iGO

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

iGO

Post od Baraba »

Update upravo izašao:
Slika
Slika

Znam da ima tema u Kafiću, ali tamo je sve natrpano, nešto konkretno da tražim treba mi nedelju dana. Ako može ova tema da ostane za iOS. Hvala.

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Re: iGO

Post od annaBG »

Red je da ga preuzmem, stekam se ne daju mi se pare, ali zato kada se budem zagubila, kajacu se na tenane :D :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iGO

Post od Azimuth »

annaBG, ako imas JB onda ne moras da dajes pare na iGO, ima ga na torentima :wink:

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Re: iGO

Post od annaBG »

nemam :) nesto ja nisam ljubitelj JB, sta znam verujem da gresim, da nema razlike u telefonu

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

iGO

Post od Azimuth »


gagi75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pon, 02. Mar 2015. 17:48
:: i phone 4s
:: s6

Re: iGO

Post od gagi75 »

stavih igo primo
problem je sto nece da mi cita mape koje ja ubacim od ove godine tipa neso u vezi licence...
ide ekstenzija fbl sve mi je to jasno i ubaceno na svoje meso jednostavno nece da prodje on ubacije sto se skinu al nece da cita moje...
neka po,oc?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iGO

Post od Azimuth »

Nemam pojma, ja imam legalnu verziju.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: iGO

Post od toda81 »

Ako ti treba iGO, nabidzen koji ima mogucnost menjanja mapa javi mi se na pp i napisi da je za iGO
Note IV N9100 dual

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: iGO

Post od Pinocio »

Toda81 da te iskoristim ovde i priupitam,tablet mi javlja zastarele mape (koje si mi ti slao),pa me zanima moze li se direkno sa tableta uraditi update,tj,da li se IGO smatra kao legln,ili bolje nista ne dirati!?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iGO

Post od Azimuth »

Za igo ti treba .ipa fajl. Nesto su prckali i znam da su neki imali problem kao ti sa mapama, ali nisam zalazio u to kako su sredili.
Sto se ovog drugog pitanja tice, naravno da ne mozes iz aplikacije, jedini nacin je preko kompa da ubacis mape.
Inace, za iphone bih uvek savetovao legalnu verziju jer sa njom sve savrseno sljaka i imas uvek poslednje mape.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iGO

Post od Azimuth »

Slika

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: iGO

Post od Cobiklajic »

1. Zna li neko koliko košta licenca za IGO. Usput pretpostavljam da se radi o trajnoj licenci i da li tu ulaze i mape kao i njihovo kasnije ažuriranje.
2. Da li nije greska kupiti licencu za Sygic ili ipak IGO.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: iGO

Post od toda81 »

Zasto bi kupovao licencu za iGO kada mozes imati sve to besplatno i to maksimalno nabudzeno opcijama i radi savrseno?

Послато са SM-N930F уз помоћ Тапатока
Note IV N9100 dual

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: iGO

Post od Cobiklajic »

Da ali nije andrid a Iphone mi nije otvoren sa JB, pa ne znam da li to može na njemu kao na androidi.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iGO

Post od Azimuth »

Moj savet ti je da zaobiđeš iGo jer su ispali #£$₩@ i svi mi koji smo platili više nemamo licencu jerbo se neko našao pametan, napravio novu aplikaciju i sad kao izvoli plati još 60-70-80$ za nju jer za onu koju si do sada koristio nema više podrške i novih mapa, a ne možeš je više ni skinuti ako uradiš restore.
Drži se Sygic navigacije, dobijaš mnogo više za mnogo manje para. Tipa 20-25$ košta licenca za Evropu, a uz nju dobijaš hud, dashcam itd., a bogme apdejtovi su mnogo češći nego kod iGo tj mape se češće ažuriraju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: iGO

Post od Cobiklajic »

Hvala, tako sam nešto i pretpostavljao. Skoro sam u gradu testirao Sygic i uvek me jo dovela na vratima zadate lokacije.

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: iGO

Post od Zemun »

Danas sam testirao Sygic navigaciju po BG-u, nije losa ali mi je najvise zasmetalo sto recimo kada se priblizavas delu puta gde treba da skrenes npr desno ne upozorava te kao IGO da za npr 100, 50, 20 m skrenes, vec maltene na 3 m odjednom skreni desno....ja navigaciju vise slusam jer jbg kad je guzva tesko da ces blenuti u nju vec ispred sebe...tako da je IGO za mene i dalje na prvom mestu.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: iGO

Post od Cobiklajic »

Testirao si nelicenciranu verziju, zato jevto tako. Nakon 7 dana probne verzije nece biti glasa uopšte.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: iGO

Post od гари »

Ali to im je glup potez onda, kako neki korisnik onda da zaključi "aha, sad mi javlja da skrenem na 3m od raskrsnice, a kad kupim govoriće mi i do 50-100m pre skretanja". Ako mi niko nije preporučio aplikaciju i pokazao mu kako plaćena verzija radi, samo će raspaliti uninstall, i Sygic društvance dobije svoje parice. Ja znam da bi je ja u takvoj situaciji samo deinstalirao, i ne bi više aplikaciju ni gledao - osim ako ne čujem nešto ovako od nekog.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iGO

Post od Azimuth »

Nemaš šta da čuješ od nekoga. Svako dobija 7 dana od dana registracije da proba full verziju navigacije. Tvoj problem je što to nisi iskoristio. Sygic je odlična navigacija, rekao bih da su mnogo ažurniji od igo po pitanju mapa.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Odgovori