V3 Pomoc???

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

V3 Pomoc???

Post od bachika »

zanima me koliko traje baterija kod V3???
:|

i koji vredi kupovati??? navodno po ostalim temama crna zuji :shock: , a siva nema funkcija (video zapis...) kao ostale, o plavoj je najmanje pisano??? a pink ne dolazi u obzir

da li uopste i kupovati v3??? :unsure: :unsure: :unsure:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma jok,imas boljih telefona sem ako nisi fensic (bez uvrede) pa da ti se svidjaju takvi telefoni kojima je glavna (nekad i jedina) prednost dizajn!A ako se dvoumis izmedju modela,najbolji odnos cena/funkcije bi mozda bio ako kupis V3i jer je obicna V3 slaba,V3x preskupa (za te pare imas maltene N70) tako da... triput gledaj,jednom kupi,a ne zanosi se dizajnom koji kosta mnogo vise nego sto vredi!
Pozdrav 8)

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

Baterija traje 4-6 dana meni koji je ne cackam stalno. Zujanje dolazi od led-dioda koje osvjetljavaju tastaturu tako da je to normalno, to se manje vise cuje kod vecine telefona.
Ako nisi dijete koje stalno cacka po telefonu ( bez uvrede ) onda je ovo tel za tebe. Sto se tice cijene tel nije skup jer pored dizajna placas materijale ( aluminijum ) i vrhunsku izradu bez klimanja i skripanja.

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Sve je to OK.

ali nasao sam crnu u Austriji za nekih 100 evropskih jedinica, pa sam nesto razmisljao da je uzmem...

ma ok su i V3i, i V3x, i nokia N70... ali odakle mi tolika lova... :cry: :cry:

razmisljao sam i o SE, ali posto sam vec ranije imao K500i i prvenstveno saljem poruke sa telefona---> joystick se raspao a tastatura je vec bila pocela da skripuce---> toliko o kvalitetu SE :disgust: :disgust: :disgust:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

K500 je jedan od najgorih modela pa jos i budzetski model tako da bi tvoja iskustva bila dosta bolja sa K700 koji sad kosta NOV 150 evra a nudi vise od V3 a takodje ima aluminijumsku masku!
Sto se tice ostalih,ako nemas para za V3i a bas ti se tooooliko svidja ta V3 ti je uzmi!
Pozdrav 8)

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

A sa kojim softverom je najsigurnija V3???
Mislim koji se do sada najbolje pokazao??? :blinky: :blinky:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Odgovori