Spaj softver za simbijan ??

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Spaj softver za simbijan ??

Post od Igoritza »

Slika

kako to da ja za ovo nikad nisam cuo, nit mogu da ga nadjem na netu ?

spyshop srbija ima ovo, i softver prodaju instaliran u telefon, sve zajedno.

ima li ko ovo za instalaciju ? ne trazim, informishem se, i ako ima neko, jel koristio ???
There is no knowledge that is not power

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

ovo sam odavno citao u novinama i to bas za ovaj nas spyshop . ali je skupo . ima ako se dobro secam kombinacija da se sve kupi zajedno sa telefonom . samo za Nokiju .

treba instalirati software na telefon koji se zeli prisluskivati a to je malo teze uraditi ako ne znas dobro osobu ( kako joj maznuti telefon na par desetina minuta dok se to ne obavi na kompu ? :P ) , zato kazu da se najvise praktikuje kombinacija sa telefonom na kome je vec instalirano sve , pa ti kao poklonis toj osobi telefon . :D

u vezi ovog Photo Spy software-a nisam nista cuo .

ali vidi koja je cena , pa onda proceni jel to za nas "male gradjane" :P :

http://www.spyshopsrbija.com/spysoftware.html ( da li sam smeo ovde da postavim link ? ako nisam , administratore izvinjavam se , i brisi )

8)

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Pa koliko ja znam, smeo si, jer program mora da se plati, a ti si dao samo link ka njemu, a ne i download adresu.

A, to da roditelj prati dete mi je strasno glupo... Ako si bio nesposoban da ga vaspitas ako treba, dzabe ti spy softwer... Kako ja znam da ne treba ni uzimati drogu, ni cigare, ni alkohol(za moje godine), koji ce im djavo onda taj spy softwer... Za tih 1000e kupi lepo detetu nesto lepo i obraduj ga, a ne da ga spijuniras... I ako uradi nesto, kriv je roditelj, a ne ono...
iPhone + CX300

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

ok Alien , hvala .

inace , ja mislim da je to napisano samo za "kao" decu ali da uopste nisu mislili na decu . to je pokrice . to se obicno koristi da se spijunira neki biznis partner , onda zena uvali muzu za kojeg misli da je vara ili obrnuto , onda ljubavnik ljubavnici ili uopste za takve fore .

8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ma meni da roditelji ovo ubace u mob otrkio bih pre nego sta drugo,po meni totalna glupost.Al za spijuniranje nekih drugih stvari :D
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

O ovome sam citao odavno na netu, jos negde u septembru, i pokusavao sam posle da nadjem, ali nisam uspeo. Elem, radi se o telefonima u kojima je vec sve promenjeno i na korisniku je samo da iskonfigurishe na koji broj zeli da dobija obavestenja. Mozes da vidis sve poruke koj esu poslate sa tog fona i koje su primljene, da cujes sve razgovore koji se vode... Nije losha stvar, ali ako govorimo o privatnosti, onda je sa ovim ona u potpunosti izgubljena.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Evo jos necega za one koji se pale na spijuniranje:
Klikni ovde za detalje
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori