Kupovina aplikacija

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Kupovina aplikacija

Post od Stefan33 »

Mislim da mi je neko vec odgovorio, ali zaboravio sam odgovor na tu temu :D Naime, da li postoje aplikacije koje se mogu kupiti u storeu, a da se skida kredit sa racuna, da nisu potrebni racuni, kartice, silni brojevi, blah blah...>

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iParking Serbia

Post od miodrage »

Sa kog racuna da se skida kredit, sa mobilnog? Nema da moze!!! Iskljucivo putem kartice, ili PayPal.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Re: iParking Serbia

Post od Stefan33 »

Da, sa mobilnog. Drug (koji se btw nikako ne razume u tehniku) mi je to pomenuo pa reko ajd ipak da proverim. A inace skidanje sa kartice radi ok?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iParking Serbia

Post od miodrage »

Sa kartice radi besprekorno. Kredit nikad nije radio niti ce ikada raditi... To je toliko nebulozno da boli... pozdravi drugara i reci mu da pojma nema :P
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Re: iParking Serbia

Post od Stefan33 »

Trebalo je to odmah da mu kazem. :)

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: Kupovina aplikacija

Post od Tacty »

a kako ide kupovina aplikacija preko nekih gift cards? čini mi se da sam negde video i tu opciju...to bi trebalo da je najjednostavnije...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Kupovina aplikacija

Post od miodrage »

Kupis qVoucher, i onda njega ukucas u iTunes, i imas na iznosu toliko i toliko, pa dok ne potrosis. Po meni je ipak bolje kreditnom karticom zbog toga sto su qVoucheri odredjena svotica, tipa $10 ili $15, kupuju se po nesto skupljoj ceni, pa prvo tu imas gubitak. Drugo aplikacije su uvek tipa x.99 - pa onda i tu imas sitne gubitke. Ja licno sam cicija koja ne da ni paru preko onoga sto je potrebno, tako da koristim iskljucivo kreditnu karticu kad hocu da kupim nesto sto mi zaista treba. Visa Virtuon iz Raiffeisen banke, ili Visa iz Intese znam da rade besprekorno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori