BlackBerry - koriscenje Interneta bez BIS-a

Pravila foruma
BlackBerry deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry
Pontafrka1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 22. Sep 2011. 23:09

BlackBerry - koriscenje Interneta bez BIS-a

Post od Pontafrka1 »

Da li je ovo moguce i sta mislite o tome? Pokusala sam da podesim svoj Blackberry kao sto to pise ovde http://gizmo.rs/mobile/blackberry/uputs ... pretplate/ , ali i dalje ne mogu da se konektujem na Internet?

dattila
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sub, 17. Sep 2011. 16:54

Post od dattila »

Probaj ovo . Network option pa idi na data service i mora biti on. Nadam se da je samo to problem . Nedavno sam uzeo bleki pa ni ja neznam sve.

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

Imas u options/advanced options/browser dve opcije, prva je default browser koja je verovatno podesana na hotspot tj. wifi, a druga je default browser WAP nju podesi na mondo odnosno na ono drugo sto je ponudjeno, a ne hotspot. Jedino mi ovo pada na pamet :)
BlackBerry 8800

vylota
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 11. Nov 2009. 14:17

Post od vylota »

Download-uj operu mini i idi sa njom na internet, ja sam kod vip-a, nemam ni bis ni bes, radi mi gmail i internet bez problema. Jedina "kvaka" kod gmail-a, je da ujutro startujes gmail, a onda ce on ostati u memoriji aktivan, i mejlovi ce redovno stizati. A operu mozes da skines tako sto prvo na pc instaliras bb desktop pa se regostrujes pa onda dalje...

Odgovori