Igre preko usb(nasao jednostavan nacin)

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Igre preko usb(nasao jednostavan nacin)

Post od Jones »

Za sve ljude koji se muce sa PST manager-ima Midway i takvim glupostima....Ne slusajte ih...Ja sam na ROKR E1 nasao nacin za instaliranje preko usb...Priklucis fon preko usb na kompu,registrovace ti je kao motorolu...kao removable hard(pod uslovom da imate karticu ovakva instalacija je moguca)(ako je nemate nista od igrica)..otvoris folder mobile...pa u njemu folder kjava...i u njega potrpas sve one JAR fajlove koje hoces...Sad iskljucis fon...udjes u Games & Applications pa uradis switch storage device...odes na install new opciju i prepoznace ti sve instalacije...pokreni neku i uzivaj...Ne treba vam bluetooth da bacate pare na njega...samo kabel koji dobijate u paketu...A da tako mozete i sa V980 a verovatno i svim motorolama koje imaju karticu...Nisam testirao ali Sa ROKR E1 100% radi..
U Z I V J T E

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Meni V980icu nece da prepozna kao externi hard, vec moram da ulazim u MobilePhoneTools pa u njemu sve prebacujem na tel/karticu sto me izludjuje, ranije sam imao n3300 i komp mi je ucitavao karticu kao eksterni hard, zasto nece i na motoroli da li znas. E ubih se trazeci po netu da nadjem igrice, jel bi mogao da mi posaljes nekoliko ili kazes gde da skidam.


migi@ca.sbb.co.yu

RazbojNick
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 17:29
Kontakt:

Re: Igre preko usb(nasao jednostavan nacin)

Post od RazbojNick »

JONES napisao:Za sve ljude koji se muce sa PST manager-ima Midway i takvim glupostima....Ne slusajte ih...Ja sam na ROKR E1 nasao nacin za instaliranje preko usb...Priklucis fon preko usb na kompu,registrovace ti je kao motorolu...kao removable hard(pod uslovom da imate karticu ovakva instalacija je moguca)(ako je nemate nista od igrica)..otvoris folder mobile...pa u njemu folder kjava...i u njega potrpas sve one JAR fajlove koje hoces...Sad iskljucis fon...udjes u Games & Applications pa uradis switch storage device...odes na install new opciju i prepoznace ti sve instalacije...pokreni neku i uzivaj...Ne treba vam bluetooth da bacate pare na njega...samo kabel koji dobijate u paketu...A da tako mozete i sa V980 a verovatno i svim motorolama koje imaju karticu...Nisam testirao ali Sa ROKR E1 100% radi..
U Z I V J T E
Pa, koji jos nacin postoji da se instaliraju igre? Sa cenom od 5 din za 100 KB nije svejedno koliko ces fajlova poskidati preko wapa. Nacin preko USB kabla je cak poprilicno logican, ako ti se telefon prijavi kao USB disk. No, ok, mozda neko nije znao...
migi napisao:Meni V980icu nece da prepozna kao externi hard, vec moram da ulazim u MobilePhoneTools pa u njemu sve prebacujem na tel/karticu sto me izludjuje, ranije sam imao n3300 i komp mi je ucitavao karticu kao eksterni hard, zasto nece i na motoroli da li znas. E ubih se trazeci po netu da nadjem igrice, jel bi mogao da mi posaljes nekoliko ili kazes gde da skidam.


migi@ca.sbb.co.yu
N3300 je i pravljen da se prepozna kao USB drajv, dok V980 verovatno nije. I ROKR E1 koji ja imam zahteva drajvere, cak i na XPu, da bi radio kao flash disk.
Hint za java aplikacije: torrent. Skini uTorrent i potrazi na IsoHunt-u Java programe.

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

NEZNAM ZA DRIVERE meni na xp prepozna kao motorola fon...pa onda samo odem na my computer i tamo stoji ime transflash kartice i po njoj trazim i stavljam na nju sta mi treba...Imam xp i service pack 1
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Ja imam Xp SP2, znaci ako nadjem na netu driver da cu reci zbogom MobilePhoneTools ili V980 uopste nije predvidjen da se prepozna kao externni HD sto bi mi olaksalo zivot.


Mozda ako flashujem telefon, stvim neki drugi rom, proradi ona gore navedena funkcija


I LJUDI MOLIM VAS!!!!!!!!!GDE DA NADJEM IGRICE???????SALJITE, GOVORITE GDE, BILO STA!!!!

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Odi na www.wlink.ru ja odatle skinuo brdo i sve najnovije a imas i www.e398-fun.kmx.ru sve rade na rokr u njenoj rezoluciji i nema corrupted file-ova...A da king kong je strava i tezak je 300 kb
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

gabi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 12. Maj 2006. 18:41

besplatne teme

Post od gabi »

gde naci free theme za E1070 kai o to kako skinuti varijantu da mi je main manu drugacije namesten? Takodje me interesuje kako da prebacim adresar sa PC (skinut sa prethodnog SE K500i). nece preko bloot.?

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Pa ima raznih nacina da se instaliraju igrice na motoroli. Ja sam radio preko P2kTools-a "switch to p2kmode > kjava > install". Takodje moze i preko JARul-a, samo treba prvo da se napravi *.jad fajl u istom direktorijumu kao i *.jar i preko jarul-a se prebacuje. Program je prost da prositiji ne moze biti, ne treba da objasnjavam dalje.

Poz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Ubjedljivo najbolji program za ubacivanje jave u motorole je motomidman, potrazite na netu, mrzi me da sad trazim link, ustvari nacicete ga(ili link do njega) na motomodders.net

Odgovori