Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

interesuje me da li moze na naslovnom ekranu da u donjem delu tzv Dock,da umesto umesto ikona,jednostavno pise npr. - sms,call,i slicno.Da li postoji takva tema ili launcher,a da telefon ne mora biti rutovan?I dalje stoji ono pitanje o nekom tv-u koji daje sliku sa ovih nasih prostora.pozZ
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Post od d27 »

Boban N.P., ja koristim Thermometer i kod mene radi po prilicno tacno. Medjutim, ta aplikacija meri temperaturu unutrasnjih komponenti u telefonu, a ne spoljnu temperaturu. Dakle, dobices tacnu temperaturu jedino ako je telefon minimum sat vremena u stendbaju, jer potrosnja i punjenje baterije i rad procesora i displeja zagrevaju telefon.
Galaxy S, Note 2 demo unit, Note 3 demo unit

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

kad sam vec ovde da priupitam prisutne za jos nesto da li mozda ima, probao sam to pitati u delu HTC Desire ali nisam dobio odgovor :) - sta mi se desava i sta bi trebao naci ... u pitanju je baterija na HTC DESIRE , kada dodje na 15 % telefon otvori prozor gde pita da li zelim ugasiti telefon i staviti ga na punjenje ili da ga prebacim na rezim ustede energije ... ali sta se meni desava .. kako me se otvori taj prozor telefon se odmah gasi i ne ostavi mi mogucnost da odreagujem i prebacim na rezim ustede i tako produzim rad telefona za jos neko vreme, sto bi mi koristilo kad nemam u blizini punjac ... ne znam zasto mi to tako zbrza a, ja bih sad vas pitao da li postoji neka aplikacija za DESIRE telefone koja ima mogucnost da podesavam taj rezim ustede ? ili da ga recimo podesim ne na sadasnjih 15 % nego na 5 npr. ili ne bitno neka i ostane tih 15 ali da imam vremena prebaciti a, ne ovako tras bum i gasi :) - eto. malo oduzih pricu ali dobro - ako znaci neko zna za nesto ovako ja mu se zahvaljujem unapred ! POZ

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

bobane nije mi jasno kako ti se brzo gasi taj meni kad treba da izaberes rezim ustede.kod mene na wildfire s je normalno sve i dok ne odaberem koju cu opciju nista se samo ne aktivira.Nisam obracao paznju postoje li neka podesavanja u okviru toga pa da probas u podesavanjima ili tu ili ekrana da nadjes sta te koci a za takav program jos nisam cuo.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

pa eto , ne znam ni ja kako ?! de si se jednom u deset puta da mi ostane a, devet puta se odmah ugasi ... drug mi ima isto kao ti Widfire i ta funkcija mu radi kako treba ! nesto sam danas ubacio pa cu videti da li funkcionise ...

jokics
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 24. Feb 2012. 10:48

Post od jokics »

Da li postoji neka aplikacija koja poruke razvrstava po folderima (primljene,poslane,sacuvane...itd.).

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

Go sms.
DropBox-cini mi se da uz ovakve stvari,memorijske kartice i nisu potrebne.Sve je negne u ""tamo".
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

jokics
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 24. Feb 2012. 10:48

Post od jokics »

Skinuo sam bo taj go sms,i vidim na slikama da moze fino to razvrstavanje poruka po folderima,ali nema šanse da mogu ubosti da to namjestim :D Daj moze mala pomoć,mozes i na pm da ne smaramo ovde.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

jokics, kad uđeš u aplikaciju GO SMS treba da skroluješ na desno i videćeš ikonicu Folders. Klikni na nju i tu su ti oni standardni folderi Sent i Receive...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Paki82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre, 16. Jun 2010. 12:43
Lokacija: Cacak

Post od Paki82 »

Imam problem sa facebook aplikacijom na htc tattoo. izbacuje sledecu poruku: an error occurred while fetching data 104 incorrect signature
obrisao sam aplikaciju, ponovo instalirao, ulogovao, ali nece da je pokrene i izbacuje konstantno istu poruku.Koje je resenje problema? Hvala

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Paki82, jedino da probas da nadjes ako ima neku drugu nezvanicnu aplikaciju za fb,ima ih verovatno na marketu.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

I meni se nesto slicno desilo pre par dana kad je odradila update ta ista fb aplikacija. Doduse i planirao sam da isprobam neke romove pa mi nije preterano tesko palo ali resenje ti je da obrises cache tj da odradis wipe istog. Posle toga ide uninstall pa instaliraj sa marketa i to je to.

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

n7player.Veoma lep plejer sa atraktivnim prikazom izvodjaca(imena izvodjaca ispisana slovima kada rasirimo ekran prelaze u slike albuma-bas mi se dopalo).
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

prsic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 56
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 01:26

Post od prsic »

Skinuo sam virtakgym preko marketa,odlican je za vezbe ali je na engleskom,da li neko zna neki slican program za teretanu na srpskom ili kada bi bilo nesto za ishranu i slicno?hvala

Banega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2011. 19:26

Post od Banega »

@prsic, a sto ce ti ti programi za takvo sto? Reci mi sta ti treba konkretno za ishranu i teretanu, veoma je prosto, ako ispunjavas sledenje stavke: imas viska slobodnog vremena, imas jaku volju i karakter, imas dovoljno finansijskih sredstava, zdravlje ti je ok. Za sve ostalo tu je master card, salim se. Ali za ono predhodno ne, kakvi crni prigrami, javi se sutra i ja ti u osnovnim crtama napisem, ako nisi zadovoljan odgovorom, preporucim ti neki link pa citaj sta ljudi o tom pisu ako meni ne verujes. Pozdrav

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

prsic,imas npr - Jefit.Ne treba ti znanje engleskog,lepo je prikazano.Iako se slazem sa Banega.Sve je to sminkerica,treba ti volja da 4-5 puta nedeljno vezbas po 90 min.Takodje ti mogu oko toga pomoci jer sam se ceo zivot bavio sportom i nije mi bio problem da dignem 100kg iz bendza,niti da pretrcim bar 5-6 km odjednom,niti da sa svojih 180cm lako zakucam u kos.pozZ
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Paki82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre, 16. Jun 2010. 12:43
Lokacija: Cacak

Post od Paki82 »

Sale_M, hvala na informacijama

Azimuth, kako se radi taj wipe, cashe sam obrisao od facebook aplikacije...hvala

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Iz recovery-ja se radi .

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

ljudi ajde preporucite neku aplikaciju koja je dobra i testirana za podesavanje MHz na CPU? nesto kao daemon controller. pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

AnTuTu CPU Master Pro :D

Odgovori