V3-nekoliko pitanja...?

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
zwerka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 21. Sep 2005. 13:19

V3-nekoliko pitanja...?

Post od zwerka »

Gledao sam po netu i nasao dosta stvari o tome kako se moze V3 preraditi,prosiriti memorija,ubacivanje novih skinova...pa me u vezi sa tim interesuju nekoliko stvari:
1.Da li flex steti telefonu i da li se kasnije javljaju neki problemi?
2.Kada se tel preko usb kabla poveze na komp zbog flexa,flesa...ili neceg drugog da li se kartica ostavlja u tel i da li on mora biti otvoren,ukljucen sa mrezom...?
3.Da li se na kraju kad se skida sa usb kabla ide na safety remove hardver?
4.Koji program je najbolje koristiti?
Unapred HVALA SVIMA KOJI ODGOVORE NESTO!

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Flex ne steti nikako telefonu. Ja sam na moj V3 menjao flex i nikakav problem se ne javlja,stavio sam SE8615MBXXH1121. Kad flesujes telefon drzis upaljen,nista ne vadis,sto bi ti rekao ''ukljucen sa mrezom''. Kad se zavrsi flesovanje on ce se ugasiti, tvoje je samo da skines sa kabla i ponovo upalis,i gotovo. Za flesovanje sam koristio program PST 7.1.1, trebace ti i Patch fajl koji ces krekovati u tom programu,a mozda i drajveri da bi program prepoznao telefon. :o :blinky:

zwerka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 21. Sep 2005. 13:19

Post od zwerka »

Ok Milane,imam PST 7.2.3 a i patch sam dodao,mislio sam ako flexom dodajem temu(skin) da li to nesto steti telefonu? :lol:
Negde sam procitao da kad se flesuje tel drzi se *# i ukljucuje se na crvenoj slusalici u isto vreme,tada valjda tel prelazi u neki boot rezim...tako nekako...ali mislim da ovi noviji programi to automatski rade...?Pa sam zato pitao da li se tako radi i kad se fleksa? :smutny:
Sta si ti dobio novo sa tim tvojim Flexom SE8615MBXXH1121? :wacko:
Hvala ti na odgovoru a sad ajd ponovi :D

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Eto vidis,ja sam cuo da kad se telefon pokvari,kad se prikaze belo na ekranu a potom se ugasi,onda moras da ga stavis na taj rezim a onda flesujes. Ali ako je telefon zdrav nema potrebe za time. Moram napomenuti da sam flex stavljao kao fles,znaci u shx formatu. Inace ja teme ubacujem preko P2KTools kao i javu,nemas nikakav rizik da ti crkne telefon.Ovim flexom sam dobio nove skinove,moto,neon i techno kao i za skoro 100kb vecu memoriju nego sa prethodnim flexom (GTMV3XX000ALLVOC3).Ostalo je sve isto ili slicno:slike,melodije,itd. Testirao sam oba flexa sa R374_G_OE.42.OER flesom koji i sada imam. :oops: Pozdrav

Odgovori