V3x i 3G

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
stevan33
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 02. Nov 2006. 23:27

V3x i 3G

Post od stevan33 »

Da li se ovo i vama dešava? Sve češće u toku dana mi se pojavljuje 3G oznaka za mrežu, ali sa slabijim signalom nego kada je full signal sa 2.5G. Inače telefon radi normalno, mislim na voice calls, a ne mogu da proverim da li je moguć video poziv kada se pojavi 3G.

Ne znam da li se to u Telekomu nešto dešava ili je moj V3x možda počeo da brlja?

Slika

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

Jel ti se to desavalo u centru grada? Posto je neko pominjao da u centru grada hoce da se pojavi nekad ali van centra ne.

stevan33
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 02. Nov 2006. 23:27

Post od stevan33 »

Da, mnogo češće u centru grada, ali pojavljuje mi se povremeno i u Novom Beogradu gde živim (okolina Arene), mada danas ni jednom :?

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Predajnik u blizini arene je za vreme basketa bio u full 3G funkciji :)
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

:) pa zar ne trebaju posebene Kartice za 3G? Mislim dzaba sto ti imas signal za 3G kad nemas vajde od njega.

stevan33
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 02. Nov 2006. 23:27

Post od stevan33 »

Nisam ni rekao da imam neke vajde od 3G, samo sam rekao da sam primetio da mi se sve češće pojavljuje ikonica za 3G na statusnoj liniji u poslednjih nekoliko dana, znači nije stalno prisutna i signal varira od 20 - 80% kada je ona prisutna, dok je na 2.5G zakucan na 100%

stevan33
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 02. Nov 2006. 23:27

Post od stevan33 »

Ipak je moja V3x ok, 3G je stigao 8) i koliko vidim nije potrebna posebna kartica, a signal je sjajan (barem u Novom Beogradu) :)

miowrag
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 08. Apr 2007. 06:30

Re: V3x i 3G

Post od miowrag »

E muci jedan drugi problem,nisam htio da otvaram temu,nadam se da ce ti mi pomoci.
Ja kada dodjem u centru grada(knez mihajlova,kalemgdan)odma mi se gubi domet i nema ga uopste.E sada ja sam korisnik Telenore mreze i bio sam kod njih i oni kazu da je do fona,ali stavim 064 on radi normalno??
E sada se ja pitam koje lud??TELENOR ILI FON
Svaka pomoc dobro dosla pozzz

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

Sve mi govori da je kartica u pitanju. Jer ako ti 064 kartica radi normalno u tom delu a 063 ne ja mislim da je kartica.

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

@miowrag, post za "skupstinsku raspravu", ako na 064 radi i imas pun signal, a kada stavis 063 da ti se gubi signal, napisi koji telefon je u pitanju, predpostavljam da je V3x, posto je i tema ta, reci mi koju verziju sw_a imas u telefonu. Vi gore bi ste trebali na obe mreze da imate 3G, jer je bgd pokriven 90%, mi juznije, to tuznije, ali se desava i na mom telefonu da kod jednog operatera signal 100%, kada prebacim na drugog, 2- crte. Ali napisi koji ti je sw, pa ce mo videti, ima ovde dosta koji mogu da ti pomognu.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

nikkvik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 16. Nov 2007. 02:27

Post od nikkvik »

ja sam imao isti problem.kada je 3G nemam mrezu.Resenje je jednostavni.Idi na netvork setap (band) rucno podesavanje i namesti na mrezu 900/1800 i to je to.

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

E jel neko korisi 3G od vas na V3x? Zanima me kako izgleda( da se malo vratim na mt:s posto sada trenutno koristim Vip) :| :|
KISS ME I AM 93

nemanja777
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 10. Sep 2007. 20:15

Post od nemanja777 »

e pozz..nisam jos probao 3g...ali ortaci kazu da je slab prijem i da samo u centru moze negde da uhvati signal...elem radio sam kod nekoga lika koji radi u telenoru i rekao je da 3g moze da radi bilo gde samo mora rucno da se podese parametri....

Odgovori