije bez ikakvih zavrzlama, kerefeka, potpisa, kodova, sifri, hakovanja ovo ono trista cuda.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Moneybookers

Post od miodrage »

iizuzetan, zbog raznoraznih propisa koji vladaju u svakoj zemlji, drugo ti mozes neke sitne stvari da platis SMS-om, ali kako mislis da platis nesto sto kosta 50€ ili vise? Nije bas sve tako jednostavno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori