Problem sa Smart Movie programom!!

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Problem sa Smart Movie programom!!

Post od nazgul23 »

Konvertujem film i snimim ga na tel, kad ga pustim on secka!! Flechovo sam telefon skoro nema na njemu nepotrebnig programa samo nuzno, jer moguce da je problem sa talefonom, smart movie za tel ili converterom??

Da zaboravio sam da napisem da i kad stavim da se konvertuje cinimi se da radi nesto usporeno tj da na kad gledam na prozorcetu taj film on ide usporeno - secka

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Koji telefon? Koja verzija Smart Movie? Koji kodek stavis? Mislim da treba da je otkacen divx encoder...Da nisi pogresnu rezoluciju izabrao? :unsure:
5130+Koss the plug....

nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Post od nazgul23 »

3.00 je verzija tel 6630, nisam nista dirao sto se podesavanja tice, jer ranije kad samisto to radio sve je bilo ok. Stim sto sam ranije imao drugi konverter, jer mi je crko hard pa sad nabavio ovaj sto sad imam. Prvo mi je bilo XVid encoder, a sad sam stavio Xvid MPEG-4 ad probam sa njim!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

nadji malo jacu verziju datog programa.mislim da sa verzijom 3.11 pa na vise neces imati tih problema i naravno sa novim kodecima. i nemoj nabijati neki ludacki rejt
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Post od nazgul23 »

Vis kad ga pustim an kompu sve je ok, a na mobilnom kako da fali svaka 2 sekunad pa preskoci tu! Dal je do verzije ili do telefona neam pojma
VeNoM napisao:nadji malo jacu verziju datog programa
Ne mogu da nadjem 3.11 tj imam ga ali ne registrovanog. A sva podesavanja mi stoje na onom koja su bila kad sam ga instalirao. Jer moze s barem da mi kazes sta da smanjim ili povecam?

Pazi evo sad sam probao i sa najslabijim i najajcim podesavanjim i isto, vrlo verovatno je nesto do mobilnog samo ne kontam sta!!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

negde sam postavio podesavanja za smartmovie kako podesiti konvertor ali pokusaj da nadjes negde malo jacu verziju datog programa.da bi imao 3.25 i jace morasd da radis one reinstalere i menjanje vremena ili pak da nadjes provaljenu verziju ako znas gde da trazis...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Odgovori