"Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
vrhunski
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 15. Apr 2010. 16:55

"Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od vrhunski »

http://www.bancaintesabeograd.com/code/ ... spx?Id=894

Zvao sam podrsku Bance Intesa i pitao sam konkretno da li applikacija radi na Android telefonima i dobio sam odgovor da radi samo na telefonima koji imaju 2.2 verziju.

Koliko razumem aplikacija je pisana u Javi i potrebno je instalirati
http://www.netmite.com/android/

Posle toga se ode u ekspozituru registrujete se oni Vam posalju SMS sa URL-om gde je aplikacija koju downloadujete i instalirate.

bradovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 19. Maj 2005. 16:47
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od bradovic »

OK... Uspeo sam da nateram aplikaciju da radi... ali me zanima sta ce biti ako intesa izbaci novu verziju i te fore :)


P.S. koristim Nexus One 2.2

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

i mene ovo jako zanima, jer sam bas zainteresovan za koriscenje aplikacije. kako radi, da li je stabilna? Ima li puknutih transakcija ili nesto slicno?

vrhunski
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 15. Apr 2010. 16:55

Post od vrhunski »

Nema radi skroz ok. Uradio sam nekoliko placanja do sada i sve je bilo ok.

Dobra stvar skroz sto mozes da snimis 'sablone' pa da ne ukucavas brojeve racuna.

Sauriann
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 07. Maj 2009. 14:06
:: HTC One
Lokacija: Novi Beograd

Post od Sauriann »

Sauriann napisao:Zna li neko kako da se ponovo inicira slanje poruke koja nije sms nego push poruka koja mi je nestala...
ok. našao sam ali sad ne mogu da je nateram da radi pomoću aplikacije iz prvog linka...

vrhunski
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 15. Apr 2010. 16:55

Post od vrhunski »

i meni je proslo posle par restarta i isprobavanja ali jednom kad se instalira i pokrene radi ko sat.

feelgood333
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 12. Okt 2004. 22:18
:: htc desire

Post od feelgood333 »

moze li pomoc oko intesa mobi.dobio poruku ne mogu da otvorim push msg.instalirao app explore app manager i opet ne mogu da otvorim msg.na wm koristio intesa mobi a na htc desire-u nikako.
plz help

Edit:
ne vredi sve sam pokusavao i nece pa nece.kada pokusam da otvorim msg(push msg) krene da otvara site m banking i traje 2 sec i nista.ima li neko resenje

vrhunski
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 15. Apr 2010. 16:55

Post od vrhunski »

hm pazi ja sam isto tako samo instalirao aap explore i app manager posle toga mi je iz nekoliko pokusaja proradilo. Reinstal, reboot pa ponovo ...ali jednom kad proradi onda radi ko sat.

Sauriann
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 07. Maj 2009. 14:06
:: HTC One
Lokacija: Novi Beograd

Post od Sauriann »

Skinite jad fajl na komp, onda ga pomoću istog sajta gore konvertujte u apk. i toj je to...Radi kao i svaka druga aplikacija

dragang
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pon, 05. Dec 2005. 13:19

Post od dragang »

Interesuje me da li je aplikacija intesa mobi dostupna za HTC Wildfire i ako nije moze li neko da objasni ceo postupak kako da je pokrenem na ovom telefonu. Kad odem u banku za redistribuciju aplikacije traze da im kazem za koji telefon. Pa mi treba i taj odgovor ako nema u ponudi za HTC Wildfire. Dobijem onaj link na HTC Wildfire i sta dalje da radim i cemu sluze te aplikacije aap explore i app manager i sta sa njima da radim. Koristim ovu aplikaciju na drugom telefonu ali bi hteo da je imam na Wildfire jer njega stalno nosim. POZDRAV I HVALA

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

i mene isto zanima, koji telefon telefon ste naveli pri prijavi u poslovnici? :unsure:

Sauriann
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 07. Maj 2009. 14:06
:: HTC One
Lokacija: Novi Beograd

