motorola V980

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
nelepn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 23:06

motorola V980

Post od nelepn »

Cao kupio sam morrolu V980 na kojoj je oznaka Vodafon. Problem koji imam je sledeci: Blutut mogu da koristim samo sa telefonima koji takodjer imaju na sebi oznaku Vodafon mreze a da bi dozvolio pristup trazi mi sifru od osam brojeva da upisem. Molim vas ko zna koja sifra ili kod treba da se upise neka mi posalje. Hvala.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

v980 nema bluetooth ne znam kako ti imas,znam da postoji verzija v980b koja ima bluetooth ali kod nas je nema.Pa probaj da nadjes na nekom sajtu koja je sifra,ili u telefonu u settings.Ne znam sta drugo da ti kazem
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

pa ja sam na v525 imao bluetooth a ti milanche si se malko zeznuo :) sve motorole v serije imaju bluetooth pochevshi od v5**! i meni je bio problem bio sa bluetoothom...ponekad je radio sa svim fonovima a nekad nije 'teo ni sa kim da se konektuje....mislim da nema veze to shto je vodafone i da hoce samo sa vodafone telefonima!

Sashko69
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pet, 24. Feb 2006. 17:14
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Post od Sashko69 »

V980 ne spada u Vxxx seriju (tzv. 'triplet') jer je u pitanju 3G telefon, za razliku od njih i SIGURNO nema Bluetooth (provereno, imao sam telefon 6 meseci). Moguce je da imas neki Java softver koji je univerzalan pa ti prikazuje da imas BT a telefon ga ne poseduje, ili je mozda stvarno u pitanju ta retka varijanta V980b. Anyway, fabricke sifre (ako nisu menjane) obicno se sastoje od osam 0 ili osam 1, pa probaj sa tim.
Long Live Ferguson!

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

Sashko69 napisao:V980 ne spada u Vxxx seriju (tzv. 'triplet')
mozda sam se zeznuo za bluetooth al ovaj citat je kao kad bih rekao bmw 325 ne spada u u seriju 3!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

mixxx, mislim da nisam pogresio jer znam telefon ima ga moja sestra od kako je izasao :wink: Kao sto sam rekao postoji verzija v980b koja ima bluetooth ali ona kod nas ne moze da se nadje.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Odgovori