Pokaži Mi Sever

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
wanderer1479
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2017. 11:41
:: Samsung J5

Pokaži Mi Sever

Post od wanderer1479 »

Najnoviji kompas za Android™ telefone i tablete će vam pomoći da nađete pravac gde god da ste. Skinite ☞Pokaži Mi Sever☜ aplikaciju besplatno i pronalaženje pravca će biti prosto kao pasulj. Pogledajte kako je zgodno imati besplatan kompas u džepu kada ste napolju, na pikniku ili kada kampujete. Ako mislite da ste se izgubili, u bilo kom trenutku možete otključati vaš pametni telefon i ova alatka za orijentaciju će vam pomoći da nađete sever. Pratite pravac magnetne igle i dođite do cilja bezbedno, bez pogrešnih skretanja. Najnovija ☞Pokaži Mi Sever☜ aplikacija će vam značiti puno kada ste u prirodi i trebate naći ispravni pravac.

Aplikacija ☞Pokaži Mi Sever☜ vam omogućava da:
- je koristite kao pravi kompas da biste našli pravac
- pročitate ispravne koordinate i napravite snimak ekrana
- koristite interesantnu pozadinu za kompas
- personalizujete svoj kompas

Nabavite NOVU ☞Pokaži Mi Sever☜ aplikaciju prateći ovaj link: https://goo.gl/w1jWie

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Pokaži Mi Sever

Post od Ivan Cirkovic »

Posto sam clan planinarskog drustva PD Kablar Cacak tri godine, ovo moram da skinem i dam ostalima koji su skoro pohadjali kurs kod nas. Svaka cast i hvala vam. 8)

wanderer1479
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2017. 11:41
:: Samsung J5

Re: Pokaži Mi Sever

Post od wanderer1479 »

Nema na čemu :) Hvala na podršci!

Na planini je uvek zabavno, a kad se doda i korišćenje kompasa, onda je još zabavnije jer se stekne utisak da si u nekom avanturističkom filmu, haha :D

Odgovori