Najbolja aplikacija za sinhronizovanje kontakata?

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Najbolja aplikacija za sinhronizovanje kontakata?

Post od JoLoLo »

Cao,

Da li imate da mi predlozite neku dobru aplikaciju za sinhronizovanje kontakata sa svih mogucih drustvenih mreza?

Pod ovim smatram Facebook, LinkedIn, Viber, WhatsUp...

Koristio sam HaxSync, ali sada kada sam flešovao telefon ne mogu da je instaliram ponovo (nisam siguran da li su prestali da pruzaju podrsku za njega ili ga jednostavno nema vise na marketu, samo neko workaround resenje). On mi je ranije dosta dobro obavljao posao. Sada pokusavam da nadjem alternativu.

Sync.me sam instalirao i uopste mi se ne svidja. Samo sinhronizuje FB, LinkedIn i neki ruski facebook. Ne postoji mnogo opcija i mogucnosti (npr. da izaberem bar od to dvoje koju sliku da mi prikaze na kontaktu).

Da li ste vi imali iskustva sa nekim dobrim sync alatom?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Najbolja aplikacija za sinhronizovanje kontakata?

Post od m@c|-|oR »

Meni android to sam radi. Nemam nikakvu posebnu aplikaciju a svi kontakti i kalendari su mi sami sinhronizovani.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Najbolja aplikacija za sinhronizovanje kontakata?

Post od miodrage »

I WP8 sam sve radi. E sad, za iOS je idlucan AllSync, meni je radio sjajno, doduse jos na 5.1.1, ne znam da li ima update.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Одг: Najbolja aplikacija za sinhronizovanje kontakata?

Post od m@c|-|oR »

Izvinjavam se. Nisam video na tapatalku koji telefon čovek ima. :(
A postavio je temu u Android oš, pa sam pomislio da mu treba za Android.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Najbolja aplikacija za sinhronizovanje kontakata?

Post od JoLoLo »

Da postavio sam na android zato sto mi treba za android. To sto mi sistem sam sinhronizuje nije dovoljno dobro. Imam ljude koji se zovu isto, imam ljude koji na jednkm mestu napisu ciricom a na drugom latinicom svoje ime, imam one koje sam ja upisao u telefon jednim a oni na fejsu imaju drugo ime... hocu sinhronizaciju gde mogu lepo da joinujem kontakte i separatisem ih ukoliko app to uradi logresno.

Haxsync je to radio vrlo lepo, a imao je i neki pametni sistem za joinovanje kontakata
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Najbolja aplikacija za sinhronizovanje kontakata?

Post od Azimuth »

Nemas nigde u bekapu aplikacija HaxSync? Vidim da ima na netu neka verzija ali u naslovu pise i Facebook... Jel to ono sto trazis? Ako jeste mogu ti poslati...

Odgovori