Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS6,7,8.0 i 8.1 (S60v2)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

budababa napisao:Jel' postoji neki program za Symbian telefone koji moze da ocita (procentualno) koliko je baterija puna? Ovo pitam jer u mom slucaju, kada napunim telefon (N6630), dva-tri dana stoji svih sedam crta, a onda za dan padne na jednu i isprazni se.
To je normalna pojava kod Nokijinih aparata ;) Uvek se prva crta najteze skida, a onda ove ostale idu mnogo brze. Ali to sto trazis imas u FExploreru. Idi na Options - Phone - Info.

budababa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 21. Apr 2006. 09:46

Post od budababa »

Ertan napisao:To je normalna pojava kod Nokijinih aparata ;) Uvek se prva crta najteze skida, a onda ove ostale idu mnogo brze. Ali to sto trazis imas u FExploreru. Idi na Options - Phone - Info.
Znam za tu opciju, ali FExplorer tu jednostavno broj crta pomnozi sa 14%. Meni treba nesto sto ce izbaciti realnu vrednost preostalog kapaciteta baterije... :blinky:

gargamel
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 09:36

Post od gargamel »

budababa i ja sam to trazio, ali nisam nigde nasao... :smutny: Jedino FExplorer, ali to je bas kao sto sto ti kazes, broj crtica pomnozi sa 14%.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Mislim da ce ovaj program da sahrani Smart Settings...samo udjete u program i ukucate prvo slovo aplikacije koju trazite i on je nadje odmah...Sve aplikacije su na dva klika od vas... :D ;) :lol:

Epocware Handy Task Man v1.00


Slika

Slika


Be in full control of your smartphone!

Have full information about running programs and about free memory left on the phone (RAM, Phone memory and Memory card).

Access to applications is extra easy and quick: Find and start a desired application by typing the first letters of its name. Or run a program from full screen list of applications that were recently used.

Switch to, Close, Kill any application or Close them all in one click. And even compress your smartphone’s memory using Handy Taskman.


Languages

Bulgarian, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Latvian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Turkish.

Requirements
Symbian S60 2.0 or higher

Compatible Devices
Nokia 6681, Nokia 6682, Samsung SGH-D720, Nokia N80 (S60 3rd Edition), Nokia 3230, Nokia 6670, Panasonic X700, Nokia N71 (S60 3rd Edition), Nokia N70, Nokia N72, Nokia 6630, Nokia N73 (S60 3rd Edition), Nokia E60 (S60 3rd Edition), Nokia E61(S60 3rd Edition), Nokia E70 (S60 3rd Edition), Nokia E50 (S60 3rd Edition), Nokia 5500d (S60 3rd Edition), Nokia 6260, Nokia N90, Nokia N91 (S60 3rd Edition), Nokia N92 (S60 3rd Edition), Nokia N93 (S60 3rd Edition), Panasonic X800, Nokia 7610, Nokia 6620, Nokia E62 (S60 3rd Edition), Samsung SGH-D730, Nokia 3250 (S60 3rd Edition), Nokia 6600, Nokia 6680
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

ninolina, ti si car! Dje, bre, nalaziš ovakve stvar? Jedva cekam da instaliram ovo!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ima dosta programa i za 3rd edition Symbian telefone,treba malo sarati po google-u.Najlepse su uradjeni recimo Handy Clock,Alarm,Expense,Traveller,Lock od firme Epocware,ima i SmartMovie za 3rd edition takodje,Divx player i jos mnogo toga...Javi se na PP ako zelis linkove :)

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Zaista neverovatan program,po meni definitivno jedini koji u celosti moze opravdati nedostatak "active desktop" na 6630,posebno mi se dopada sto pamti poslednje koriscene precice. :lol: :lol:


Pozdrav

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

milann, pa nije bas program za istu namenu kao active desktop ....

probao sam program ali sam ga posle 10min izbrisao - stvarno je dobar i koristan ali mi poremeti "menu" taster koji je vec prilagodjen za Best Desk, tako da ne mogu da udjem u taj program direktno vec preko menija ili TaskMana .... sto mi nije bas zgodno ...... steta :(

pozdrav...

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Ja sam izbrisao Best Desk jer me iritirao kad pritisnem "menu" taster on udje u program a ne direktno u meni,a i ne moze da se namesti da radi u pozadini kao npr. Smart settings. A on me sad nervira sto ne moze da se instalira na memory card,a pomalo jede ram memoriju i bateriju. Ali svako zna sta mu najvise treba.. :wink:


Pozdrav

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

milann, kako ne moze da se namesti Best Desk ..... naravno da moze ..... samo odes u options -> more... -> general options -> handle menu key -> off ..... meni je vrh program....... e da, u pozadini radi kad pritisnes crvenu slusalicu :)

pozdrav...

