Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od AnGeL oF LoVe »

Miloske83 napisao:Drugari dajte neku lepu aplikaciju za wremensku prognozu probao sam mnoge najvise mi se dopao beweather pro ali me smorio jer ima glupave vidgete dajte neku koja ima widgete koji kidaju samo da ne bude beautiful widgets jer kod mene ne rade inace imam famozni lg l7 :P

I jel moze neka aplikacija za promenu fonta slova malo me smorila ova fabricka
Treba da se odlicis.Da li zelis vremensku prognozu da ti ulepsa ekran ili da sluzi svsi,bez obzira na izgled.Ako zelis da lepo izgleda,imas prepun market a ako zelis tacnost,onda je samo jedna prava (probao sam i uporedjivao temperature na dvadesetak aplikacija i sve mnogo lazu osim jedne).Najpreciznija je -
https://play.google.com/store/apps/deta ... brella.w2u
LG G2 Black,16GB

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od AnGeL oF LoVe »

LG G2 Black,16GB

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od Behemoth »

Ja koristim TW jer sam navikao na njega,ovaj nisam probao ali sam ga skinuo pa cu probati i to.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od AnGeL oF LoVe »

Behemoth napisao:Ja koristim TW jer sam navikao na njega,ovaj nisam probao ali sam ga skinuo pa cu probati i to.
Ok,hvala,napisi utiske.
LG G2 Black,16GB

monfils
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 06. Dec 2013. 00:05
:: Samsung galaxy s3

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od monfils »

Ljudi imam jedan problem koji ne mogu da resim od juce i izludjuje me a sve zivo sam isprobao. Koristim Go SMS PRO za poruke ali od juce mi uopste ne izlazi notifikacija za novu poruku niti ima tonskog obavestenja. Isprobao sam i da deinstaliram i ponovo instaliram ali nista ne resava problem. U setingsu sam sve podesio kako treba tako da se iskljucuje ta mogucnost uzroka problema.

Na kraju sam malopre instalirao handcent sms i sada nece ni u njemu da mi stize bilo kakva vrsta notifikacije za novu poruku osim led svetla.
AKo neko ima ideju sta moze da bude, unapred hvala

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od PetarI »

Neznam da li ću uspeti jasno da postavim pitanje...da li postoji app tipa "black list"ili "blocker" koja onom koji je blokiran ,u slučaju poziva momentalno daje ton zauzeća.Ova koju koristim "Blacklist plus" i fabričko blokiranje na androidu 4.1 prvo daju jedan ton poziva i onda ubacuju "zauzeće".E ja bih aplikaciju bez tog jednog tona,znači zauzeće ili izbacivanje veze odmah.

svilaj1
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Pet, 01. Feb 2013. 09:09
:: samsung

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od svilaj1 »

Da li netko koristi app koji sakuplja podcastove naših balkanskih radija i ako ima koja je najbolja

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od n82 »

PetarI, jedna od mnogih mogucnosti avast av je i blokiranje poziva i sms_ova na nacin koji tebi treba. program zapisuje pozive i poruke, tako da mozes da ih naknadno pogledas. besplatan je i imas ga na play store.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Одг: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od m@c|-|oR »

svilaj1 napisao:Da li netko koristi app koji sakuplja podcastove naših balkanskih radija i ako ima koja je najbolja
Ја користим Tune in Radio.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: Одг: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od OdličanJeMemo »

svilaj1 napisao:Da li netko koristi app koji sakuplja podcastove naših balkanskih radija i ako ima koja je najbolja
Ne vjerujem da postoji neka pravljena baš za ex-YU područje, ili popularni Region, ali ako skineš BeyondPod, pa još narodnu verziju sa Aptoide ili odakle već, mislim da bi trebao moći podesiti šta želiš. Jer, u BeyondPod možeš podesiti da čita feed sa određenog url-a.

svilaj1
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Pet, 01. Feb 2013. 09:09
:: samsung

Re: Odg: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od svilaj1 »

m@c|-|oR napisao:Ја користим Tune in Radio.
Kako dodješ do podcastove na tune in radio. Tu koliko se ja kužim može samo da se sluša live

EDIT:
OdličanJeMemo, evo skinuo sam ovaj BeyondPod ali na njemu sam našao sam slobodnu Evropu i par emisija sa b92. Kako i gdje namjestiti url - ove da bih mogao pronaći više i da li je to moguće sa slobodnom verzijom ili moram kupiti ovu što se plaća

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od Azimuth »

svilaj1, koristi opciju izmeni umesto sto pises jedan za drugim postove.
Decko ti je lepo napisao (iako se kosi sa pravilima foruma) naziv sajta/marketa na kom mozes besplatno skinuti full verziju aplikacije.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od PetarI »

n82 napisao:PetarI, jedna od mnogih mogucnosti avast av je i blokiranje poziva i sms_ova na nacin koji tebi treba. program zapisuje pozive i poruke, tako da mozes da ih naknadno pogledas. besplatan je i imas ga na play store.
Hvala ti na korektnom odgovoru,medjutim prilikom instalacije avasta dobio sam poruku da na LG uredjajima koji rade na androidu 2.3...nije moguće blokirati dolazne pozive....a ovo je android 4.1 :dry: Stoga molim za neki drugi predlog,ako neko zna.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od Azimuth »

PetarI, kako ne rade na LG-u? Evo sada sam instalirao Avast i sve je normalno proteklo.

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od n82 »

PetarI, ja imam android 4.1.2 i avast radi odlicno (sms and call filter). verujem da ima i drugih, podjednako dobrih, programa.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od PetarI »

Ljudi neznam da li sam bio nedovoljno jasan.Nisam ja rekao da on ne radi.Meni treba da blokiram odredjene pozive i to odmah,a ne da postoji jedan poziv i da taj neko bude prekoinut.To onda izgleda kao da sam ja to ručno uradio.Probao sam Avas,sve je išlo ok dok nisam hteo da napravim "black list".Tad sam dobio poruku da nije moguće blokirati pozive na LG uredjajima koji rade na 2.3...Sad nije mi jasno,imam L4 koji radi na 4.1.To je suština.Da li postoji app kakva mi treba ili ne.Da li vama avast radi u blokiranju poziva normalno ili ne.Eto to mi recite.Voleo bih znati konkretno.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Одг: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od zoreli »

LG G2 stock keyboard

Slika


Izvor: http://www.droidviews.com/

Download: http://d-h.st/NlH
16 godina na forumu MOBILNISVET

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: Одг: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od OdličanJeMemo »

svilaj1 napisao: Kako dodješ do podcastove na tune in radio. Tu koliko se ja kužim može samo da se sluša live

EDIT:
OdličanJeMemo, evo skinuo sam ovaj BeyondPod ali na njemu sam našao sam slobodnu Evropu i par emisija sa b92. Kako i gdje namjestiti url - ove da bih mogao pronaći više i da li je to moguće sa slobodnom verzijom ili moram kupiti ovu što se plaća
add feed -> ikonica gore-desno u obliku pravougaonika i strelice

maverick88
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Ned, 13. Nov 2011. 08:59

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od maverick88 »

Moze neki predlog za app za vremenaku prognozu?


PS:ima na prethodnoj strani sada sam video izvinjavam se

zap
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2011. 21:38

Re: Najkorisnije aplikacije za Android OS

Post od zap »


Odgovori