Launcher koji koristite, i koji je najbolji?

teme, pozadinske slike, ikonice, melodije
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Launcher koji koristite, i koji je najbolji?

Post od Deksi »

Juče probao tu verziju 7,0,4 i nemože ni da se pokrene launcher. Instaliram opet zadnju 7,0,23 verziju učita se launčer, novi problem sada ne mogu linkove prečice pojedinih stranica da postavim na početni ekran. Rešio google da svakim novim mesečnim udate-om što više omete i rad nezavisnih pokretača. Obrisah launcher i pojaviše se stranice bez widgeta, launcher ih obrisao. :ohmy:

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Launcher koji koristite, i koji je najbolji?

Post od Joker123 »

Meni je zalije sta su uradili sa MS Launcherom od verzije 6,nikako mi se graficki ne svidja a cak ima i manje opcija od bilo koje 5.x verzije.

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Launcher koji koristite, i koji je najbolji?

Post od Joker123 »

Meni je zalije sta su uradili sa MS Launcherom od verzije 6,nikako mi se graficki ne svidja a cak ima i manje opcija od bilo koje 5.x verzije.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Launcher koji koristite, i koji je najbolji?

Post od Deksi »

Najveća mana ms launchera je što ne čita gogle kalendar. Odavno nema i kartice sa kontaktima, izgleda da ga više neče ni ažurirati.
Ja sam opet na nava launcher, najnovija verzija 7.0.24 upotrebljiv je za sada, ali i kod njega hvale da se ubace još neke opcije iz verzije 6 ...
Za novu predlažem da se prvo instalira regularna versija iz prodavnice a onda ažurira nekom od beta verzija. Na ovaj način se ne obrišu vidgeti na fabričkom pokretaču.

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Launcher koji koristite, i koji je najbolji?

Post od Joker123 »

Istina,verzije 5.x su bile dosta bolje i imale su vise funkcija,ponekad je znao malo sjeckati ali nista strasno.Ovaj v6 mi je bas bezveze,ali sto je najgore ni Nova ne radi kao prije.Ova verzija 7 ce biti dobra kada se ozvanici i jos malo sredi sigurno.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Launcher koji koristite, i koji je najbolji?

Post od Deksi »

Nova launcher nova verzija 7.0.39 se i zvanično pojavila u pley prodavnici, samo da bi se preuzela mora se biti prijavljen za beta verziju. Zasad jedina mana su animacije, ponekad se sporije vrati na početni ekran kada se izadje iz neke aplikacije.
Slika Slika

Odgovori