iPhone OS 4.0

Pravila foruma
iOS deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za Apple telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Apple
gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Baš sam ja to hteo da kažem, razdvojte na temu 1 - OS 4.0, i temu 2 - iPhone, za i protiv, once for all.

Jel se u tih 19 sati računa i spavanje od 8, i skidanje i instalacija od 2 :D :D

Za Javu manje više, ali Flash mi nikako nije jasan. Ako postoji podrška za YouTube, zašto ne postoji i za sve ostale?
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Miškoni, pa pazi.."Samo vas gledam i pitam se dokle ćete".. :)

Ovo je već toliko isprana tema da više i nema ništa novo da se kaže.. Jedni ga vole, drugi ga mrze, ali nikoga nije ostavio ravnodušnim.. Evo čak i ja, zakleti korisnik N97-ice, priznajem da je osećaj pri korišćenju Iphone-a zaista jedinstven, i sve što radi, radi glatko i, kako neko reče, deluje "prirodno".. Ono što su u specifikacijama rekli da radi, to radi gotovo savršeno.. Ali eto, iako sam imala mogućnost da biram izmedju Iphone-a i 97-ice, ja sam izabrala ovo drugo, jer ono što meni treba Iphone ne radi onako kako meni odgovara.. I tu je suština.. Svaki telefon traži da mu se donekle prilagodiš, jedino je pitanje da li je to što sa tim telefonom dobijaš više od onoga što gubiš, i hoćeš li mu pružiti šansu da te nečim osvoji.. :)
E sad smo svi skrenuli sa teme..:)

I s obzirom da ovde niko neće uspeti onog drugog da ubedi u suprotno mišljenje, ja ću ovu temu zaključati... Potom ćemo je možda ipak srediti i podeliti, jer ova polemika u temi koja se zove iPhone OS 4.0, nema nikakvog smisla... a do tada LOCK.. :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zaključana tema