Vajber video poziv neradi!

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
KingNS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2015. 13:54
:: Samsung S4mini DualS

Vajber video poziv neradi!

Post od KingNS »

Poz svima malo sam pretrazivao ovaj deo foruma i koliko vidim nema ovakve teme .
Ako postoji izvinjavam se adminima.
Tema moze da se koristi i za druge telefone ali bih ja poceo sa mojim koji ima problem sa video pozivima sa vajberom.
Elem o cemu se radi znaci stvar je u sledecem:
imam Samsung Galaxy S4 mini Duos(sa dve kartice) i sta se desava znaci ja uopste nemogu video da pozivam kad kliknem u vajberu na video poziv on pozove i odmah po uspostavljanju veze tel se resetuje. Situacija sledeca kad mene neko pozove video pozivom mogu da prihvatim i vidim sagovornika i kad ocu ja svoju prednju kameru da upalim tel se resetuje opet [emoji5] .
Da napomenem Audio radi normalno .
Sad sta mene zanima znam sigurno da je neki bag na app bar mi tako svi kazu da cekam apdejt ispravice vajber to itd jel i ok cekacu ispravke ali mene zanima jos jedna stvar s obzirom da je ovo dual sim tel da slucajno nemaju neke opcije u samom telu koje mi prave ovu situaciju da nema mozda neki setings koji mi pravi problem ove vrste ili je to samo do app ?
Nazalost nemam nikog koga bi mogao da pitam a da ima tel sa dve kartice.
Hvala svima iskreno se nadam da je to samo do vajbera evo cekam vec skoro mesec za apdejt(zadnji je bio 6.10)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Vajber video poziv neradi!

Post od Azimuth »

Da li ti se to desava i npr kod video pozina i na skajpu?
Cudno mi je da se restartuje telefon. To ne moze aplikacija da uradi. Da je do vibera, najgore sto moze da se desi je da imas FC aplikacije.
Meni licno se cini da je problem sa telefonom i uradio bih mu factory reset i wipe cache. Sacekaj da se i ostali jave, pa kad cujes i druga misljenja onda lomi ;)

KingNS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2015. 13:54
:: Samsung S4mini DualS

Re: Vajber video poziv neradi!

Post od KingNS »

Pa iskreno skajp nekoristim e sad vidis dobra ideja probacu i skajp i, meni je cudno mada tel radi sve ok prednja zadnja kamera sve ok zadovoljan sam nema nikakvih trzavica i gluposti. Mada imaju neka podesavanja za video call u telu sim 1 i sim 2 al to nisam teo da diram jer neznam ni sta to znaci pa sam pomislio da to mozda nema veze sa videom na vajberu al sta ja znam nisam toliko strucan jbg, medjutim najcudnije mi je sto se to desava sam kod vajbera i samo kod video poziva sve drugo sljaka bez problema . mada dok sam imao stari tel xperiu Z tamo mi je npr whats up pravio takav problem pri slanju snimnjene po tel snimi i kad oce da posalje on se resetuje jbg a ostalo sve u fulu radilo hmmm....
Izgleda sam neki baksuz po tom pitanju il me ovi sa vajbera malo zzz... :-D

KingNS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2015. 13:54
:: Samsung S4mini DualS

Re: Vajber video poziv neradi!

Post od KingNS »

Azimuth napisao:Da li ti se to desava i npr kod video pozina i na skajpu?)
Evo upravo sam proverio sa skajpom i radi sve ok nema nikakvih problema cak nema ni prekida slike kao sto sam na vajberu imao znaci skajp savrseno radi bez problema.

Mogu samo da konstatujem da je vajber postao jedno veliko smece od aplikacije u jednom trenutku mogao je i skajpu da parira ali toliki stikeri pa u zadnje vreme i neke igre se pojavise totalno su upropastili app a sto je najzalosnije ljudi to il nevide il jednostavno nece da predju na druge servise.
Inace kad sam uspostavio vezu sa skajpom cisto se vidi kvalitet skajpa koji mozda nije toliko popularan ali ta cistoca slike i kvalitet zvuka i prosto odrzivost signala vajber je trecerazredna app naspram velikih kao sto je MS
nije da sam sad oci otvorio al vidi se namena i upotreba skajpa radi ono za sta je namenjen i radi jako kvalitetno.
Dok vajber sve radi samo ne ono za sta je namenjen.
To je bar moje misljenje.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vajber video poziv neradi!

Post od Evindzer »

Pređi na Votsap ili Telegram ako ništa drugo ne pomaže, jbg.

KingNS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2015. 13:54
:: Samsung S4mini DualS

Re: Vajber video poziv neradi!

Post od KingNS »

Evo da prijavim od ove verzije proradio video poziv bekapovao sam je za nedaj boze jer kako koji apdejt ide sve su aljkaviji i gori al ovu verziju cu da sacuvam [emoji6]
Slika

Odgovori