Sta je FLEX????

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Sladjan012
Banned
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:58

Sta je FLEX????

Post od Sladjan012 »

Zanima me sta je flex iliti flexovanje.Uspeo sam da flshujem sam telefon, ali ne znam sta je fleovanje, pa me zanima jer hocu da flexujem telefon????

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Ako mislis na fleshovanje.Fleshovanje ti je stavljanje druge verzije windowsa.Kao kad na kompu formatiras hard-disc,pa mu instaliras windovs,e tako je i sa fonovima,samo sto on sam formatira prilikom fleshovanja.

Sladjan012
Banned
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:58

Post od Sladjan012 »

vostezmaj napisao:Ako mislis na fleshovanje.Fleshovanje ti je stavljanje druge verzije windowsa.Kao kad na kompu formatiras hard-disc,pa mu instaliras windovs,e tako je i sa fonovima,samo sto on sam formatira prilikom fleshovanja.
Ne mislim na fleshovanje, nego na flexovanje.... :disgust:

samurai_jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2005. 00:05
Kontakt:

Re: Sta je FLEX????

Post od samurai_jack »

Sladjan012 napisao:Zanima me sta je flex iliti flexovanje.Uspeo sam da flshujem sam telefon, ali ne znam sta je fleovanje, pa me zanima jer hocu da flexujem telefon????
A zashto bi ti zeleo da uradish neshto svom telefonu shto uopshte ne znash shta je, a pobrh svega ne znash kakve ce posledice biti nakon nechega shto, kao shto i napisah, ne znash shta je.
Flex je memorija telefona. A flexovanje, je nishta drugo no fleshovanje, tj. upisivanje novog FW-a, ili OS-a u flex memoriju.

Odgovori