Off, opušteno ćaskanje

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

sugarcoated_ass napisao:Jeste gledali polufinala Evrovizije? :)
Ja sam danas pregledao na njihovom sajtu jer nisam mogao da pratim prenos i mogu reći da me je Srbija prijatno iznenadila. Mislim da je ovo nešto najkvalitetnije sa čime smo učestvovali.

Ali...

Moj favorit je definitivno Ukrajina! :D

Jamala - 1944

Kompozicija! Tekst! GLAS!!! Scenografija! Jednostavno vrhunski odrađeno! :D
Ukrajina je zaista odlična i meni se njen nastup jako dopao. No, Rusija ima najbolje scenske efkete i mislim da će njihov predstavnik odneti pobedu večeras.
Takodje ni naša predstavnica nije loša, pogotov kada se uzme u obzir šta smo sve slali da nas predstavlja godinama unazad :)
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

Pobedila Ukrajina!!! :D :D :D

O da, Rusi sabili sa efektima! Zaista su dobro sve smislili i realizovali. :)

Ali bitno da je drugo mesto zauzela najveća zemlja Evrope - Australija! :lol:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Green »

Vi još gledate to poremećeno kičerajsko leglo pederluka zvano Evrovizija? Odavno je to izgubilo svoju draž.
A za učešće Australije zaista nemam reči.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Nacin glasanja nemam reci, pesme prosek proseka, ukljucujuci i pobednicu cija je politicki motivisana, medjutim zapadu to ne smeta posto je upereno na neki nacin protiv Rusije. Nakon pesama My number one (Grcka), Fairytale (Norveska), Lane moje i Molitva nisam cuo jos nijednu koja je bila wow, u tom rangu i takvu reakciju da izazove. Mislim da sam zavrsio sa Evrovizijom do daljnjeg i sad mi je jasno zasto je vecina ljudi i prestala da je gleda. I kao sto rece rece Green, Australija na Evroviziji, no comment.
Festina lente.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od bata bogdan »

Niti sam gledao a niti pratim evroviziju odavno, ne znam koga još to zanima uopšte?

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Huawei

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

Meni su se lično dopale većina pesama na ovogodišnjem Eurosong-u, dosta je bolje nego prošle godine. Nažalost Eurosong nije više muzičko takmičenje tu je politika već neko vreme umešala ruke. Iako je pobednička pesma politički motivisana, mislim da je izvedba iste dosta dobra.
Što se tiče Australije, slažem se, iako mi se pesma dopala, apsurdno je da zemlja koja je na drugom kraju planete učestvuje na takmičenju koje je, po pravilo, rezervisano za Evropske zemlje.
Po pitanju glasanja, neverovatna razlika između mišljenja stručnog žirija i glasova publike.

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

znemanja, Sport i Evrovizija bi trebalo da spajaju ljude, a ne da budu poltroni politike. Vec smo videli da se u sportu krse statuti koje donose nadlezne organizacije, politika je vec debelo zasla u samu srz, a polako se isto desava i sa Evrovizijom. Tesko da se covek danas uopste moze fokusirati na samu izvedbu pesme i da uziva u samoj Evroviziji kada se vec zna sta i ko pobedjuje. Sam Joksimovic je u intervjuu rekao da su pravila glasanja katastrofalna, eto sam si rekao da je drasticna razlika izmedju zirija i publike. A dovoljno je pogledati i komentare na twiteru poznatih licnosti po tom pitanju.
Festina lente.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Baraba »

Na roboviziji Srbija glasala za neku tatarsku grupu koja je imala pesmu uperenu protiv Rusije i Krima maksimum poena. Posle će naši da kenj@ju kako nam Rusi nisu prijatelji. I naša koz@ peva na engleskom.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

@Apolo, slažem se, no, umešanost politike je nešto na šta mi, pojedinici, ne možemo da utičemo. Lično pratim Eurosong iz razloga što volim muzička takmičenja, ali nikada ne glasam niti mi je bitno ko je pobedio, zato što već znam da je ta pobeda politički motivisana, gledam isključivo zbog muzike.

