V500 i MMS

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Bik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 11:46

V500 i MMS

Post od Bik »

Jel' se nekome desilo na ovom telefonu da mu se cudnovato gubi kolicina memorije srazmerno kolicini poslatih mms-ova u kb??? Meni se to desava, a ne znam kako da je povratim i gde uopste odlazi???? Please heeeeelp....

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa mozda ti mms-ovi ti stoje u outbox-u pa zauzimaju memoriju...... :lol: A mozda ja greshim pa to uopshte nema veze sa tim....hmmm....

Bik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 11:46

Post od Bik »

Jeste to jedan deo memorije koju zauzima, skontao sam to brzo, ali evo primer, mozda bude jasnije. Prikazuje mi da mi je memorije zauzeto recimo 168 kb. Posaljem mms pa proverim, prikazuje da je zauzeto 225 kb, izbrisem poruku u outbox-u, prikazuje 198 kb da je zauzeto. Otkud sad dodatnih 30 kb????? I tako svaki put. Pa tim tempom ce mi memorija trajati jedno mesec dana and there's nothing I can do about it. Mislim stvarno ne kontam u cemu je fora??!! :?: :?: :?: :?:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Gomila se djubre u system/mail/ , mislim da se tek nakon ciscenja svih logova stanje vrati ili na ili blizu normale, ako kojim slucajem obrises folder, ubio si telefon

Bik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 11:46

Post od Bik »

Kontam i ja da se negde gomila nesto bespotrebno, ali kako ja to rucno da obrisem :?: :?: Ima li nacina, ili se to nekako desi samo od sebe??

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Pobrljavih... to sto sam napisao odnosi se na symbian telefone.. a za motorolu.. verovatno ima software bug :( sorry, silly me.

Odgovori