Fleshovanje V3(FLEX)

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Fleshovanje V3(FLEX)

Post od milann »

Nabavio sam sve sto mi treba za fleshovanje V3, program PST, kao i softver koji omogucuje video zapis. Mnogi mi kazu da je to rizicno ali ja volim da se igram sa vragom.. Inace, pitanje je da li treba da nabavim i FLEX za njega,i cemu on zapravo sluzi,pa da onda pocnem sa flesovanjem?? :| Ako treba koju verziju flexa bi valjalo nabaviti?? POZDRAV!!

mobilxV3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2005. 12:13
Lokacija: Jagodina
Kontakt:

Post od mobilxV3 »

Nije potrebno Flex-ovati telefon. U flexu su smestena sva podesavanja, imenik melodije java iggre itd. Flash je operativni sistem a language pack je jezicki paket. Preporucujem www.motox.us i njihov predzadnji 0DR reflash mlp. Ovo je cist reflash kojim ces dobiti snimanje videa, pretragu imenika po vise karaktera, nove ikone za signal i bateriju i vise memorije a ostace ti sva podesavanja kao i paket jezika koji trenutno imas.
Pozdrav od MOBILXV3

lol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2005. 12:01

Post od lol »

pitanje,

skinula sam gore navedeni software, da li je moguce da je tako malen, skinula sam ga za 2 sekunde, a drug nisam mogla da ga otpkuem, javlja mi gresku, znate li u cemu je problem?

hvala

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

I ja sam skinuo taj softver koji nam je preporucio mobilixV3(i hvala mu) ali nisam mogao da ga otpakujem,prijavljuje neki error. Ja ti preporucujem da odes na sajt www.bluedevil.info-mob.com i da skines R374_G_OE.42.08R. Ja sam danas ubacio taj softver u motorolu i odlican je. Ima search u imeniku,video klip neogranicen.brzi je telefon,memoriju od 7 mb(ako obrises slike,melodije,javu preko P2K.Tools dobices oko 10 mb. Jedino bolujem sto nemam srpski jezik koji sam sam imao u prethodnom softveru. Inace,ovo je sad sasvim neki drugi telefon koji vredi onih 200 evra kada sam dao za njega. Pozdrav

lol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2005. 12:01

Post od lol »

milann, da li je to flex ili reflash kao sto gore spominje mobilxv3? Da li si tim sotware-om samo dodao nove mogucnosti ili si sve novo napravio?

i sta je P2K?????

Stvarno bih voljela sredit moju v3, ali mi nije najjasnije sta je flex, flash ili reflash. :blinky:

lol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2005. 12:01

Post od lol »

sta bi bilo da skinem samo reflash R374_G_0E.41.C3R_A_?
ispod pise ne mijenja jezik, sta to znaci, da li ih ovim dobila i novi rostor i mogucnost snimanja video zapisa?

I najvaynije, nigdje ne mogu da nadjem da skinem PST!!!!

lol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2005. 12:01

Post od lol »

evo sad sam skinula jedan reflash sa ove stranice sto si naveo, ali ga ne mou unzipovat, jer je file prayan memorija 0, kao da nisam nista skinula, a skidala sam ga pla sata?

sta to moze bit?

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Nadi na ovom sajtu temu motorola mobile phone tools,ima zaista jedna korisna adresa za motorolu gde se nalaze pregrst programa,igara,skinova,melodija itd samo je potrebno malo truda i pronaci ih.(ja sam PST pozajmio od druga). Ja sam taj reflash otvorio u WinRAR-u i nije mi pravio nikakve probleme. Jednostavno kad ga otvoris iskopiras fajl koji je u shx formatu na desktopu,npr.,i ocitas ga u PST-u ili u program MultiFlashFlex. Inace sa novim pomenutim softverom sve je isto:ikone,skinovi,java samo sto dobijas neke naprednije funkcije koje sam gore naveo.

bogili
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 06. Jan 2006. 10:50
Lokacija: Beograd

Post od bogili »

dragi prijatelji,

doneo mi cale nedavno V3 iz amerike. kupljena je na mrezi cingular a kod nas radi bez ikakvih problema. doduse nisam probao gprs (nisam stigao da se zezam oko toga). ono sto me muci je softwer koji je prilagodjen Cingular-u (njihova podesavanja za gprs, ikonice u glavnom meniju koje te vode direktno u njihov shoping centar na netu za melodije i slike i sl.).
pretpostavljam da treba raditi flash softwera?
imam neki usb kabal od mp3 plejera i kad sam skinuo i instalirao MobilePhoneTools, on je automatski instalirao usb driver i tada poceo da se puni. to je sve ok, ali me zanima zasto mi protok podataka traje tako uzasno sporo preko kabla. 1 mb mp3 pesme ide po 4-5 minuta.
da li je to normalno ili mi ne valja kabal?

posto se relativno dobro razumem u IT, mislim de je glupo da bacam lovu na necije flashovanje. imam usb kabal, MPT i sta mi jos treba za flash? moze li neko da mi posalje detaljno uputstvo (za laike koji to prvi put rade sa telefonom i nisu verzirani u sve skracenice) na mail ili da mi posalje link gde to ima?

pozdrav
Marko Bogicevic, autor Com & GSM Info Magazin
mbogicevic@gsminfo.co.yu

Odgovori