Motorola MPx200

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

da li postoji neki ir remote koji radi kako treba na ovom telefonu, ja sam nashao samo neki za samsung i300 i on ne funkcionishe uopshte???
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

evoga i WM6 za mpx200, za sad nazalost samo na ruskom inache radi savrsheno http://rapidshare.com/files/57948189/V2RC1.rar.html
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

addy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 05. Maj 2007. 10:52

Post od addy »

bilo bi dobro kad bi negde nasli english verziju il da moz nekako se prebaci na english,al meni radi brze nego wm5 ovo

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

addy prob ao si rusku verziju wm6 pa ti radi brže od wm5 na mpx200 ili je pak nešto drugo u pitanju?
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

addy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 05. Maj 2007. 10:52

Post od addy »

da i sad je koristim trenutno,jes da se malo gubim sa njom posto ne kontam nista ruski,al po meni brzi mi radi wm6 proc radi na 138,a engleska verzija treba da izadje ovih dana sad sam gledao na forumu,mozda i danas,al sve u svemu cim izadje odma cu je okacim ovde

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

addy
http://rapidshare.com/files/59936111/rp1-07.rar , beta sa engleskim i turskim od nekog turskog tima. ruska verzija je meni daleko bolja od ove, prevod tje biti uskoo, radim ga ja sa jednim ortakom.

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Naročito onih iznad tvoje! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

addy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 05. Maj 2007. 10:52

Post od addy »

pa jeste u pravu si ruska je bolja mnogoooo i potpunija je i sve ima i moze sms,al ipak i ovo je nesto,do sad se pricalo da nema sanse wm6 na mpx200 al krenulo

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

turci najavljuju SMS za danas, u turkos ne mozhe da se menja i edituje profil, free cell je na turskom a i nisam uspeo da syncujem fon.

addy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 05. Maj 2007. 10:52

Post od addy »

a da to znam,zato ja zvuk gasim iz sound podesavanja,a free cell je bzvz igra tako da isqliro,a i ja inace imam problema sa syncovanjem,juce teo razbijem komp,al pise na forumu da radi sa 4.5

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

ja koristim 4.5 i ne radi. aj poshalji na pp na kojem forumu se obaveshtavash ako ti nije problem. :D :D :D

ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Post od ddcww »

Ja sam fleshovao sa ovim ruskim, i nikako ne mogu da ga upalim. Probam Master Reset sa Clean Reg Hive i Format Storage i opet nista. :uhuh: Ili samo belo ili ona pozadina sa nekom sumom. :wacko: Je li iko imao ovih problema i sta sa tim? :disgust:
Freethinkers Are Dangerous!!!

addy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 05. Maj 2007. 10:52

Post od addy »

eo konacno stigla i engleska verzija funkcionalna reseni bugovi i radi sync pokusaj ovu sad novu sto cu sad da postavim link,al to za rusku ne znam sta ti bi meni radi ok bez probmela...

http://rapidshare.com/files/60404503/WM06_Black_ONE.rar

ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Post od ddcww »

Čekaj...tamo stoji da je ovo 55mb veliko...je li treba meni kartica kao za WM05 da ovo fleshujem? Ne znam kako to može da stane na njegovu memoriju.. :unsure:
Freethinkers Are Dangerous!!!

addy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 05. Maj 2007. 10:52

Post od addy »

pa pazi sam rom je 28mb na njemu imas jos dodataka skini pa ces videti ima 3 dela,a ja kako znam fon ima 32 mb tako da bi trebalo da moze,nisam probao posto ja iam u njemu 512 mb karticu

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

nisam mogao da instaliram ovu novu verziju ovog turskog roma, koliko znam treba kartica za flash. inache meni baterija traje neuporedivo duzhe sa ovom beta verzijom nego shto mi je trajala sa wm-om 5
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

addy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 05. Maj 2007. 10:52

Post od addy »

hmz znaci ova konacna verzija ne mogu je nikako a fon ubaciti ne znam zasto al neetje........ne znam vise sta da pokusam i stavljao sam druge i bilo koji drugi mogu al ovaj nikako




skontao sam u cemu je mora se staviti na c: to jest root particiju xp-a i onda radi savrseno:)

ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Post od ddcww »

Ljudi ne znam da li ste čuli za Cellity Free SMS, neki mali Java aplet. Uglavnom poruke izađu nešto mizerno, kod nas u Bosni oko 1 fening što je negdje oko pola centa.
Nego, da li ima neki Java emulator za WM03 da mogu da pokrenem ovo? Kako, šta?
Zna li iko?
Freethinkers Are Dangerous!!!

agresorgsp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 28. Dec 2005. 21:18
Lokacija: Beograd

Post od agresorgsp »

Pozdrav svima na forumu.Imam problem sa svojom Mpx200 i pomozite mi molim vas.Skinuo sam doticni wm06 i nece nikako da mi se instalira!!!:(instalirao sam taj novi moto upgrade wizard i sledim uputstva(next next..)i ubacio img 1 i kada treba da krene upgrade kaze "bad news!! ugradind motorola mpx200 has failed. please re-upgrade the mobile or contact the service provider"!!! ima li mu spasa.Nadam se brzom odgovoru.Pozz

EDIT:sada sam uspeo da ga instaliram i sve da podesim u wm06 ali kada sam trebao da ubacim sim karticu i ponovo ga upalim stane kod one slike sa sumom i nece dalje :( :( :( :( Help!!!

Spojio: gameforce:Zabranjeno uzastopno postovanje.Za dopunu koristi opciju „Izmeni“ !
------------------------

ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Post od ddcww »

Probao sam sve što je bilo predloženo u prethodnim postovima o Javi, i ili ja nešto radim pogrešno ili...ne znam... :uhuh:

Je li može neko ko je uspeo da ubaci Javu, da mi korak po korak napiše šta je radio da uspe?
Ili šta je koristio?...
Freethinkers Are Dangerous!!!

addy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 05. Maj 2007. 10:52

Post od addy »

@ agresorgsp

sto se tice tog bad news znaci u opste nie tacno da moras bez kartice ostavi slobodno memo karticu unutra mada moze i bez nje se install i sim karticu,a img fajlove stavis na c:/ i odatle treba da ih install i onda sve radi ok


sto se tice jave trebalo bi da rade emulatori koji rade i na wm5 posto je vecina programa kompatbilna i sa wm6 pokusajte

Odgovori