Motorola V3 Pink

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Blonde
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 12. Feb 2006. 22:32

Motorola V3 Pink

Post od Blonde »

Molim Vas da mi date savet u vezi kupovine motorle V3. Svidja mi se Pink model ali me zanima da li se nesto softverski razlikuje od standardng crnog modela?
Koliko je ovaj model ustvari PINK jer na slikama sa ovog sajta http://www.mobilnisvet.com/mobilni-slik ... 3-Pink/27/ ima drugaciju boju nego na Motorolinom sajtu a takodje se razlikuje i boja male slicice i ovih velikih na istom sajtu mobilsvet. Da li je to zbog toga sto je slikano slabijim aparatom ili se zbilja razlikuje boja, ovaj mi vise ide na crvenkasto?
Takodje na ovim slikama se stvara utisak da kod Pink modela tastatura ne svetli, da li je to tako ili se samo na slikama nevidi?
Vidim da se polemise oko telefona skidanih sa mreze i originalnih pa me zanima sta vi savetujete i da li Pink model ima opciju snmanja video klipova? Gde u Beogradu mogu da kupim original V3 tj, da nije skidan sa mreze?
Pozdrav,
Blonde
"Ženama je potreban samo mali znak, nagoveštaj , jedan mig , nevidljivi detalj , sitan povod , a zatim sve same rade : vole , pate , nadaju se , mastaju i plaču"

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Na ovom sajtu imas podatke koje ga prodavnice trenutno imaju na svojim policama, pa ako si u Beogradu, moj ti je savet da su tvoje oci najbolji svedok. Sto se tice 'originalnog' telefona, tj. neskidanog sa mreze, vidim da bas imas zelju da platis duplu cenu :dry: :D .
Nema potrebe za tim, mada, izbor je tvoj. Sto se tice software-a, verujem da nema nikakvih bitnih izmena.

Blonde
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 12. Feb 2006. 22:32

Post od Blonde »

Naravno da nemam zelju a platim duplo ali sam imala tel. koji je skidan sa mreze i onaj koji nije. Sa svakim koji je skidan sa mreze sam imala probleme a sa originalom ne. Mozda je to slucajnost ali eto cisto iz iskustva kazem jer nebih zelela da posle 15 dana pocne da brljavi :wacko:
I zanima me kakva su vasa iskustva sa V3 i da li je ovaj pink model mozda tezi za odrzavanje (uf ovo zvuci koda kupujem auto) mislila sam da li se vise na njemu vidi kad se izgrebe ili sl. neznam kako da objasnim.
"Ženama je potreban samo mali znak, nagoveštaj , jedan mig , nevidljivi detalj , sitan povod , a zatim sve same rade : vole , pate , nadaju se , mastaju i plaču"

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Post od slavisaj »

Ne zanm tacno ali u originalnom pakovanju dobijas i neke isto kozne torbice za mobilni, takodje u pink boji, isto tako dobijas i neke priveske za telefon, nesto na foru kamencica, sve u svemu jako lep zenski telefon, ovde gde sam ja, tj na kipru original fon ( nema skidanih sa mreze) kosta negde oko 300 eura, ali ne ispod 300

Blonde
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 12. Feb 2006. 22:32

Post od Blonde »

Nemam pojma sta sve ovde ide u original pakovanje. Ima samo slika ovde a nije navedeno sta sadrzi originalno pakovanje. Cisto sumnjam za te priveske i utrole ovo je ipak Srbija. Pink model ovde moze da se nadje za 237 Eur. koliko se moze videti na sajtu. http://www.mobilnisvet.com/mobilni-slik ... 3-Pink/27/
Hvala vam na informacijama
Ima li ko jos sta da doda?
"Ženama je potreban samo mali znak, nagoveštaj , jedan mig , nevidljivi detalj , sitan povod , a zatim sve same rade : vole , pate , nadaju se , mastaju i plaču"

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

Slika

mislim sta reci ..zenski telefon,eventualno za nekog fancy :lol: nista spektalurno od poboljsanja softvera u odnosu na classic V3,inace trenutna cena je 250e FULL BRAND NEW PACK!

