private number, no number....

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

private number, no number....

Post od Gallee.. »

ova opcija skrivanja broja moze da bude korisna ali i da mnogo nervira..

mene vec nekih 15ak dana neko zove sa skrivenog i prica neke gluposti, sto me mnogo iritira i voleo bih da mogu da saznam sa kog broja me zove..

da li postoji neki programcic (mislim da sam to vec negde cuo) za simbijan telefone ili mozda neki kod ili sta vec da se oslobodim suvisnih budala (za pocetak da saznam broj)
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Priv no je opcija operatera.
Ni jedan telefon kao ni program ne mogu pružiti info o nečemu što ne dobijaju sa mreže :(
Postoji medjutim služba kod operatera koja ti omogućava da ili saznaš broj ili blokiraš te uznemiravajuće pozive.
Raspitaj se kod svog operatera koja je procedura za to (ja nisam upoznat)
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

pa ovako ja sam imao isti takav problem oko N.G i nazvao sam C.C i lepo objasnio situaciju.Rekli su mi da ce poslati upozorenje a ako se desi jos koji put mogu da tuzim.Posto je normalno nastavljeno uznemiravanje cale je (posto je broj na firmu)odneo pecat i pozalio se posle toga uznemiravanja nije bilo.Tako da najbolje zovi c.c
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

mislim da nijedan od tih call filter programa inace nema opciju odbijanja poziva sa pokrivenog broja,vec samo standardne crna,bela lista i opciju odbijanja svih koji nisu u imeniku.....najbolje zovi call centar i vidi sa njima...

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

araphel, Black List ima tu mogućnost odbijanja nepoznatog broja .

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

zvao sam ih i rekli su mi da ne mogu nikako da saznam skriveni broj..
mogu da ga prijavim i onda ce onii u toku 2 nedelje da provere da li se to uznemiravanje ponavlja pa ce mu poslati jednu opomenu i onda ce tek tad da mu zabrane sve odlazne pozive..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pa onda je najbolje da instaliras pomenuti 'Black List' ili 'Black Baller' ili najbolje 'interactive voice call manager',pa stavi zabranu na pozive sa skrivenog broja.Eto to bi moglo da bude neko privremeno resenje,a u medjuvremenu ga prijavi i cekaj reakciju operatera :)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Super je to stvarcica,taj programcic,samo nikako da nadjem nesto slicno za Palm OS,u svakom sluchaju ne za DZ......bas me to zivcira.Ali na WM ga imam,i prosto nema opcije za blokiranje pokrivenog broja :blinky: ,ili sam ja suvise glup pa neumem da ga nadjem :lol:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

araphel, reject all except recimo? ili allow only phonebook calls. Inace uvek moze da se sazna ko je, samo treba da nadjes vezu. A kad nadjes lika, e onda zna se, lomljenje svake koscice u telu jedna po jedna :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Spartacus
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 14:15
Lokacija: Pancevo

Post od Spartacus »

Ja koristim kao filter za pozive"Advanced call manager" a kao filter za poruke "SMS Spam Manager" I super sam zadovoljan sa oba programa. :D :D :D :D :D Inace "Advanced call manager" ima jos dosta dodatnih opcija i kompletniji je program nego "Black Baller". Jedino sto sam morao da platim oba progreama jer nisam nasao crack koji radi za njih. :smutny: :smutny: :smutny:
6290

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

miodrage kod tebe ne prolazi ni jedan problem bez lomljenja kostiju! :D
I ja isto koristim za UIQ Avanced call Menager i tu imam opciju zabrane na pozive sa skrivenog broja,tako da ti je najbolje da nadjes neki programcic koji ce ti obavljati taj posao na N73 a u medjuvremenu se dogovori sa operaterom oko zabrane ako nastavi da te smara! :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

McLaren, pa sta ces, ortopedi tako razmisljaju :D
Spartacus, Private Call&SMS Manager koji ja koristim, reshava sve! Odlican je program.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Pa onda je dobro što si ortoped, šta bi bilo da si kardiohirurg, neurohirurg, mikrobiolog, ili onkolog (ozračio bi ga pa bi postao X-Man :lol: :lol: )?

Mislim ok je, kapiram ja tebe, ali nemoj toliko da forsiraš grubu silu (zastrašivanje je već bolje), da se ne bi neki organ reda koji eventualno čita forum zainteresovao za tebe zbog propagiranja nasilja.

gallee, prijavi to operateru, za programe kako hoćeš, ali ako nađeš neki efikasan nećeš ni znati da li se uznemiravanje nastavilo, a moguće je i da te mnogi koji bi te zvali sa nekog drugog broja (jer npr. trenutno nemaju krede) ne bi mogli više da te dobiju. To je više zgodno ono za buduće i sadašnje bivše ribe i slične stvari. A moguće je i da te neki ortak zeza (što je već jednom bio slučaj kod nekoga sa foruma), pa da mu eventualno napraviš s..nje. Ali u svakom slučaju javi rezultate. Možda nekom ubuduće bude od koristi.

:)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

gargamel4, prijatelju moj, gruba fizicka sila je vrhunski izvor autoriteta i koga su proizasli svi drugi oblici autoriteta. Eventualno, organ koji ovo cita, moze da pokusa, pa i da me nadje, nema problema. Medjutim u nasem krivicnom zakonu jasno stoji da si nevin dok se ne dokaze suprotno, i takodje da bez osnovane sumnje ne mogu da dobiju ni nalog da me privedu istraznom sudiji, a kamoli uhapse. A kako osnovanu sumnju ni za sta nemaju... :) Sta da ti kazem.
Sorry za off.
Nisam te ni pitao, kako prosli ispiti?:)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Код нас се може сакрити број само ако си на претплату. :smutny: Ја сам хтјео да свој сакријем, али не може на допуну.
Чуди ме и када се активира та опција да не можеш ти лично на апарату да гасиш и палиш ту опцију.
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

javili su mi ortaci iz arandjelovca da me zovu neki likovi odande (ljubomorna "banda") i da se zna ko su pa cemo sad lako..
hvala vam svakako pa miodrage, i gargamel4, ako zatreba ja cu vas zvati kad se vratim iz ar (tamo imam vikendicu pa navratim na par dana)

nego uzgred jel neko radi na urgentnom u BG? (mislim da sam ovde negde procitao)
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

miodrage, da ne javih se - uglavnom dobro ali već za 2 nedelje me čeka nova tura, pa bih mogao malo više da se bacim na učenje........ :oops:

gallee, upucaj ih sad :D :D
Ne radi niko tu. Miodrage radi u bolnici u Subotici, a za Lobačevskog ne znam da li radi.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori