motorola V3X

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Nikola PFC
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 30. Dec 2005. 21:57
Lokacija: ZVEZDARA

motorola V3X

Post od Nikola PFC »

Da li se zna nesto vise o ovom telefonu? Treba da ga dobijem za 3 dana,pa me interesuje da li je zaista bolji od stare v3 ili nije? Koliko kosta dekodiranje kod nas ovog telefona?

bnd
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 01:32

Post od bnd »

Telefon je malo boboljsan u odnosu na stari. Sada je moguce snimiti video klip i na prednjoj masci je osnova u pozadini ekrana veca(samo radi stila) a sto se tice ostalih stvari ostale su iste kao na prethodnoj v3, gprs je sada kako su najavili sa ispravkama i neva bug-ova. Sve u svemu mislim da je telefon odlicnog dizajna ali sto se tice perfomanski i cene nije bas naj! :uhuh: :uhuh:

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

Vjerovatno ces dobiti V3i a ne V3x koja jos nije izasla u prodaju.
V3i ima 1.3 mpix kameru, snimanje video zapisa i prosirivu memoriju, sve u svemu dobar telefon. Za korisnike V3 se ne isplati da mijenjaju za V3i jer promjene ne vrijede razlike u cijeni.
V3x je 3G telefon sa 2mpix kamerom, fantasticnim QVGA ekranom ( kao na E1000 ) itd.... Trenutno imam V3 black i ozbiljno razmisljam o V3x kao narednom telefonu.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Izasla je u Evropi,a kod nas nije,prodaje covek u oglasima za 300evra full pack.Mnogo dobar telefon samo sto nema symbian,jedina mana da ubace i to odmah bi ga kupio.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

btw, sto se tice V3i, jel' zna neko koliko je skuplja od "obicne" V3, tj. koliko uopste kosta kod nas?

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

Sad sam malo gledao na google i nema jos uvijek V3x u prodaji. Mozda taj lik prodaje V3i za 300 evra, jer je cijena V3i na zapadu oko 300e.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Nije v3i vec v3x,zvao sam,i pitao,pogledaj malo u oglasima,kaze da je donet telefon iz Austrije. :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Tayson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 14. Jan 2006. 21:03

Post od Tayson »

Ja vec imam V3x,italijansku,ali u KG jos niko ne zna da je dekodira,inace super izgleda i za klasu je bolja od V3

Stefan 13
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 06. Okt 2005. 21:36

Post od Stefan 13 »

telefon ima 1.3 mpx cameru, mozes da ubacis mem karticu i da slusas mp3 muziku, snimati video, i oko predjeg ekrana ima vecu osmovu. Na prednjoj strani ima Motorolin znak koju svijetli kada je bluetooth ukljucen i kada te neko zove i primas poruku. Telefon je super

Tayson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 14. Jan 2006. 21:03

Post od Tayson »

V3x koju ja imam ima cameru 2.0mpx a u paketu ide mem kartica 256mb,ako neko zna gde moze da se dekodira neka javi

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

Evo danas sam vidio u prodaji V3x, malo sam je razgledao i odusevio sam se. Doduse razgledao sam model jer pravi nije bio izbacen u izlog.
Mislio sam da sam se smirio sa V3 barem godinu dana, ali ne moze :) Opet je proradio "crv" da je moram imati. Kosta 420eura i za sada mi je skupa, sacekacu da malo cijene padnu.

Djoka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 16. Jan 2006. 21:03

Post od Djoka »

Juče sam video kod prijatelja V3x, radi u potpunosti jer je skinut sa Vodafona a ne sa italijanske mreže, i za razliku od njih košta 400e, a ne 320e za koliko se valjaju ovi drugi (jer za sada ne mogu da se otključaju) Malo je deblji od V3 i za razliku od njega-čist je plastikanac( to je prilično razočaravajuće)...Ekran mu je fantastičan, kamera je 2mpx i softver je brži od nego V3...

Odgovori