Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

toda81, nije mi baš jasno šta će ti dve iste app u telefonu, ali ono što bi trebalo da ti odradi posao jeste da u instalacionom fajlu za X-plore izmeniš UID oznaku i tada će je telefon, prilikom instalacije registrovati kao različitu app od originalnog X-plora.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

ninolina,umnozio bih x-plore zato sto mi treba kada budem poceo da radim sa nekim skriptama,a mrzi me d asedim za kompom i da sve to radim pa da bih mogao sve da radim bez problema jer x-plore otvara i moze da edituje monoge fajlove:Pokusao sam ja preko app Sis editor da izmenim UID i da opet zapakujem app i kada pokusam da je instaliram izbaci mi da nije moguce
Note IV N9100 dual

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

JbakTaskManv1.30testUnsigned

Slika
Slika
This is a freeware version of the powerfull task manager.
Programm can completely replace system task-list, and contain many features for managing task, processes, and quick running of applications.

- Ultimate replacement of standard task list, which called by menu-key long press.
- Customisable quick launch, where you can add program, document, phone number, SMS and e-mail.
- List of all programs in your phone with quick search by name or UID.
- List of processes, threads, chunks with quick search.
- Quick and stable termination of busy tasks.
- Autorun of programms.
- Phone reboot.
- Uninstalling of sis-applications.
- Info about free memory.
- Clocks with seconds and date with day of week.
- Detailed information about runned task, which you can copy to clipboard.
- Quick task switch by pressing and holding menu-key (Smooth task switch)
- Remember last-visited position in system phone menu.
- Detailed setting of menu-key
- Powerfull possibilities for power and memory saving

changelog:
+ Backlight control in each application (configured in the application list) (experimental!) To delete the settings in the application list in the selected application Menu-Remove Backlight Control
+ Tabular form in all windows (task list, quick start, a list of applications), the menu will be tabulated later (option exists, but does not work)
+ Currently running applications are marked in a circle in the application list
! very sweaty work was to adapt the sensors, now perfected in 98% kinetic scrolling, etc. Ako slike narusavaju izgled foruma, neka neko od modova preprave. Stavljao sam preko Opera mobile. :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

interesuje me black list aplikacija koja se moze podesiti da se odredjena lista aktivira sa odredjenim profilom. Negde sam to vec video, ali se ne mogu setiti kako se zove. :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

imas recimo advanced call menager
pa best black list
black baller :wink:

To su smao neke od black lista aplikacija
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

wucinac, postoji program Handy Black List za koji mislim da ima tu funkciju. :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Sale_M, probao sam sve navedene i jos neke i mogu reci da nijedna nema sto meni treba. svaka radi posao odlicno, ali se nemoze namestiti da se sa odredjenim profilom (general ili silent) aktivira odredjena black lista. moze se namestiti scheduler za svaku listu posebno da se aktivira u odredjeno vreme. za promenu tema ima takva aplikacija. mislim da se zove themescheduler ili tako nesto. :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Sigurno da postoji blac lista za sakrijene brojeve ili one brojeve koji nisu u imeniku,ako neko zna naziv app. nek napise a deksicom ce biti zahvalan. :wink:

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

deksicom, mislim da to moze svaka aplikacija predvidjena za odbijanje poziva. Ja recimo koristim BlackBaller. Kada udjes u program i napravis listu ides na options>add number i onda tu imas opcije "from contacts, enter manually, private number i phone log", pa izaberes sta ti je volja.

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

antec, koju verziju blackballer-a koristis? Ja sam probao v3.0 i nece uopste da otvori aplikaciju. :smutny:
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

wucinac, mislim da je neka starija, 2.1.1. Otkad sam je ubacio nisam je menjao, radi savrseno. Mozda si uboo neku falicnu instalaciju.

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

antec, moguce. baksuz. :D :D ja sam ostavio best blacklist v3.0. nekako mi je najednostavnija :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

salezinjo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 28. Feb 2010. 20:17

Post od salezinjo »

ljudi, a jel postoji ikakva aplikacija sa kojom mogu da mi sve tri lampice (zelena, bela, crvena) sve vreme stoje upaljene. hvala pozz

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Koje mogucnosti pruza aplikacija iSMS,izasla je i nova verzija ove aplikacije V1.08 ako je neko isprobao neka napise svoje utiske.Dali postoji app.koja moze posebno za svaki kontakt da belezi duzinu razgovora.

