Motorola Atrix 2 ME865

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
milance74
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 09. Mar 2011. 11:56

Motorola Atrix 2 ME865

Post od milance74 »

Trenutno sam na Androidu 2.3.6, a hteo bih da predjem na 4.0 ICS. Preko system updates prepoznaje mi update od nekih 47mb samo za verziju 2.3.6 i ostaje na njoj. Verzija telefona je ME865 a po verziji softvera mi izgleda kao da je malezijski.
Sta bi trebalo da uradim, odnosno kako da rutujem telefon za update na ICS, posto sam laik za ove stvari? :blinky:
Do sada sam samo jednom davno flesovao Nokiju N70. :dry:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Motorola Atrix 2 ME865

Post od Green »

milance74, moj ti je savet da ostanes na 2.3.6, jer se mnogo ljudi zali na ICS za Atrix 2, jbg. Kako za MB865 (AT&T) tako i za tvoju ME865 (verujem da je neka azijska) verziju. Cak stavise, mnogi koji su probali ICS, hteli su da se vrate opet na 2.3.6, ali su zesce brikovali svoje uredjaje. Postoji nacin da se telefon povrati u zivot, ali je procedura komplikovana za neiskusne korisnike.
S druge strane, root 2.3.6 verzije se veoma lako odradi.

Boccaccio
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 01. Jun 2013. 18:56
:: LG Optimus L7 P705

Re: Motorola Atrix 2 ME865

Post od Boccaccio »

Kakva su vam iskustva sa ovim telefonom? Ja sam generalno bio zadovoljan sa Motorolom dok sam je posedovao, ali je ovaj Atrix 2 veoma redak model na nasem trzistu, pa je tesko dodci do nekih realnih ocena...

Odgovori