Motorola DEFY

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
mirosslav90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 29. Feb 2012. 15:48
Lokacija: Sabac

Re: Motorola DEFY

Post od mirosslav90 »

Zna li neko kako mogu da vratim na android 2.3.4, ubacen mi je sbf sa andridom 2.3.6 u defy koji nije moguce rutovati a procitao sam da kada se ubaci taj sbf vise ne moze da se vrati na starije verzije sbf ali kazu da to moze nekako da se izvede.

vatrogasac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 04. Jan 2012. 15:32

Re: Motorola DEFY

Post od vatrogasac »

Jel moze neko da mi objasni kako da prebacim pesmu sa mog telefona (Defy) na bilo koji drugi telefon.Nema opcije posalji nigde.Za preb. slika ima share pa imam da biram bluetooth,mail..... a za muziku nista.Samo da podesim za zvono,da obrisem,dapustim i da dodam u plej listu?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola DEFY

Post od sugarcoated_ass »

vatrogasac, svuci sa marketa neki file menadzer... :) Moja preporuka Explorer+ ili ES File Explorer. :)

vatrogasac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 04. Jan 2012. 15:32

Re: Motorola DEFY

Post od vatrogasac »

Hvala druze!Reseno!Skinuo ES File Explorer.Radi odlicno a i pregledno je

razor81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2012. 20:50
:: Motorola Defy

Re: Motorola DEFY

Post od razor81 »

Evo i ja da vam napisen par stvarcica s obzirom da navedeni model koristim vec godinu i par meseci. S obzirom kakva je trenutna cena ovo vam je jedna od bestbuy modela. Ekran odlican (rezolucija i boje), zvuk takodje, procesor mi je na 1Ghz i odlicno sljaka,baterija sasvim dobro drzi,kuciste je odlicno i telefon je i dalje kao nov, nigde izgreban. E sad s obzirom da mi je u njemu Cianogen 10 sa OS Jelly bean utisak je jos bolji. Dobio sam video u 720p, vecu izdrzljivost baterija. Slike nocu nisu neka fantazija jer blic nije bas sjajan. Jedino sto bi mu koristilo malo vise rama.

bobex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 05. Apr 2011. 20:51

Re: Motorola DEFY

Post od bobex »

pozdrav ljudi imam par meseci ovaj fon i nisam bas nesto zadovoljan :( jer sam imao i samsung xcover s5690 koji se bolje pokazao al on je nazalost crkao jer sam ga ubacio u more iaostao mi otvoren poklopac od punjaca i usla voda i crkla maticna itd :D npr dosta je izdrzljiv kod padova ali nije se nesto pokazao u vodi bio sam na nekoj zurci i stavio sam ga u dzakuzi i sutra dan kad sam se probudio touch nije radio i morao sam da ga nosio na popravku da mi ociste te zajebancije unutra i ostale su mi crne tacke na ekranu.Nemam nikakvih problema sa zvucnikom a pritom je dosta glasan sa slusalicama

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola DEFY

Post od sugarcoated_ass »

You did WHAT?! :? Ili trolujes ili ti je uslo malo vise vode kroz usi... A i tebe cu da grdim za tacke, zareze i velika slova.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Motorola DEFY

Post od Green »

bobex, ubacio si telefon u djakuzi kadu, ostavio ga tako preko noci i nisi nesto zadovoljan, jer se nije nesto pokazao u vodi?? Ti to nas malo zavitlavas, a? Ajde priznaj, necemo ti nista...

Sta je bre ovo u poslednje vreme, neka najezda polu-pismenih "strucnjaka"!? :?

bobex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 05. Apr 2011. 20:51

Re: Motorola DEFY

Post od bobex »

Ma niste me razumeli ili se ja nisam dobro izjasnio :D ubacio sam ga u dzakuzi na 10 min i kad sam ga izvadio nisam ni gledao jel radi samo sam ga stavio u dzep ali sutra dan kad sam se probudio video sam da nece da radi :D a jbg zurio sam da napisem post pa nisam bas obracao paznju za zareze i te zajebavancije :D

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: Motorola DEFY

Post od bachika »

bobex, pa ti onda stalno negde žuriš :lol:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola DEFY

Post od sugarcoated_ass »

Ali opet... ZASTO SI GA UBACIO U JACUZZI?!?!?! I to jos na 10 MINUTA!!!

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: Motorola DEFY

Post od Lela »

Pa da ga okupa...citam i ne verujem, kao onaj na casu matematike :-D stvarno je problem u nama, tj meni, jer pretpostavljam da su osobe koje pisu na forumu obavezno PUNOLETNE :-D

saleki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2012. 09:03
:: Nokia N9
:: Motorola Defy

Re: Motorola DEFY

Post od saleki »

Pozdrav ;)
Slika

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola DEFY

Post od brankons »

Pozdrav svima.
Skoro sam preko mts-a uzeo Defy mini i vrlo sam zadovoljan njime. Od sad, samo android. Iznenadjen sam koliko su upotrebljivi ovi telefoni. Medjutim primetio sam jedan bug ili sta vec... Svaki put kada saljem poruku nekoj "grupi", svima posalje po 2 iste poruke. Da li neko zna o cemu se radi?
Sony Ericsson C510

malamala
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2012. 16:57
:: xperia

Re: Motorola DEFY

Post od malamala »

da li iko ima motorolu defy xt535?
Lep je tanak, oko 180e nov....sad samo da ga neko ima da saznam kakav je...posto ga nigde nema da se vidi, samo na sajtu za narucivanje online? Da li je isto dobar kao i defy obican?

zzmen
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 11. Dec 2012. 18:00
:: LG arena
:: Nokia

Re: Motorola DEFY

Post od zzmen »

cao @malamala,
reci mi gde si videla taj telefon??? Po spec je bolji od obicnog defy a cena je OK. Ako ti nije tesko postavi ili posalji link gde moze da se kupi. :roll:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola DEFY

Post od sugarcoated_ass »

zzmen, taj je koliko znam za azijsko trziste... je bih pre gledao Defy+ koji je jos bolji, a cena mu je 170~180e. :)

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Re: Motorola DEFY

Post od Butters »

Ako je neko instalirao cm10, koliki vam je skor na quadrantu? Meni je sa cm 7.2 bio skoro 2500, a sada jedva prebaci 1000 pa me zanima da li sam ja nešto pogrešio ili je to to.

saleki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2012. 09:03
:: Nokia N9
:: Motorola Defy

Re: Motorola DEFY

Post od saleki »

Cm10 18.11. 2nd boot od Quarxa (sa ext4 formatiranim data i cache) po meni radi odlično. Jedino bluetooth zeza.
Sa uključenim google now baterija odlazi brzo.
Kod ocene roma više se uzdam u lični utisak nego u kvadrant. Tako da predlažem probu od par dana kao osnovno merilo (zbog različitih ličnih potreba).

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Re: Motorola DEFY

Post od Butters »

Naravno da je bolje uzdati se u ličnu upotrebu, ali i to je blagi užas. Ne mogu ni jednu igricu da poteram bez osetnog laga, čak ni tablić. Sve je nešto sporo, i browsing. Ja sam instalirao quarx 5.12. To je poslednji ali preći ću na 17. ili 18.11. da vidim kako će da se ponaša. Video sam da za bt ima fix, a i nije mi bt toliko neophodan. Koliki je skor tebi na quadrantu? Ili kako ti radi u odnosu na cm7.1 ili 7.2 ako si imao pre?

Odgovori