Jednosmeran bluetooth na V525!?

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
vangogh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Sep 2004. 19:00
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Jednosmeran bluetooth na V525!?

Post od vangogh »

Postoji problem sa motorolom v525. Znam jos dva coveka koja imaju isti telefon i problem. Bluetooth radi jednosmerno: svaki drugi telefon me odmah registruje i moze da mi posalje slike, melodije... Kada ja ukljucim scan nikoga ne mogu da nadjem. Ispise se poruka no devices found. Uvek. Probao sam vise telefona raznih proizvodjaca i uvek je isto. molim za ideju pomoc ili bilo kakav savet. Inace, iz Novog Sada sam. Bio sam u vise servisa (i u BG-u) i uglavnom odgovori se svode na 'to zavisi od telefona do telefona, nema pravila, kako je tako je'...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Kada trazish trugi telefon (ili uredjaj) preko fona na tom drugom fonu (uredjaju) mora da bude ukljuchen BT, i po mogutjnosti u connect modu. :wink:
Trenutno nemam drugu ideju.
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

vangogh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Sep 2004. 19:00
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od vangogh »

prijatelju, na drugim telefonima je ukljucen i bluetooth i vidljivost za bluetooth scan-ove. i nista... od motorolinog suport centra sam dobio:'In response to your query you can only find other devices from your
phone when yare are in hte process of transferring some data from your
phone to another using the bluetooth function on the phone. If you have
nothing to transfer then this will not connect to any other devise.',ako ne mozes nista da posaljes, neces moci ni da nadjes nekog jer nemas nista da mu posaljes... sve je to ok, ali nema bas veze sa ovim telefonom. nema tog menija kao kod sonyericssona(send via bluetooth) pa da se on automatski onda nakaci i trazi druge uredjaje...

vangogh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Sep 2004. 19:00
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od vangogh »

:D resen je problem. motorola suport je resio problem! ne moze se naci drugi uredjaj dok se u meniju pojedine slike, sound-a i slicno ne izabere opcija 'copy' ili 'move'. tada se dobija opcija 'scan' kojom se bez problema nalazi drugi telefon. glavni problem je bio povezati 'copy' i bluetooth...

vangogh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Sep 2004. 19:00
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od vangogh »

kad se samo setim onih bajnih servisera... :evil: glupi ko konji, a hoce pare... kako li bilo sta uspeju da urade?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Da, to je malo glupa fora kod Motorole. Drugar je imao taj mob i sećam se da smo lupali glavu dok nismo provalili kako nešto prebaciti. :? :wink:

Odgovori