Post od Sauriann »

Navedite bilo koji android, ionako se pravi apk. koji sami instalirate a aplikacija može da se podesi za rezoluciju...Ja sam prestao da je koristim (nažalost) jer menjam romove redovno a svaki put moram u banku po novi aktivacioni code...

vrhunski
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 15. Apr 2010. 16:55

Post od vrhunski »

Najveci nedostatak jeste to sto kad promenis ROM ili telefon moras da odes da zahtevas da ti ponovo posalju .....aplikaciju ... :shock: :shock: :shock: :shock:

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Pozdrav svima, imam novi sendvich i instalirao sam intesa mobi app. Koji je aktivacioni kod? Ili moram da zovem banku za support.
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

VladaII, moraš lično da odeš u banku i da tražiš da ti aktiviraju tu uslugu koja inače košta 50 dinara mesečno. Tamo ćeš da potpišeš da prihvataš tu uslugu i daće ti aktivacioni kod u koverti (kao kad dobijaš PIN za korišćenje elektronske kartice). Tek sa tim kodom ćeš moći da aktiviraš Intesa Mobi aplikaciju.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Hvala Ninolina :) 50 rsd, bas su fino nasli i to da naplacuju, a malo su im mesecna odrzavanja.... :wacko: no dobro. Pozdrav!
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Sauriann
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 07. Maj 2009. 14:06
:: HTC One
Lokacija: Novi Beograd

Post od Sauriann »

I dalje nisu ništa u radili po pitanju korisnika koji često menjaju telefone ili romove. Svaki put ponovo u banku i "čekanje u redu". Kakava ironija. Debilska aplikacija.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Jel pokušao neko da uradi Backup ove aplikacije sa podešavanjima (recimo preko MyBackupPro) i da posle vrati aplikaciju i da mu radi? Ja sam sad uradila Backup, ali još nisam bila u prilici da to isprobam. Inače sam i ja imala zezanje sa novim aktivacioni kodom jer mi se telefon iznenada spucao u jednom momentu flashovanja tako da sam morala da odradim reset a da pritom nisam uspela da backupujem ovu aplikaciju sa podešavanjima. I kad sam otišla da tražim novi kod jedva su mi ga dali?!? Momak na šalteru je prvo rekao da on nikad do sad nije čuo da je nekom izdat drugi kod i 3 puta me pitao "A kako vam se to resetovao telefon i kako ste mogli da izgubite sve podatke?" Kao da je to nešto nemoguće. A kad sam ja insistirala i rekla da znam dosta ljudi koji su zbog istog razloga dobijali druge kodove, onda je našao menadžerku i tek ona je našla gde kod njih u sistemu postoji uopšte opcija za uzdavanje drugog koda.

Definitivno je problem u aplikaciji i njihovom sistemu jer ne bi trebalo da nam svaki put kada se aplikacija uninstalira i ponovo instalira traži novi kod tj. stari postaje nevažeći. :(
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

feelgood333
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 12. Okt 2004. 22:18
:: htc desire

Re:

Post od feelgood333 »

Ja menjam romove cesto uradis jednom backup I posle samo restore I tako vec skoro 2 god.Koristim TB.BTW u pocetku dok nisam root ovao fon 3x sam trazio I dobijao kod.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od gargamel4 »

I ja dobih aktivacioni kod pre neki dan. Uopšte nije loša stvar. S tim da potpuno ista aplikacija postoji i za Android i za iOS, a meni je kartica sa mnogo više data saobraćaja u iPhonu pa sam aplikaciju aktivirao tu, a prijavio sam da će to biti Android (predomslio se). Elem odlično radi ali samo u jednom uređaju. Za drugi bi trebala još jedna aktivacija, ali kako mislim da ću u njemu ređe nešto menjati bolje je što je tako, ali verovatno ću ih tu i tamo i ja smarati za nove aktivacije u budućnosti.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori