Ima li negde mogucnosti da se pazare motorole

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Ima li negde mogucnosti da se pazare motorole

Post od miodrag75 »

Ima li negde mogucnosti da se pazare motorole, ovde u Nis-u je mrka kapa sto se tice njih :) sve ispada do ispale kupujem fon vec vise od mesec

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Miodrage o kom telefonu se radi ? Ja sam iz Nisa mozda mogu a ti pomognem. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Moze ZN5,A1600,Z10,V9X,ZN300 ma moze i neka druga ladno sam narucio telefon od coveka od kojeg kupujem vec 3-4 god pre mesec dana sam kupio za tasta V8 i ladno me ispali za ZN5 jos sam cekao 2 nedelje :shock: :cry:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ZN 5 nisam nigde video da prodaju.Sto se tice ostalih modela raspitacu se pa cu da ti napisem ta sam saznao.\

P.S. Ja sam za LG KS20 cekao mesec dana da ga donesu iz BG-a i na kraju sam se iznervirao otisao sam iz radnje pravo na stanicu kupio kartu za BG otiso i uzeo mobb. 8) Ako nabavljaju manje od 5 komada nece ni da donesu da znas.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Ma muka covece kupio za tasta V8 narucio sam lepo ZN5 jos me maje da razmislim dal hocu taj telefon i 100x sam mu ponovio da naruci da naruci i kao ajd dodji sutra ajd narucim sutra jos mi kaze da moram da cekam 2 nedelje.Ajd cekaj 2 nedelje cekao cekao prodjose 2 nedelje.Zovem ga on kaze dolazi sutra ajd ja sutra kod njega u radnju on kao nisu mu poslali ce da nadje nesto kao ispalili ga.Odem ja sutradan tj danas ono guzva aj cekaj da zavrsi,preko pola sata, da bi mi rekao ej sad nema nista ajd da se cujemo u utorak onda mi je puklo na kraju ce ajd da vidi sutra prekosutra samo mi nije jasno koje sutra i tako vec kupujem za sebe vec mesec dana kod coveka kog poznajem. Na kraju cu kad mi kaze sutra lepo da ga oteram u tri lepe i da odem ko ti za Bg ako ga uopste ima i tamo

Odgovori