Pitanje u vezi WhatsApp-a i Viber-a?

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Stole Balkanboy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 23:42
:: Xiaomi Mi 9 Lite
:: Huawei P8 Lite

Pitanje u vezi WhatsApp-a i Viber-a?

Post od Stole Balkanboy »

Interesuje me da li bih posle resetovanja telefona na fabrička podešavanja, bio izbačen iz grupa na Whatsapp-u i Viberu. Tj da li bi posle morali ponovo da me ubace u te grupe? I ako ne budem izbačen iz tih grupa, da li bih mogao da gledam prethodna ćaskanja ili ne?
Hvala puno unapred na svakoj pomoći! ;)

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Pitanje u vezi WhatsApp-a i Viber-a?

Post od гари »

Za Viber, mislim da bi ako si prijavljen na još jednom uređaju, tipa kompjuteru ili tabletu, i ako ti je na tom uređaju sve već sinhronizovano, nakon hard reseta imao te svoje grupe u kojima si bio, ali da ne bi video šta je pisano pre hard reseta. To kažem na osnovu iskustva sa Viber aplikaciju na Windows telefonu, a servis je isti, čak je na Androidu i bolji.

Za WhatsApp ne znam. Pošto imaš nalog, moguće da se pamti gde si bio, i da bi čak i bez kompjutera mogao da nastaviš gde si stao.

Ali i Viber i WhatsApp imaju mogućnost da se konverzacije backupuju, tako da bi sa time mogao verovatno ništa ne izgubiš ni na jednom ni na drugom.

Sent from mTalk

Stole Balkanboy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 23:42
:: Xiaomi Mi 9 Lite
:: Huawei P8 Lite

Re: Pitanje u vezi WhatsApp-a i Viber-a?

Post od Stole Balkanboy »

Nemam ni Viber ni WhatsApp na kompu, samo na telefonu. U pitanju je P8 Lite. Tražio sam po opcijama na WhatsApp-u, i nisam našao opciju da mogu da bekapujem kontakte i grupe.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Pitanje u vezi WhatsApp-a i Viber-a?

Post od Azimuth »

Bekap na whatsapp podrazumeva i konverzacije i grupe, tako da bi trebao da vrati sve. Za viber nisam siguran, ali ima i on bekap.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Pitanje u vezi WhatsApp-a i Viber-a?

Post od Evindzer »

Stole, već postoji tema za Votsap i Vajber, pronađi je i prelistaj, naći ćeš sve odgovore.

Odgovori