V3X maska

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

V3X maska

Post od lud »

E ljudi koji maler necete verovati. Ispadne mi pre neki dan po PRVI put telefon (sklopljen) i padne na gornji deo. Kod preklopa. Tu mi malo oguli masku (plava) 2 milimetra mozda u duzinu i sirinu. Ispod je crno. Medjutim ne znam kako i pored je poceo da se malo ljusti a nije mi vise ispadao. Tako da sad imam 3, 4 oguljene male povrsine. Plasim se zbog ovoga da ne krene dalje da se ljusti. A vrlo je verovatno da hoce. Ima li neko neki predlog? Ja imam samo jedan da odem u servis jer je pod garancijom star 3 meseca i kazem im nov telefon a vec poceo da se ljusti mislim otkud ce oni znati da mi je ispao. Kazem nemam pojma zasto se ljusti. Pomoc... :smutny:

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

pa u pravu si a osim toga u mom gradu maska za v3x je 3 eura (upitnog kvaliteta) ali shodno cijeni
sigurno ce posluziti svrsi :wink:

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

E a u kom gradu. I slobodno neka neko da jos neki savet. :smutny: :smutny: :smutny: I ako zna gde u Beogradu ima maska da se uzme.

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

lud napisao:E a u kom gradu.
Ako ja u mom gradu kojeg sam naveo kao "rupa" (u profilu)mogu da nadjem masku
onda mozes i ti u Beogradu. :)

spinx
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 17. Okt 2006. 21:04
Lokacija: Beograd

Post od spinx »

Originalna maska za V3x,sa montazom, kosta 40Eura u Pin Service-u( Tosin bunar ). Juce proverio.
www.pinservice.net

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

Hvala. Jao koja je cena!!! Ali zato originalna maska. A jel ima neko jos neki predlog za ovo kad ga budem nosio u servis?

spinx
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 17. Okt 2006. 21:04
Lokacija: Beograd

Post od spinx »

Vidi kod ovih da li imaju maske za V3x.Imaju za V3,V3i i V3c.Mozda mogu da nabave i za V3x.
http://www.korasel.com/katalog/oklopi.php

Odgovori