BATERIJA na V9

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
steins
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 07. Nov 2006. 01:45

BATERIJA na V9

Post od steins »

Kupio sam v9 pre nekoliko dana i odusevio sam se,...cini mi se da bolji telefon nisam imao...ali mu je ogromna mana baterija,,...ne mogu da verujem da mora da se puni svaki dan.
Zna li ko koje je prosecno vreme trajanja baterije na v9??
Ima li neka jaca baterija za njega? i koja?

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Steins,
ne moram da ti pričam da to zavisi od korišćenja, ali ja imam recimo V9 i e61i, i imam mix1000 na jednom a mix 2000 paket na drugom, i potrošim sve minute (1000 mesečno) i recimo 300-350 poruka mesečno. I telefone punim na 3 dana, što će reći da uz korišćenje od 45 minuta telefoniranja, 15 poruka dnevno mora da ti traje 2-3 dana. E sad, garantujem da si ti zaboravio da slušaš bar 2 sata muziku dnevno ili surfuješ pola sata, i sve to troši bateriju. Nije mu neka baterija, ali nije ni toliko loša...
djurkash

steins
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 07. Nov 2006. 01:45

Post od steins »

ma najgore je sto koristim telefon samo za razgovor i poneku poruku . :o
Da li to znaci da moram da menjam bateriju???
Sta da radim, sto mu gromova?

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Steins,
Napravi test, i javi mi koliko mimuta telefoniraš (i odlazni i dolazni pozivi) i koliko poruka za jedno punjenje, a ja ću ti to uporediti sa mojom baterijom (3 meseca korišćenja)
djurkash

steins
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 07. Nov 2006. 01:45

Post od steins »

@ djurkash
e ovako za 24 sata je bilo
dolaznih poziva 15:35
odlaznih poziva 11:48
SMS:12

ovo u slucaju da ne vidis PM :)

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

steins a da nisi mozda ostavio neku funkciju upaljenu(bt,gprs i tako to)?Da li je spoljašnji ekran na v9 ceo touchscreen ili samo pri dno kao v8?
Nokia C6

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

samo pri dnu. Ono kao muzicki tasteri. dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddhghghghghggggggggggggggggggggggggggg
Nokia E71... Elegant, but deadly

steins
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 07. Nov 2006. 01:45

Post od steins »

samo pri dnu, nista mi nije ukljuceno osim 3ga a to ne znam kako da iskljucim.
Ako je baterija u pitanju imam jos jedan extra problem, verovali ili ne nigde ne mogu da nadjem novu bateriju za V9 :blinky:
Samo sam na jednom mestu dobio neko "mrsavo" obecanje da ce probati da naruce iz Beograda ali da mi ne garantuju da ce nabaviti.
Uzas! :shock:

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Posto vidim da 3g ne koristis neka neko kaze kako se iskljucuje jer sam licno imao samo moto l6 a ona nema 3g :) .
Nokia C6

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Steins,
3G isključuješ na sledeći način: main meny , settings , network , network setup: band izaberi 900/1800 , type izaberi manual i speed medium.
djurkash

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

da ne otvaram novu temu,ja imam v8 i baterija mi isto traje jedan dan,dan i po ali moram da je punim svaku noc,inace mi se isprazni na pola drugog dana....kupio sam je u t-mobile poslovnivi u cg pa ne vjerujem da su mi uvalili neoriginal...jel ima neka caka da traje duze,nije mi nista od ektra funkcija ukljuceno semo sto ima onaj znak E citvo vrijeme,nisam siguran sta to znaci...
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

mis, to ti je EDGE odn. brzi GPRS, ako ga ne koristis, iskljuci ga ili prebaci na GPRS ali ce biti malo sporije pretrazivanje interneta.
Nokia Lumia 630

Odgovori