v3x backup help

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

v3x backup help

Post od lud »

Da li je moguce napraviti backup softvera posto mi je tel u garanciji, juce sam ga kupio. Posto bih zeleo da napravim backup starog softvera pre fleshovanja, kao i poruka i imenika (jer se fleshovanjem gube). Da li neko moze da mi objasni nesto o tome? Ako je to i moguce uraditi. Tnx

zvezdarac
neaktivan nalog
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 09:07
Lokacija: Zvezdara,Beograd

Post od zvezdarac »

lud, za tebe je lakse ako zapises verziju sw koju sada imas i nadjes istu na netu,napravis backup sa MotorolaPhoneTools
i to je to
pozdrav
N70 v 5.0609.2.0.1

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

ok, a ovo sto si mi napisao za backup MotorolaPhoneTools. Jel te ne mrzi da mi objasnis to? Tj. jel s tim radim backup samo za imenik i poruke? Explain :D

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

lud, kao sto ti pise
Napravis backup podataka sa MPT(imenik i poruke) a pronadjes identican flash koji sada imas na internetu i sacuvas ga na kompu.
Nece biti tesko jer i servisi koriste isti izvor za flash :)
pozdrav
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

Ok kapiram. Valjda cu uspeti da napravim backup toga. E trazio sam moj flash na netu i na motorolinom sajtu i na google-u i nema ga. ima jedan razlikuje se samo jedan broj ali onda sam pogledao flex tog i mog i to se razlikuje, znaci nije taj. Moj je sledeci:R252211LD-AS_U_85.98.90R
tako da sad ne znam sta da radim posto ne mogu da nadjem moj.

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

e stvarno ne mogu da nadjem ovaj flesh. ajd pomozite mi posto me to sprecava da fleshujem fon. (zbog garancije:()

jos jedno pitanje: kako da znam da li su mi vratanca dobra tj. da nisu rasklimana...posto nesto sumnjam...a fon star nedelju dana.

Odgovori