ako bash zelish nesto bolje u tom fazonu uzmi V3i titanium silver ;) 8)
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Prodajem telefone, u ponudi imam i crnu i sivu i plavu i roza, cijena je nesto veća za roza i plavu nekih 15e, svi su telefoni potpuno isti, u istom pakovanju, u kutiju koja se vidi 8) gore

V3, bila sa mreže ili ne, dekodirana ili ne, uvijek pravi probleme, problemi su uglavnom softverske prirode, lako se riješe, ali daleko veći problem je hardver i način na koji je telefon sklopljen, definitivno telefon koji se nosi 2-3 mjeseca i mjenjas, ako hoces roza uzmi Samsung e530, dobiješ i torbicu i sluške u istoj boji.
:)

Blonde
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 12. Feb 2006. 22:32

Post od Blonde »

Thanks na ovako korisnim savetima. ja bas nisam neko ko voli cesto da menja telefone. Znaci V3 i nije nesto dugotrajna :( a bas mi se dopada.
Uf, gledala sam V3i ali je preskup za sada bi ja ali...
Zar torbicu i sluske nedobijas u ovom paketu V3 Pink? Ja gledala na nekim stranim sajtovima imaju i neki privesci i svasta nesto a zasto to onda nema kod nas? Originalno pakovanje bi trebalo svuda da bude isto? Ili to mozda zavidi od mreze koja distribuira to pa oni ubace jos po koju reklamicu??? Zasto je problem hardver? Ja telefon jako retko otvaram, da nema nekih delova koji odpadaju? mada neznam kako je to moguce?????? Stvarno cuvam telefone i jako retko mi i ispadne ali i tada je minimum ostecenja zato sto je obicno u torbici ili futroli. Nisam neka "picajzla" pa sad kao cuvam ko oci u glavi nego jednostavno nevolim da imam izgreban i pohaban telefon, nije mi lepo za videti.
Sta onda ovde kod nas ide u originalno pakovanje?
:wink: hvala puno na savetima
"Ženama je potreban samo mali znak, nagoveštaj , jedan mig , nevidljivi detalj , sitan povod , a zatim sve same rade : vole , pate , nadaju se , mastaju i plaču"

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Zavisi, telefoni kod nas dolaze uglavnom ispod ruke :roll: , tako da ponekad dobavljači izvuku kablove, ponekad sluške, pa tako dodje i bez torbice.
Najpotpuniji paket v3 koji sam dobio imao je: telefon :D ,sluške, kabl, punjač, cd i to univerzalan za više motorolinih modela, uputstvo, vezica za ruku i neka fortrolica koja liči na čarapu :roll: u boji telefona. Sve to u prilično velikoj kutiji.

Još nešto, moje kritike su možda previše oštre, jer ja gledam na telefone iz drugog ugla, recimo posljednji 5 modela bili su nokie 5100, 6600, 7610, 6630, n70.
Moja djevojka koristi V3 crnu već dobrih pola godine, ona uživa u njemu i nije bilo problema, na kraju krajeva to i jest modni telefon, tako da se sa tim faktorom mora računati.
Ako se odlučiš za V3, traži da ima nojnoviji software, sa 7,5mb memorije i video snimanjem, tako da problema neće biti, što se tiče samog telefona problem je u tome što tastatura dodiruje displej, u početku je jedini problem otisak, ali kasnije se pojavljuju mrtvi pikseli na ekranu, ali da se to dogodi potrebno je minimum 8mjeseci prilično nemarnog korištenja.

Svakako telefon je dio imidža, koliko god mi to skrivali, a V3 odiše elegancijom, i nije loš telefon :)
Šansa da se prevariš i nije tako velika.

nikol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 08. Dec 2005. 23:17
Lokacija: INDJIJA

Post od nikol »

cula sam da neki od te cetiri boje nema video zapis neznam koji ,planiram da kupim jedan od njih :) :) :) :) :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

nikol, samo obichna V3 metalic siva nema video zapis,sve ostale imaju... 8)

nikol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 08. Dec 2005. 23:17
Lokacija: INDJIJA

Post od nikol »

