Klasicna tastatura

teme, pozadinske slike, ikonice, melodije
deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: Klasicna tastatura

Post od deana »

Znam da se mogu uvećati slova, probala sam i to.
Probala sam 3x4 tastaturu, ali spora je. Brzo kucam, a ne može da se podesi interval.
Na ovoj mojoj sam stavila najveća slova, pa može da se koristi i qwerty tastatura bez ''fulanja''.
Dugo već tragam za odgovarajućom tastaturom. Konačno sam zadovoljna.

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Klasicna tastatura

Post od Drafer »

deana, ja sam danas skinuo i malo cackao tu sto preporucujes ali sam je brzo obrisao.
Nema nekih stvari koje sam navikao sa Smart, na primer ne mogu napisati svoje prezime jer nema srpska slova, verovatno se posebno skida. Nisam video ni da pamti reci, ni da ima skracenice da od par unetih slova napise celu recenicu...
Mada, fino izgleda moram priznati.
Android 12

deana
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 09:14

Re: Klasicna tastatura

Post od deana »

Meni se sviđa zbog odlične klasične tastature i komfornog kucanja. Ne želim sugerisane reči jer zauzimaju mnogo prostora slova sa kukicama. Mislim da možeš to da prilagodiš u podešavanjima ako želiš.
Naravno, svako ima različita očekivanja. :wink:

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Klasicna tastatura

Post od Drafer »

Nisam ubacivao mnogo reci sa kukicama, ali moram imati moje prezime i jos neke sitnice
ne znam tacno, ali omam oko 16.000 reci koje sam skupio, i to zajedno kada uradim backup zauzimaju oko 190 KB, to nije mnogo.
Jednaku kolicinu RAM memorije trose obe tastature, kod mene je to bilo oko 14MB sto je malo
neke koje sam testirao su trosile i preko 50MB, sto je bas mnogo...
Tako je, ukusi su razliciti :)
Android 12

Odgovori