iOS Dijanostika

Pravila foruma
iOS deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za Apple telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Apple
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

iOS Dijanostika

Post od Azimuth »

Od sada mozete uraditi i online dijagnostiku iz Vase fotelje ;)
Trenutno je besplatno, akcija traje do 14.03.2016. pa iskoristite ukoliko zelite. Posle tog promo perioda ce naplacivati.

Sve u svemu, cela procedura traje par minuta. Upravo sam je odradio cisto da proverim kako sve funkcionise.
Procitajte uputstvo sa linka i ispratite proceduru, nije nista komplikovano :)

iOS Dijagnostika

Borko1989
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Sre, 28. Okt 2015. 11:09
:: iPhone XS

Re: iOS Dijanostika

Post od Borko1989 »

Zdravo, ako imaš neki trenutak da odgovoriš na moju poruku bio bih ti jako zahvalan. E sad imam problem, naime na mom iPhone 5c pojavio se panic(valjda list, ili plist ili kako vec), preko iTools-a sam uspio uci u sistem i brisao ga ali stalno se pojavljuje i stalno mi restartuje se telefon. Radio ranije hard reset, ios 9.3.1. Malo sam se informisao po netu o mom problemu i skontao da mu lijeka nema, mada moj engleski nije toliko tačan pa sam se javio ovde ako neko ima neko svoje mišljenje o popravku.
Pozz i hvala.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS Dijanostika

Post od Azimuth »

Uradis restore, pa ides na set up as new, ne smes da vracas bekap. Instaliras sta ti treba od aplikacija, pa ako se pojave najmanje dva takva plist loga onda pravac servis jer nesto nije ok sa telefonom. Macola ili iStyle, svejedno je za koji se odlucis. A dalje u zavisnosti od kvara, dobijas ili drugi telefon ili tvoj popravljaju.

Borko1989
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Sre, 28. Okt 2015. 11:09
:: iPhone XS

Re: iOS Dijanostika

Post od Borko1989 »

Hvala ti na odgovoru, pokušaću tako. A odnijeo bih ja u servis da nisam u Republici Srpskoj tako da nista izgleda, izasla bi me skuplja pita nego tepsija. :)
Hvala jos jednom.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS Dijanostika

Post od Azimuth »

Pa imas i tu isto neki ovlasceni tj autorizovani servis. Mora biti. Ako nista drugo, telefon uvek mozes poslati kurirskom sluzbog u servis, ne moras licno ici...

bonanza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 188
Pridružio se: Pon, 30. Nov 2015. 13:43
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS Dijanostika

Post od bonanza »

Posto ne znam u koju temu da postavim pitanje ,uradicu to ovde pa molim modove da ne prebacuju post jer necu znati gde da trazim odgovor.

Zanima me ,dal se na iPhoneu podatci sami azuriraju u pozadini ,ili to moze da se iskljuci ,kad kazem ovo misim na uptadeove ,ne na notifikacije ..
Ja sam na mojoj Lumiji iskljucio automatska azuriranja ,tako da kad i ima neki update za neku aplikaciju ako zelim ,sam cu poterati telefon da ga azurira ,a ovo pitam pre svega zbog mesta na telefonu ,baterije ,kao i potrosnje data podataka ,je sto se ovog zadnjeg tice meni msm da sam sistem i NE DA preko date neke stvari da se updateuju nego zahtevaju wifi vezu.. mada prevashodno pitam zbog baterije.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS Dijanostika

Post od Azimuth »

Prvo, tvoje pitanje nije za dijagnostiku i ovu temu.
Drugo, naravno da mozes da iskljucis i da ti ne radi apdejte aplikacija na mobilnom netu vec iskljucivo kroz wifi. Isto tako imas opciju da ukljucis/iskljucis automatski apdejt aplikacija i tada sve ide peske.

Odgovori