Dexter,hvala . Dali ti imas motorolu ? Ako ims mozes li mi reci dali je ok.Ja imam soni erikson z520i,zadovoljna sam,ali bi je menjala. Unapred hvala pozdrav.... :) :) :) :) :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa ono,meni se inache ne svidja mnogo Motorola... :uhuh: Chachkao sam bash ovu v3 roze i obichnu malo ali nije ostavila neki utisak na mene...Imaju VGA kameru itd shto mozesh videti u specifikacijama...Tanak je on i fancy,izgled mu je ok ali koliko ja znam V3 chesto zavrshi u servisu,ispravite me ako greshim? :roll:
nikol, zavisi koliko koristish fon i shta ti ochekujesh od njega ?

nikol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 08. Dec 2005. 23:17
Lokacija: INDJIJA

Post od nikol »

pa dosta me zabavljaju ,problem mi je kod s.e.sto nemogu da mi aktiviraju mms,neznam zasto novi je 3meseca ,a i video zapis kada skidam sa neta ode mi u other. hvala .

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ae sad prvo,na kojoj si mrezi pa da vidimo to za MMS ? :roll: A drugo,reci mi shta ochekujesh o tog novog fona,jel ti prvenstveno treba za razgovor,sms i poneku sliku ili vishe od toga ? :roll:

nikol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 08. Dec 2005. 23:17
Lokacija: INDJIJA

Post od nikol »

064,i nikako da mi aktiviraju.A volim da idem uz korak sa vremenom 8) ,te zato volim da imam poneku video zanimaciju ,dobrih pesmica,a potreban ma je MMS. Zenski svet voli da je tel. isto tako i dobrog izgleda. Zaboravih GPRS mi je ok. :? :?

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

eh ukoliko zelish da imash nekoliko video snimaka i pjesama na telefonu , onda v3 definitivno nije za tebe , razlog je u tome sto ima malo memorije a i neprosiriva je (mana nekih dobrih motorola) , ja ti preporucujem i da pogledas neke druge telefone. 8) :P :wink: :D :lol:

Blonde
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 12. Feb 2006. 22:32

Post od Blonde »

Odustala sam od ovog telefona ali sam ga dobil na poklon! Imam sad problem!
Kako da podesim GPRS,MMS,bluetooth...slali su mi one poruke iz mobtela ali nece da se podesi. Slali su mi cak i na mail za manuelno podesavanje ali ja nemam neke opcije koje su poslali npr. Gateway... stvarno ne znam sta da radim!Kad udjem u web sessions stoji katancic pored MOBTEL MMS?! Sta da radim? Da napomenem da nigde nemam neku oznaku neke druge mreze kad palim tel ili nesto na tel.
Sa njim sam dobila CD (motorla phone tools), punjac, sluske,USB. U mobtelovom call centru kazu da je izgleda skidan sa neke mreze, kad sam usla u web sessions bilo je stiklirano 02, o cemu se ovde radi i sta ja treba da radim da bih uspela da osposobim ove funkcije?
Unapred hvala!
Blonde
"Ženama je potreban samo mali znak, nagoveštaj , jedan mig , nevidljivi detalj , sitan povod , a zatim sve same rade : vole , pate , nadaju se , mastaju i plaču"

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Blonde, Ne moras da cekas njih da ti posalju config.poruke
IMas ovde:
https://www.shopmotorola.ca/emea_new/re ... &pm=0&chr=
klik na operator settings upisi neki mail
nadji svoj tel,svoju mrezu i sta zelish(mms ili gprs)
bice ti poslata kofiguraciona poruka sa shifrom (shifru zapisi jer bez nje neces moci da aktiviras poruku)
Nakon toga ugasi tel,upali posalji jednu mms sebi i to je to
pozdrav
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Blonde
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 12. Feb 2006. 22:32

Post od Blonde »

Hvala na odgovoru ali Nece :x
Tamo uopste nema samo V3 nego V3x, V3i i V3razr :shock:
Primim ja poruku ali kaze nesto unable...nisam stigla dalje da procitam kad pritisnem install !
Sta da radim sa ovim tel ima li ko jos neko resenje???
"Ženama je potreban samo mali znak, nagoveštaj , jedan mig , nevidljivi detalj , sitan povod , a zatim sve same rade : vole , pate , nadaju se , mastaju i plaču"

Odgovori