Dotore
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 12:03
:: Samsung Galaxy S III
:: Samsung Omnia i900

Post od Dotore »

Mozda iskacem iz teme :unsure: , da li mi neko moze pomoci oko toga kako da programe sa stare memorijske kartice prebacim odnosno instaliram na novu karticu, posto nemama sve u racunaru.?
:blinky: hvala
Samsung Galaxy S III

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Dotore napisao:Mozda iskacem iz teme :unsure: , da li mi neko moze pomoci oko toga kako da programe sa stare memorijske kartice prebacim odnosno instaliram na novu karticu, posto nemama sve u racunaru.?
:blinky: hvala
Jeste uzvodljivo, ali ti je ipak najjlakse da te programe skines sa interneta ;)

Drobnjak81
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 28. Feb 2005. 15:15

Post od Drobnjak81 »

Ljudi jer radi skype na ovim novim telefonima sto imaju WLAN, velika mi je dilema N80 ili N73, ako radi SKYPE uzao bi n80 mnogo bi para ustedeo....??

And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

Post od And1 »

Pretrazio sam ceo net i ne mogu da nadjem Mum Sms :smutny: Ako neko ima neka mi ga posalje na email alek_and1@yahoo.com
Unapred hvala!!!! 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

And1, Eto, poslala sam ti...proveri mail... :D

A od novih programa koji je mene iznenadio ne samo funkcilom koju ima vec i savrsenoscu u radu u pozadini...znaci podesis ga i ne mislis o tome vise... :D

A to je Profile.Switcher.v1.02.135...

Adds a new functionality of automatic profile switching to your mobile phone. Don't care about unwanted loud calls any more!

Auto-switch of the profile on your mobile phone is very useful feature. It gives you an opportunity not to worry about loud calls at the very undesirable moment. Unfortunately, standard Symbian utilities do not provide such an opportunity.

Profile Switcher adds a new functionality of automatic profile switching to your mobile phone. Doesn''t matter whether you come back from your work, go to bad or planning weekly meeting on Monday morning, Profile Switcher automatically switches sound profile on your mobile phone!

Flexible settings of your own profile switching schedule are provided. You can set your Profile Switcher on definite time and days of the week or on the particular date and time. It is very convenient, because the workday schedule and weekend and holiday schedule can differ.

The program has an opportunity to activate and deactivate switchers. There is no need to delete and create them again. English, German, Italian and Russian languages are supported.

Download Profile Switcher today and don''t care about unwanted interruptions any more!

Installation/Deinstallation: deactivate or delete all active switchers before program deinstallation.

Compatible Devices

Nokia 3230, 6260, 6600, 6620, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, 7610, N70, N72, N90, Panasonic X800, Samsung SGH-D720, SGH-D730
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Drobnjak81 napisao:Ljudi jer radi skype na ovim novim telefonima sto imaju WLAN, velika mi je dilema N80 ili N73, ako radi SKYPE uzao bi n80 mnogo bi para ustedeo....??
Skype se jos uvek nije pojavio za symbiane. Obecali su ga jos davno, ali nista, na zalost :( No, pre ili kasnije ce se pojaviti. Za sada Skype izuzev za racunare postoji samo za windows mobile.
Imas alternativu za nove Nokije sa wirelessom i zove se Truphone. Vise o njemu mozes procitati na www.truphone.com

And1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 00:05

Post od And1 »

Imam veliki problem. Imam nokiu 6630 i do sad mi je smart movie radio savrseno. Danas je poceo da me zeza, gledam neki klip 5-6 sec, i onda me izbaci i restartuje mi mob. Da li neko zna sta mu je? Instalirao sam i druge verzije smart movie-a, ali opet isto :(

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

And1, formatiraj mobilni to ume da pomogne......nego cesta nesto ta pojava da smartmovie zeza na 6630 :disgust:
Da nije zato sto koristimo krekovane verzije?
5130+Koss the plug....

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Masterokrata napisao: Da nije zato sto koristimo krekovane verzije?
Lose krekovani programi mogu da prave dosta problema i cesto je bas to uzrok zezanja nekog OS.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Lobachewsky, ali meni fon redovno prijavljuje da je tema ili program iz nepouzdanog izvora i tom slicno.....znaci svaki put kad instaliramo ovako nesto degradiramo telefonu OS i posle odredjenog vremena neizbezno je formatiranje..... :disgust:
E standarde nas Srpski....sve krekovano i nelegalno...
5130+Koss the plug....

Odgovori