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Baraba, Ko zna, mozda su neki dobili pare za to.

znemanja, Razumemo se, i ja gledam zbog muzike, malo eventualno da cujem o drugim kulturama ali posle ovoga da ziri grupe drzava namerno bojkotuje Rusiju, koja je ocigledno bila favorit za pobedu i pobedila bi da nije menjan sistem glasanja (jer su po glasovima publike osvojili najvise glasova) ne vidim vise smisao.

http://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/ ... ak-2266347
Festina lente.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

Greškom editovan post... Fuuuuu***k... :(
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Pon, 16. Maj 2016. 04:04, izmenjeno 2 puta ukupno.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Evindzer »

Ja ću Evroviziju gledati kad Aleksandar Nađ bude učestvovao. Do tada - ništa.
:D :D :D

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Coni »

Slažem se. Peticija da Psyhound predstavlja Srbiju, realno bila bi to najbolja pesma.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

Ahahaha! E jeste ludi. :D

Može sa ovom novom za koju snimam vokal. Čista anti-ratna, politička pljuvačina. Odmah će da pobedi. :lol:


Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od miodrage »

Nikad nisam gledao ovakve stvari, niti me to interesuje. Ako pročitam iz novina to je to.
Zao mi je što ne pobeđuje umetnost, već politika, koje se gadim. Iskreno, dođe mi da se' iselim, najmanje u neku drugu galaksiju...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Green »

sugarcoated_ass napisao:Mislim da bi trebalo malo da iskuliraš, naročito sa takvim uvredama. ;)
Nekog sam uvredio? Evo izvinjavam se.
Pravda za Evroviziju! Nek jede govna svako ko kaže bilo šta protiv tog fantastičnog muzičkog spektakla! Koji bre pederluk, fašizam i politika! :roll:
Od tebe sam najmanje očekivao takav osvrt na moj komentar, koji nije bio uperen protiv bilo koga na forumu. Ali dobro, svako brani ono što mu se dopada.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

Ne branim ništa i svako ima pravo na svoje mišljenje, ali komentare homofobičnog i uvredljivog sadržaja ne mogu da iskuliram pa bilo šta da je u pitanju.


Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Green »

Kako ne braniš, kad si upravo to sad uradio, navodeći da ne možeš da iskuliraš homofobične komentare. Odakle ti pravo da bilo koga potencijalno smatraš homofobom samo zato jer je spomenut termin "pederluk"?
Znaš li ti šta uopšte znači reč homofobija?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

Ne branim jer znam da je to odavno postalo jedno čisto političko dešavanje i pratim isključivo iz umetničkog pogleda. Ništa me drugo ne zanama.


Jasno mi je da pobeda Ukrajine ima veze sa dešavanjima na njihovoj političkoj sceni i garantovano će izbiti neko veće s**nje u narednih par meseci... I mi smo najeb**i... Dali 12 poena Ukraini, a Rusiji ne znam da li smo im uelili i jedan. :lol:






Ali:


Green napisao:Vi još gledate to poremećeno kičerajsko leglo pederluka zvano Evrovizija?


je nešto što bi napisao prosečni homofobični Srbenda i tu se već osećam prozvanim pošto ne znam kako se to drugačije može protumačiti. ;)



Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Green »

Naravno da ne znaš kako se to drugačije može protumačiti. ;)
Čim se spomene nešto gay, pederski, odmah se vi klasični "borci za ljudska prava" prsite i nama prosečnim srbendama lepite etikete tipa homofob. Jer, eto, prosečna srbenda je još uvek pećinar i zatucani primitivac, nije u koraku sa tim vašim "Brave New World" razmišljanjem.
Meni barem ne moraš da držiš predavanja tog tipa, živim u možda najliberalnijoj zemlji na svetu, tako da sam ja daleko od prosečnog "srbende".

Odgovori