Cell info na v525

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
J@mmer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 13. Sep 2004. 22:33

Cell info na v525

Post od J@mmer »

Koliko vidim ovaj mob nema Cell info, da li cu resiti ako ga flex-ujem na v600?

Jel nekom blokira Motorola mobile phone tool pri skeniranju bluetootha u Win XP SP2!!! Instalirana prvo verzija 1.23c pa updejtovan sa 2.21b ! A bluetooth je Microstar-ov. I da li ce mi resiti problem flex od v600?


Pozdrav !!!
Ceo svet je tvoj !!!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ako se ne varam, Motorola koristi topic (Broadcast messages) za Cell info, broj servisa je 50 (050) a ime topic-a je District, probaj. Tako je i na SE, Siemens-u, Samsung-u...

MSI BT ume da pravi žešće probleme, možda je on uzrok, a da li će flex u v600 rešiti problem - ne znam, ali će ti svakako unaprediti mob, pa što da ne. :wink: :mrgreen:

J@mmer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 13. Sep 2004. 22:33

Hvala na odgovoru

Post od J@mmer »

Miskoni ako mozes samo malo poblize da mi objasnis kako da dodjem do servisa 50 i do topica district.

A sto se tice Microstar-a to da pravi probleme znam, ali sta da radim kada u gradu ima jos Epox bluetooth a da bacam pare da ga probam pa da me i on zeza nesto mi ne pada na pamet a da kupim u radnji za mobilne za oko 50eu ni to mi se ne radi jer deru !

Pozdrav !!!
Ceo svet je tvoj !!!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Uh, sad sam gledao uputstvo za 525 i nigde se ne pominje ni Cell info ni Broadcast messages. Da li je moguće da toga nema? 8O
Potraži negde pod porukama ili vezano za mrežu, Cell info se samo uključi i to je to, a Broadcast messages takođe uključiš, pa onda dodaš prijem topika 50, ili ga izabereš ako je već definisan. Ali gde je to, i da li postoji, veruj mi ne znam... :?

J@mmer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 13. Sep 2004. 22:33

Nasao sam Cell info

Post od J@mmer »

Uspeo sam da nadjem Cell info, on se nalazi u Messages pa dalje Info services pa se u njemu podesi aktivni kanal 50 i aktivira se quick view da bi ispisivao direkt na ekranu a ne u vidu poruke. Nisam navikao na motorolina podesavanja pa sam te zato pitao gde se nalazi.

Hvala puno, na odgovorima !!!

Pozdrav !!!
Ceo svet je tvoj !!!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Eto, i čemu onda služe uputstva, ko ih piše i za koga? 8O
Dobro, misterija rešena, to je bitno, nema na čemu i drugi put! :wink: :mrgreen:

J@mmer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 13. Sep 2004. 22:33

uputstvo ?

Post od J@mmer »

Ma jok nisam koristio uputstvo.
Nego jos jedno pitanje, da li postoji servis (ka npr. 50 za Cell info) na 064-065 postpaid, da me obavestava za stanje na racunu, a ne da non-stop zovem 789.
Ako imas i druge brojeve raznih servisa za 064-065 zamolio bih te da mi napises.

Pozdrav !!!
Ceo svet je tvoj !!!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ali sam ja konsultovao uputstvo jer nemam taj mob, da sam imao mob u ruci, sigurno bih pronašao kako to uraditi, bez bajnog uputstva koje je, ehm, pa jadno. :?
Nema više ništa što radi od topica na MTS-u, Mobtel ima puštene još neke. A provera za postpaid samo na 789, *100# je samo za prepaid... :| :mrgreen:

Odgovori