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Deksi, ima Free-iSMS.v1.03, v1.08 nije besplatna kao starija. Obe su funkcionalne, samo sto su u novijoj zakljucane neke opcije, pa izgleda kao starija v. Ja koristim v1.03 i radi bez problema. Probaj i threadsms lite. :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Deksi, izašla je i iSMS v1.09 alpha 3.. App je super :) Ja je koristim već duže vreme :) Postoji i ta free verzija v1.03 ali je ova koja se plaća kompletnija i ima više korisnih funkcija.
Evo nekih funkcija:

• Fast initial message sync (10 messages/sec)
• Green button sends messages!!!
• Kinetic scrolling isn’t too laggy (similar performance to v1.02, maybe even better)
i. There's a scroll bar on the side that gets you where you need to go. This is very useful.
• Beautiful popup when you receive a text (see picture)
• Some pretty nice skin options
i. 5 included skins (don’t know if others are available)
ii. Customizable colors
iii. Customizable background image
• You can search your texts (very fast)
• More messaging options than 1.02/3
i. Reply
ii. Delete
iii. Mark as read
iv. Forward
v. Handle objects (i.e. copy text)
vi. Does not handle MMS. Instead, it’ll (very intelligently) open the MMS in the standard Nokia viewer we all know and love. It’ll be included in your threaded texts if you look for it, but it will just be the words, not the multimedia content.
"

Free iSMS v1.08 postoji i u trial free verziji, ali u tom slučaju bolje isprobaj ThreadSMS v1.96.. Mislim da je bolje odradjena u free verziji..:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Jbak taskman v1.31 unsigned

Slika

Description:
Legendary manager tasks from Yuri Bakunin aka Jbak

Language: Multilingual (language is selected automatically, corresponding to the locale of your phone)
Status: free (beta)
Official site: www.jbak.ru (temporarily unavailable)

Features:

"A complete replacement of the system task list, caused by retention of key menu;
"Quick start, which you can add programs, documents, phone numbers, SMS and E-mail;
"List of installed applications in your phone, the search for the name and UID;
"List of processes, threads, memory blocks to search by name and UID;
"Fast and reliable closure hovering applications;
"Startup programs;
"Reboot the phone;
"Remove sis and java-applications;
"Display information about free RAM, free disk space;
"Show clock with seconds and date with day of week;
"Details of the running problem with copy to the clipboard;
"Fast switching between running applications to retain key menu;
"Remembering the position of the phone menu;
"Flexible options menu keys;
"Ample opportunities to reduce energy consumption and increase the phone's free RAM.

program is not signed.


Changes on 1.30:

- Table view menu now works (menu-settings-interface configuration)
- Fix OS9.1 (test)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nabavio sam aplikaciju XCLOCK aplikacija bi trebala da radi podsetnik dnevni,nedeljni,mesecni i godisnji medjutim nemogu da skontam kako radi,pa ako neko zna neku drugu neka da savet.Znaci treba da ima podsetnik npr.da te na svakih osam sati obavesti da popijes lek ili da svakog utorka u 20 h.te potseti na obavezu ili svakog desetog u mesecu da te obavesti da platis racun za telefon.Nadam se da ste me razumeli.

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

deksicom, ja koristim EPOCWARE HANDY CALENDAR V2.00. radi sve sto si nabrojao, i jos vise. mislim da ces biti zadovoljan :)

Handy Calendar features:

* 5 views
o Month view shows a month workload which is extremely useful for the long-term planning
o Week view shows all events for the upcoming week.
o Day view shows a detailed list of entries for the current day.
o Tasks view shows all your tasks and allows applying sort and filtering options to them.
o Timetable view gives a visible workload of every week hour, and allows quickly manage appointments and reminders.
* 5 types of entries: anniversaries, all day events, tasks, appointments and reminders
* 2 modes to open and preview entries
* Identification and highlighting contact names, phone numbers, e-mails and URLs and possibility to use them directly from Handy Calendar.
* Busy bar shows your busy hours and prevents the overcommitting of schedule.
* Synchronization with Outlook. Handy Calendar uses the same database as built-in Calendar application. This allows synchronizing Handy Calendar entries with Outlook entries and vice versa.
* Hot keys for all important operations
* Cut, copy and paste the existing events
* Zooming text size for better visibility and lager screen capacity
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nasao sam tu aplikaciju ali ja se ovde nikako nemogu snaci.ajde za primer ako ti nije tesko da mi napises korak po korak sta da podesim da mi se alarm oglasava naredna dva dana na svakih pet sata.
:blinky: :blinky:

Odgovori